21.9.2012 0 Comments

Samsung GALAXY Note 10.1 v bielom prevedení

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., popredný výrobca na trhu spotrebnej elektroniky a svetová jednotka v oblasti informačných technológií, uvádza na trh Samsung Galaxy Note 10.1 aj v bielom prevedení. Špičkový model s operačným systémom Android 4.0.3 a uhlopriečkou 10,1" je poháňaný 1,4 GHz štvorjadrovým procesorom a disponuje operačnou pamäťou 2GB.

Pre pohodlné ovládanie ponúka S Pen- stylus, s ktorým plne využijete potenciál 10.1 palcovej obrazovky. Pri písaní poznámok či kreslení s aplikáciou S Pen si súčasne na druhej polovici obrazovky môžete prezerať webové stránky alebo video. S Pen je priamou súčasťou zariadenia a akonáhle ho vyberiete, automaticky sa spustí preddefinovaná aplikácia S Note, ktorá je určená pre vytváranie poznámok s veľkým množstvom dostupných funkcií a nástrojov. Aplikácia S Note dokáže tiež konvertovať rukou písané slová na digitálny text.

V rámci výbavy ponúka tablet aj ďalšie funkcie ako Smart Stay, ktorá sleduje oči užívateľa, aby sa displej neprepol do úsporného režimu v nevhodný okamih.

Čo sa týka konektivity, okrem štandardných možností pripojenia prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth 4.0 môžete využiť pri zakúpení modelu s 3G modulom aj prenos dát v mobilnej sieti.

Ak práve nechcete surfovať na internete, vďaka svojej vysokokapacitnej batérii dokáže na jedno nabitie prehrať až 9 hodín videa.

Samsung Galaxy Note 10.1 White nájdete v ponuke AGEM Computers


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá