11.2.2014 0 Comments

SOFTIP sa stal Windows Azure Circle Partner

Spoločnosť SOFTIP sa pripojila k programu Windows Azure Circle Partner. Stala sa tak súčasťou skupiny špecializovaných partnerov spoločnosti Microsoft, ktorí poskytujú služby v oblasti implementácie cloudových riešení s najvyššou pridanou hodnotou na platforme Windows Azure.

„Považujeme za česť, že nás spoločnosť Microsoft vybrala do programu Windows Azure Circle Partner. Tento úspech je potvrdením vysokej úrovne našich služieb a riešení na platforme Windows Azure. V cloudových technológiách sme sa vďaka tomu dostali na novú, vyššiu expertnú úroveň, vďaka ktorej sme schopní ešte lepšie uspokojovať potreby našich zákazníkov," povedal Ján Schwarz, technický riaditeľ spoločnosti SOFTIP.

Nejde pritom o prvé ocenenie, ktoré SOFTIP získal za svoje aktivity a produkty v oblasti cloudu. Vlani sa jeho riešenie keepi - CLOUD BY SOFTIP stalo víťazom Microsoft Industry Awards 2013 v kategórii „Najlepšie Cloudové riešenie (Azure+Office365)".

„Ocenenie spoločnosti SOFTIP v programe Windows Azure Circle Partner je dôkazom jej schopnosti dodávať cloudové riešenia, ktoré odpovedajú na aktuálne výzvy trhu," povedal Phil Sorgen, korporátny viceprezident Worldwide Partner Group spoločnosti Microsoft. „Zapojením sa do programu Windows Azure Circle Partner spoločnosť SOFTIP potvrdila, že ovláda Microsoft cloud technológie a prispieva k budovaniu úspechu verejného cloudu."

Sieť partnerov Microsoft Partner Network, súčasťou ktorej je aj spoločnosť SOFTIP, preukazuje ich vedúce postavenie na trhu s najnovšími technológiami, umožňuje im zlepšovať služby poskytované zákazníkom a jednoducho sa spojiť s ďalšími 640 000 partnermi, ktorí sú prepojení v jednej z najaktívnejších obchodných sietí na svete.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá