11.2.2014 0 Comments

SOFTIP sa stal Windows Azure Circle Partner

Spoločnosť SOFTIP sa pripojila k programu Windows Azure Circle Partner. Stala sa tak súčasťou skupiny špecializovaných partnerov spoločnosti Microsoft, ktorí poskytujú služby v oblasti implementácie cloudových riešení s najvyššou pridanou hodnotou na platforme Windows Azure.

„Považujeme za česť, že nás spoločnosť Microsoft vybrala do programu Windows Azure Circle Partner. Tento úspech je potvrdením vysokej úrovne našich služieb a riešení na platforme Windows Azure. V cloudových technológiách sme sa vďaka tomu dostali na novú, vyššiu expertnú úroveň, vďaka ktorej sme schopní ešte lepšie uspokojovať potreby našich zákazníkov," povedal Ján Schwarz, technický riaditeľ spoločnosti SOFTIP.

Nejde pritom o prvé ocenenie, ktoré SOFTIP získal za svoje aktivity a produkty v oblasti cloudu. Vlani sa jeho riešenie keepi - CLOUD BY SOFTIP stalo víťazom Microsoft Industry Awards 2013 v kategórii „Najlepšie Cloudové riešenie (Azure+Office365)".

„Ocenenie spoločnosti SOFTIP v programe Windows Azure Circle Partner je dôkazom jej schopnosti dodávať cloudové riešenia, ktoré odpovedajú na aktuálne výzvy trhu," povedal Phil Sorgen, korporátny viceprezident Worldwide Partner Group spoločnosti Microsoft. „Zapojením sa do programu Windows Azure Circle Partner spoločnosť SOFTIP potvrdila, že ovláda Microsoft cloud technológie a prispieva k budovaniu úspechu verejného cloudu."

Sieť partnerov Microsoft Partner Network, súčasťou ktorej je aj spoločnosť SOFTIP, preukazuje ich vedúce postavenie na trhu s najnovšími technológiami, umožňuje im zlepšovať služby poskytované zákazníkom a jednoducho sa spojiť s ďalšími 640 000 partnermi, ktorí sú prepojení v jednej z najaktívnejších obchodných sietí na svete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá