12.6.2014 0 Comments

SWAN MULTIMEDIA prichádza na Windows Phone

SWAN je prvý operátor, ktorý umožňuje sledovať TV vysielanie na všetkých hlavných mobilných platformách.

Telekomunikačný operátor SWAN rozširuje portfólio OTT platforiem. Zákazníkom umožňuje sledovať TV vysielanie už aj na zariadeniach s operačným systémom Windows Phone. Túto možnosť prináša ako prvý operátor na Slovensku.

Aplikácia SWAN MULTIMEDIA pre Windows Phone umožní zákazníkom IPTV SWAN MULTIMEDIA sledovať živé vysielanie a archivované relácie vybraných televíznych kanálov. Odvysielané programy sú v TV archíve dostupné počas siedmich dní. Súčasťou aplikácie ja aj možnosť vytvárať nahrávky a priamo ich prezerať na prenosnom zariadení alebo na televíznej obrazovke prostredníctvom set top box-u.

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je ako jediná na Slovensku dostupná pre všetky najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Aplikácie sú k dispozícii na bezplatné stiahnutie z obchodov AppStore, Google Play a Windows Phone Obchod.

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je spoplatnená mesačným poplatkom 0,99 EUR za každé zaregistrované zariadenie. Mobilné zariadenie je možné registrovať pomocou set top boxu IPTV služby SWAN MUTLIMEDIA.

„Sme radi, že ako prví na Slovensku ponúkame aplikácie mobilnej TV pre najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Doplnením Windows Phonu do portfólia služby OTT SWAN MULTIMEDIA pokryjeme dynamicky sa rozvíjajúcu platformu," povedal Jozef Pipek, produktový manažér spoločnosti SWAN.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá