21.9.2012 0 Comments

Samsung GALAXY Note 10.1 v bielom prevedení

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., popredný výrobca na trhu spotrebnej elektroniky a svetová jednotka v oblasti informačných technológií, uvádza na trh Samsung Galaxy Note 10.1 aj v bielom prevedení. Špičkový model s operačným systémom Android 4.0.3 a uhlopriečkou 10,1" je poháňaný 1,4 GHz štvorjadrovým procesorom a disponuje operačnou pamäťou 2GB.

Pre pohodlné ovládanie ponúka S Pen- stylus, s ktorým plne využijete potenciál 10.1 palcovej obrazovky. Pri písaní poznámok či kreslení s aplikáciou S Pen si súčasne na druhej polovici obrazovky môžete prezerať webové stránky alebo video. S Pen je priamou súčasťou zariadenia a akonáhle ho vyberiete, automaticky sa spustí preddefinovaná aplikácia S Note, ktorá je určená pre vytváranie poznámok s veľkým množstvom dostupných funkcií a nástrojov. Aplikácia S Note dokáže tiež konvertovať rukou písané slová na digitálny text.

V rámci výbavy ponúka tablet aj ďalšie funkcie ako Smart Stay, ktorá sleduje oči užívateľa, aby sa displej neprepol do úsporného režimu v nevhodný okamih.

Čo sa týka konektivity, okrem štandardných možností pripojenia prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth 4.0 môžete využiť pri zakúpení modelu s 3G modulom aj prenos dát v mobilnej sieti.

Ak práve nechcete surfovať na internete, vďaka svojej vysokokapacitnej batérii dokáže na jedno nabitie prehrať až 9 hodín videa.

Samsung Galaxy Note 10.1 White nájdete v ponuke AGEM Computers


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá