12.6.2014 0 Comments

SWAN MULTIMEDIA prichádza na Windows Phone

SWAN je prvý operátor, ktorý umožňuje sledovať TV vysielanie na všetkých hlavných mobilných platformách.

Telekomunikačný operátor SWAN rozširuje portfólio OTT platforiem. Zákazníkom umožňuje sledovať TV vysielanie už aj na zariadeniach s operačným systémom Windows Phone. Túto možnosť prináša ako prvý operátor na Slovensku.

Aplikácia SWAN MULTIMEDIA pre Windows Phone umožní zákazníkom IPTV SWAN MULTIMEDIA sledovať živé vysielanie a archivované relácie vybraných televíznych kanálov. Odvysielané programy sú v TV archíve dostupné počas siedmich dní. Súčasťou aplikácie ja aj možnosť vytvárať nahrávky a priamo ich prezerať na prenosnom zariadení alebo na televíznej obrazovke prostredníctvom set top box-u.

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je ako jediná na Slovensku dostupná pre všetky najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Aplikácie sú k dispozícii na bezplatné stiahnutie z obchodov AppStore, Google Play a Windows Phone Obchod.

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je spoplatnená mesačným poplatkom 0,99 EUR za každé zaregistrované zariadenie. Mobilné zariadenie je možné registrovať pomocou set top boxu IPTV služby SWAN MUTLIMEDIA.

„Sme radi, že ako prví na Slovensku ponúkame aplikácie mobilnej TV pre najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Doplnením Windows Phonu do portfólia služby OTT SWAN MULTIMEDIA pokryjeme dynamicky sa rozvíjajúcu platformu," povedal Jozef Pipek, produktový manažér spoločnosti SWAN.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá