12.6.2014 0 Comments

SWAN MULTIMEDIA prichádza na Windows Phone

SWAN je prvý operátor, ktorý umožňuje sledovať TV vysielanie na všetkých hlavných mobilných platformách.

Telekomunikačný operátor SWAN rozširuje portfólio OTT platforiem. Zákazníkom umožňuje sledovať TV vysielanie už aj na zariadeniach s operačným systémom Windows Phone. Túto možnosť prináša ako prvý operátor na Slovensku.

Aplikácia SWAN MULTIMEDIA pre Windows Phone umožní zákazníkom IPTV SWAN MULTIMEDIA sledovať živé vysielanie a archivované relácie vybraných televíznych kanálov. Odvysielané programy sú v TV archíve dostupné počas siedmich dní. Súčasťou aplikácie ja aj možnosť vytvárať nahrávky a priamo ich prezerať na prenosnom zariadení alebo na televíznej obrazovke prostredníctvom set top box-u.

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je ako jediná na Slovensku dostupná pre všetky najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Aplikácie sú k dispozícii na bezplatné stiahnutie z obchodov AppStore, Google Play a Windows Phone Obchod.

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je spoplatnená mesačným poplatkom 0,99 EUR za každé zaregistrované zariadenie. Mobilné zariadenie je možné registrovať pomocou set top boxu IPTV služby SWAN MUTLIMEDIA.

„Sme radi, že ako prví na Slovensku ponúkame aplikácie mobilnej TV pre najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Doplnením Windows Phonu do portfólia služby OTT SWAN MULTIMEDIA pokryjeme dynamicky sa rozvíjajúcu platformu," povedal Jozef Pipek, produktový manažér spoločnosti SWAN.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá