21.9.2012 0 Comments

Samsung GALAXY Note 10.1 v bielom prevedení

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., popredný výrobca na trhu spotrebnej elektroniky a svetová jednotka v oblasti informačných technológií, uvádza na trh Samsung Galaxy Note 10.1 aj v bielom prevedení. Špičkový model s operačným systémom Android 4.0.3 a uhlopriečkou 10,1" je poháňaný 1,4 GHz štvorjadrovým procesorom a disponuje operačnou pamäťou 2GB.

Pre pohodlné ovládanie ponúka S Pen- stylus, s ktorým plne využijete potenciál 10.1 palcovej obrazovky. Pri písaní poznámok či kreslení s aplikáciou S Pen si súčasne na druhej polovici obrazovky môžete prezerať webové stránky alebo video. S Pen je priamou súčasťou zariadenia a akonáhle ho vyberiete, automaticky sa spustí preddefinovaná aplikácia S Note, ktorá je určená pre vytváranie poznámok s veľkým množstvom dostupných funkcií a nástrojov. Aplikácia S Note dokáže tiež konvertovať rukou písané slová na digitálny text.

V rámci výbavy ponúka tablet aj ďalšie funkcie ako Smart Stay, ktorá sleduje oči užívateľa, aby sa displej neprepol do úsporného režimu v nevhodný okamih.

Čo sa týka konektivity, okrem štandardných možností pripojenia prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth 4.0 môžete využiť pri zakúpení modelu s 3G modulom aj prenos dát v mobilnej sieti.

Ak práve nechcete surfovať na internete, vďaka svojej vysokokapacitnej batérii dokáže na jedno nabitie prehrať až 9 hodín videa.

Samsung Galaxy Note 10.1 White nájdete v ponuke AGEM Computers


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá