11.2.2014 0 Comments

SOFTIP sa stal Windows Azure Circle Partner

Spoločnosť SOFTIP sa pripojila k programu Windows Azure Circle Partner. Stala sa tak súčasťou skupiny špecializovaných partnerov spoločnosti Microsoft, ktorí poskytujú služby v oblasti implementácie cloudových riešení s najvyššou pridanou hodnotou na platforme Windows Azure.

„Považujeme za česť, že nás spoločnosť Microsoft vybrala do programu Windows Azure Circle Partner. Tento úspech je potvrdením vysokej úrovne našich služieb a riešení na platforme Windows Azure. V cloudových technológiách sme sa vďaka tomu dostali na novú, vyššiu expertnú úroveň, vďaka ktorej sme schopní ešte lepšie uspokojovať potreby našich zákazníkov," povedal Ján Schwarz, technický riaditeľ spoločnosti SOFTIP.

Nejde pritom o prvé ocenenie, ktoré SOFTIP získal za svoje aktivity a produkty v oblasti cloudu. Vlani sa jeho riešenie keepi - CLOUD BY SOFTIP stalo víťazom Microsoft Industry Awards 2013 v kategórii „Najlepšie Cloudové riešenie (Azure+Office365)".

„Ocenenie spoločnosti SOFTIP v programe Windows Azure Circle Partner je dôkazom jej schopnosti dodávať cloudové riešenia, ktoré odpovedajú na aktuálne výzvy trhu," povedal Phil Sorgen, korporátny viceprezident Worldwide Partner Group spoločnosti Microsoft. „Zapojením sa do programu Windows Azure Circle Partner spoločnosť SOFTIP potvrdila, že ovláda Microsoft cloud technológie a prispieva k budovaniu úspechu verejného cloudu."

Sieť partnerov Microsoft Partner Network, súčasťou ktorej je aj spoločnosť SOFTIP, preukazuje ich vedúce postavenie na trhu s najnovšími technológiami, umožňuje im zlepšovať služby poskytované zákazníkom a jednoducho sa spojiť s ďalšími 640 000 partnermi, ktorí sú prepojení v jednej z najaktívnejších obchodných sietí na svete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá