Image
21.8.2012 0 Comments

Samsung: Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition za cenu 200 €

Galaxy Tab 2_student.png Ak snívate po tablete a zdá sa vám cena zariadenia s dokovacou stanicou a klávesnicou privysoká, vedzte, že sa možno práve v tejto chvíli dozviete o riešení. Spoločnosť Samsung predstavila nový Galaxy Tab 2 so 7-palcovou uhlopriečkou, ktorý je v tzv. študentskej edícii.

Znamená to len toľko, že okrem tabletu dostanete dokovaciu stanicu a klávesnicu v cene tabletu a bez ďalších nákladov. Ponuka je časovo obmedzená a takýto tablet kúpite za 249 amerických dolárov (201 €), hodnota balíčka je inak 350 amerických dolárov. Študentská edícia bude k dispozícii od nedele a ponuka bude trvať len dva týždne, dostupná pre všetkých.

„Spoločnosť Samsung má významnú prioritu v tom, aby ponúkla trhu prostriedky na vzdelávanie. Náš nový tablet teda môže priamo pôsobiť nielen na študentskú komunitu, navyše za bezkonkurenčnú cenu," vysvetlil Travis Merrill, riaditeľ marketingu, GALAXY Tab, Samsung Electronics America. „Zaneprázdnený študent môže tablet využívať v dokovacej stanici ako počítač, a keď potrebuje, jednoducho ho vyberie, dá do vrecka a môže ho používať na cestách. Je to naozaj inteligentné riešenie, ktoré pomáha vzdelávaniu sa."

Edícia obsahuje tablet v bielej farbe, dokovaciu stanicu a adaptér USB. Tablet je nabitý množstvom aplikácií, ktoré od spustenia dokážu plnohodnotne ponúknuť všetky potrebné základné funkcie. Nájdete tu napríklad Polaris Office, môžete sledovať filmy alebo počúvať hudbu. Adaptér USB vám umožní pripojiť niekoľko periférnych zariadení.

Špecifikácie zariadenia hovoria o 7-palcovom displeji TFT s rozlíšením 1024 × 600 bodov, Galaxy Tab 2 7.0 je poháňaný Androidom 4.0 Ice Cream Sandwich, obsahuje 8 GB vnútornú pamäť, podporuje karty microSD až do 32 GB. Konektivitu zabezpečuje Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, pridaný je aj 3,5 mm jack a USB 2.0. Hlavný fotoaparát urobí snímky v 3-megapixelovom rozlíšení, doplnený je o fotoaparát VGA.

Balík navyše obsahuje niekoľko tipov na aplikácie, ktoré napomôžu vaše vzdelávanie a sú priamo na stiahnutie z Google Play Store.

Zdroj: MojAndroid.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Lenovo Yoga Book a Lenovo Yoga 910 prichádzajú na slovenský trh

19.10.2016 00:08

Spoločnosť Lenovo predstavila na tlačovej konferencii dvojicu horúcich noviniek ktoré boli po prvý krát uvedené na veľtrhu IFA v Berlíne. Prvou z nich je štýlový notebook Lenovo Yoga 910. Notebook up ...

Produkty

Microsoft Ignite 2016: novinky pre Azure, Windows Server 2016, Edge, Office 365 a ďalšie produkty

20.10.2016 00:10

Druhý ročník konferencie IT profesionálov Microsoft Ignite sa konal v americkej Atlante koncom septembra. Stretlo sa tu viac ako 25 000 odborníkov, aby si vypočuli 130 prednášok.   Hneď prvý deň ohlá ...

Produkty

Vensmile K8 – minipočítač s touchpadom, zabudovaný do flexibilnej klávesnice

20.10.2016 00:13

Teraz, keď sa všetky súčasti počítača dajú vtesnať do zariadenia, ktoré sa zmestí do vrecka, výrobcovia experimentujú s rôznymi  rozmermi a tvarmi. Už sme videli počítač zabudovaný do skladateľnej klá ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá