Image
10.7.2014 0 Comments

Salesforce.com na báze SaaS prepája firmy so zákazníkmi aj partnermi

SFDC_Cloud_Alliance_Partner.jpg Akcieschopnosť firmy či organizácie je priamo úmerná jej schopnosti interakcie so zákazníkom, obchodným partnerom, či kolegom, a to vždy, keď je to potrebné. Pre úspešný výsledok sú navyše dôležité aj presné informácie dostupné v reálnom čase z akéhokoľvek miesta a zariadenia - laptopu, tabletu či mobilu. Nároky na flexibilné podnikové aplikácie preto neustále rastú.

Projekty Salesforce.com, ktoré podporujú firemnú mobilitu a spoluprácu, sú založené na cloudových riešeniach a aplikácií SaaS modelu, teda modelu centrálne spravovaného softvéru ako služby.

Najrýchlejšie rastúci CRM systém na svet - Salesforce.com - využíva v oblasti obchodu, marketingu a iných zákaznícky orientovaných služieb, aktuálne viac ako 100.000 firiem, vrátane medzinárodných gigantov, čo ho podľa spoločnosti Gartner (technologický prieskum) radí na prvé miesto v rámci svojho segmentu.

Okrem integrácie už existujúcich aplikácií zabezpečuje značka aj vlastnú platformu Force.com pre vývoj aplikácií, pričom v súčasnosti tvorí táto platforma najväčší ekosystém podnikových aplikácií na svete.

Medzi kľúčové výhody nasadenia Salesforce.compatria:
Zvýšená orientácia na biznis.
Vývoj projektu u zákazníka v kombinácii s integrovaným vývojovým prostredím umožňuje firmám efektívnejšie nasadenie podnikových aplikácií, a to aj pri požiadavke dosiahnuť väčší efekt s menšími zdrojmi.

Nižšie náklady na IT a komplexnosť. Požiadavky na vylepšenia dočasných aplikácií a ich upgrady zvyšujú náklady na IT a znižujú ich použiteľnosť. Nasadeniu komplexných projektov Salesforce.com predchádza podrobná analýza, pričom priebežné odborné konzultácie služieb sú samozrejmosťou.

Vyššia úroveň akcieschopnosti. Kým tradičná hardvérová a aplikačná infraštruktúra výrazne znižuje schopnosť reagovať na organizačné a trhové požiadavky, Salesforce.com umožňuje zákazníkom bezpečný a štandardizovaný prechod na cloud computing.

Salesforce.com bola už tretí rok po sebe vyhodnotená magazínom Forbes ako „Najinovatívnejšia firma na svete". Jej riešenia umožňujú klientom efektívnu interakciu so zákazníkmi cez komunity na sociálnych sieťach či cielený marketing, pričom ich zároveň pripravujú na nastupujúci fenomén „Internet of Things".

Rastislav Kupka, Business Development Partner, Anodius, a.s.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá