6.5.2016 0 Comments

SWAN MULTIMEDIA zaraďuje do ponuky video službu HBO GO

Spoločnosť SWAN oddnes sprístupnila službu HBO GO pre všetkých zákazníkov televízie SWAN MULTIMEDIA s aktivovaným balíkom HBO alebo Domáce kino. Služba HBO GO umožňuje kedykoľvek sledovať najnovšie programy filmového kanálu HBO na počítači, mobile, tablete, či smart televízore. Službu HBO GO, v ktorej sa nachádzajú stovky najnovších filmových a seriálových titulov, si môžu noví aj existujúci zákazníci aktivovať za poplatok 1,- euro mesačne.

HBO GO umožňuje neobmedzený prístup do videotéky populárnej stanice HBO, v ktorej diváci nájdu až tisícpäťsto hodín video obsahu. Významnú časť neustále aktualizovaného obsahu tvoria oceňované filmy a seriály priamo z Hollywoodu alebo z vlastnej produkcie HBO, ako napríklad populárny seriál Hra o tróny, či obľúbené stand-up comedy Na stojáka. Okrem rozsiahlej knižnice titulov umožňuje HBO GO aj živé prehrávanie programu HBO.

„Veľmi nás teší, že filmy a seriály v ponuke HBO GO môžu sledovať na svojich zariadeniach všetci zákazníci našej digitálnej káblovej TV,“ hovorí Milan Svrček, produktový manažér pre televíziu, SWAN, a. s.. „Ide už o druhú multimediálnu aplikáciu v ponuke našej digitálnej televízie. Natívna aplikácia SWAN MULTIMEDIA ponúka zákazníkom živé vysielanie vybraných TV staníc a tiež voliteľný prístup k sedemdňovému archívu v mobile či tablete na všetkých najpoužívanejších mobilných platformách,“ doplnil Svrček.

Ako si aktivovať službu HBO GO?

Služba HBO GO je dostupná pre všetkých zákazníkov digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA, ktorí majú aktivovaný niektorý z programových balíkov HBO alebo Domáce kino. Službu si môžu zákazníci aktivovať cez menu prijímača (set-top-box), cez nonstop linku zákazníckej starostlivosti 0650 123 456 alebo v ktoromkoľvek SWAN CENTRE, kde zákazník získa prihlasovacie údaje, ktorými sa zaregistruje do služby HBO GO na webstránke HBOGO.sk.

Zákazník môže službu HBO GO využívať na štyroch typoch zariadení - osobnom počítači, Smart TV s pripojením na internet, tablete a smartfóne, pričom vybrané relácie je možné sledovať naraz na dvoch zariadeniach. Programy HBO GO je možné sledovať cez webový prehliadač alebo cez samostatné aplikácie pre najpoužívanejšie mobilné platformy, pričom aplikácie je možné si stiahnuť v Google Play a AppStore.

Kompletnú ponuku služieb SWAN MULTIMEDIA spolu so zoznamom všetkých TV kanálov a prémiových balíkov nájdete na www.swan.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá