Image
15.2.2016 0 Comments

Samsung Club des Chefs víta nového člena Michela Rouxa jr.

Ôsmym členom uznávaného spolku šéfkuchárov Samsung Club des Chefs sa stáva držiteľ michelinovskej hviezdy a jeden z najobdivovanejších šéfkuchárov vo Veľkej Británii, Michel Roux jr.

Samsung Club des Chefs, ktorý bol založený v júni 2013, pozýva vizionárskych šéfkuchárov z celého sveta, aby prispeli svojimi jedinečnými vedomosťami a nevšednými nápadmi pri vytváraní novej generácie kuchynských spotrebičov. Tento rok na jar spustí Club des Chefs aplikáciu pre nové chladničky, ktoré sú súčasťou platformy Family Hub. Obsahom tejto aplikácie budú recepty, rady pri varení a praktické ukážky od samotných šéfkuchárov.

Michel Roux jr. z reštaurácie Le Gavroche a Roux je známy vo Veľkej Británii tiež ako populárna osobnosť z televíznych obrazoviek. Vystupuje ako porotca a moderátor BBC v hlavnom vysielacom čase v súťaži Masterchef. Príchodom do Samsung Club des Chefs sa pripája ku kolegom ako Elena Arzak, zástupkyňa štvrtej generácie vlastniaca reštauráciu ocenenú troma michelinskými hviezdami Arzak; Daniel Boulud, jeden z najuznávanejších francúzskych šéfkuchárov v New Yorku; alebo francúzsky trojhviezdičkový michelinský šéfkuchár Michel Troisgros.

„Myslím, že predpoklad Samsung Club des Chefs vyvíjať technológie, ktoré by ľuďom pomáhali viac experimentovať vo vlastnej kuchyni, je naozaj vzrušujúci. Family Hub je skvelým príkladom stretávania sa ľudí v samotnom srdci domu – v kuchyni. Som rád, že sa môžem pripojiť k svojim vrstovníkom a priateľom a zdieľať znalosti a vášeň, spoločne s inováciami spoločnosti Samsung, aby sme pomohli ľuďom stať sa šéfkuchármi vo vlastnej domácnosti,“ povedal Michel Roux jr.

„Vďaka spolupráci s jednými z najlepších svetových kulinárskych talentov sa nám podarilo zachytiť podstatu profesionálneho varenia a urobiť ju ľahko dostupnou prostredníctvom aplikácie Club des Chefs, ktorá bude súčasťou chladničky Family Hub v roku 2016. Je nám veľkou cťou privítať Michela Rouxa jr. v našom klube. Jeho odborné znalosti a rozhľad získaný počas viac ako 40 rokov skúseností z neho robí ideálneho člena klubu“ povedal Dan Harvie, európsky riaditeľ divízie Domáce spotrebiče, Samsung.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá