Image
4.1.2012 0 Comments

Samsung DV300F: Vysoká kvalita autoportrétov a okamžité zdieľanie na sociálnych sieťach

fotak.jpg Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, dnes predstavila Samsung DV300F - nový prírastok do špičkového radu fotoaparátov 2View. Samsung s týmto modelom upevňuje svoje vedúce postavenie na trhu a snaží sa maximálne vyhovieť potrebám používateľov - jednoducho urobiť vlastný autoportrét a v priebehu okamihu snímky zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.
Samsung DV300F stavia na úspechu technológie Samsung 2View. Teraz predstavuje model s pokročilým duálnym snímaním a 1,5" predným LCD displejom, vďaka ktorému urobíte tie najkvalitnejšie zábery, nech už sa nachádzate pred alebo za objektívom. Funkcia Child Mode vám pomôže upútať pozornosť vašich ratolestí prostredníctvom animácie pre deti na prednom displeji.

Samsung DV300F je prvý model radu 2View, ktorý je vybavený Wi-Fi technológiou, ktorá vám umožní fotografie okamžite zdieľať so svojimi priateľmi prostredníctvom aplikácií Facebook, Picasa, Flickr či YouTube. Svoje snímky môžete uložiť aj na pamäťovú kartu Micro SD, bezdrôtovo sa pripojiť k svojmu domácemu počítaču a fotografie si okamžite stiahnuť. Rovnako tak môžete využiť on-line služby Samsung AllShare Play či Microsoft SkyDrive, ktoré zaručia bezpečné uloženie a zdieľanie vašich fotografií.

Dizajnové spracovanie podčiarkujú dokonalé vlastnosti fotoaparátu, ako 16 megapixelov, 5-násobný optický zoom a 25mm širokouhlý objektív, vďaka ktorému zachytíte aj tie najväčšie detaily z veľkej vzdialenosti.

„Naším cieľom je udržať si vedúce postavenie na trhu 2View fotoaparátov," uviedol Jiří Kolařík, produktový manažér divízie Digital Imaging spoločnosti Samsung Electronics, a dodal: „Samsung DV300F je vybavený veľkým LCD displejom, Wi-Fi pripojením a ďalšími funkciami, ktoré spotrebitelia pri produktoch tohto typu vyžadujú. Navyše všetky tieto vlastnosti podtrhuje prvotriedny dizajn."

Originálne fotografie s aplikáciami Magic Frame a Picture in picture
Fotoaparát Samsung DV300F ponúka 12 šablón zábavného pozadia a tiež možnosť vytvárať plagáty ako vlastné umelecké diela, ktoré môžu zdobiť steny vašej domácnosti. Funkcia Picture in picture slúži na vytvorenie koláže z dvoch fotografií. Dojem na svojich známych môžete urobiť aj tým, že skombinujete statický obrázok s videoklipom (Video in picture) a okamžite ho nahráte napríklad na YouTube.

Maximálny pôžitok s najnovšími funkciami PHOTO SHOT
Využitím funkcie Split Shot je možné spojiť až tri rôzne obrázky a vytvoriť vlastné umelecké dielo! Môžete dokonca importovať obrázky z inej kamery. Zábava tým ale nekončí - funkcia Funny Face vám umožní pridať vtipné výrazy, komické nosy alebo šialené pohľady na snímky priateľov a rodiny.

Novú inovatívnu funkciu Artistic Brush môžete okamžite použiť na zachytenie portrétu, krajiny, alebo na urobenie videoklipu a premeniť ho na čiernobiele skice či plne farebné obrazy rovnako ako umelec. Potom môžete predviesť svoje umelecké vlohy na LCD obrazovke, alebo môžete jednoducho nahrať svoje dielo na sociálne siete, aby sa každý mohol pozrieť, aký ste kreatívny.

Nakoniec s využitím funkcie Motion Photo - rovnako ako v poslednom hollywoodskom trháku - môžete zmraziť čas okolo pohybujúceho sa objektu pre dramatický efekt, takže môžete zachytiť priateľov pri skákaní v parku tak, aby všetci ostatní okolo nich vyzerali ako sochy.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá