6.4.2016 0 Comments

SOFTIP oslavuje 25. narodeniny súťažou o 25 atraktívnych cien

Spoločnosť SOFTIP pôsobí na trhu informačných technológií už 25 rokov. Za toto obdobie priniesla tisícky inovatívnych IT riešení, ktoré využívajú aj tie najsilnejšie spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí a stala sa slovenskou jednotkou v oblasti podnikových informačných systémov. Pri príležitosti svojich 25. narodením pripravil SOFTIP súťaž o  25 atraktívnych cien.

Od svojho vzniku prešiel SOFTIP viacerými zásadnými zmenami, ktoré postupne prispeli k vybudovaniu jeho aktuálnej pozície na trhu. Dnes je najväčším slovenským výrobcom ERP riešení a podľa rebríčka TREND TOP v IT ôsmym najväčším softvérovým domom na Slovensku. V minulom roku dosiahli jeho tržby takmer 14 miliónov eur. Počas svojej existencie získal deväť víťazstiev v súťaži Microsoft Industry Awards, stal sa dvojnásobným držiteľom titulu Microsoft Partner of the Year a dlhodobo je najlepším partnerom SAP pre riešenie SAP Business One.

„Sme dôkazom, že aj slovenská firma dokáže držať krok s lídrami v tak náročnej oblasti, akou sú moderné informačné technológie a poskytovať svoje služby a produkty nielen doma, ale aj na vyspelých zahraničných trhoch,“ hovorí výkonný riaditeľ SOFTIPu Dušan Guldan.

Medzi viac ako 6 300 zákazníkov spoločnosti SOFTIP patria významné podniky nielen zo Slovenska, ale aj z Česka, Rakúska, Poľska, Veľkej Británie a ďalších európskych krajín. SOFTIP zamestnáva desiatky špecialistov, vývojárov a technikov, ktorí sa v ôsmich strediskách na Slovensku starajú o vyše 42-tisíc používateľov vlastných aj partnerských riešení.

„Máme radosť, že sa nám podarilo zavŕšiť štvrťstoročie od vzniku našej spoločnosti a chceme sa o ňu podeliť skutočne s každým. Preto sme v spolupráci s našimi zákazníkmi pripravili súťaž, ktorá nielen odmení množstvo šťastných výhercov, ale verím, že aj pobaví,“  dodáva Dušan Guldan.

Každý, kto navštívi stránku www.softip25.sk, pozorne si pozrie video a odpovie na niekoľko jednoduchých otázok, môže vyhrať smartfón, auto s plnou nádržou na víkend, wellness pobyt, štýlový krb či ďalšie hodnotné ceny od spoločnosti SOFTIP a jej partnerov.

Partneri súťaže:  ARVAL SLOVAKIA, Baliarne obchodu Poprad, BARDEJOVSKÉ KÚPELE, Berndorf Sandrik, COOP Jednota Senica, dm drogerie markt, JANEBA TIME SR, K O F T , marco mirelli, MEDUSA GROUP, Metsa Tissue Slovakia, Mondi SCP, O2 Slovakia, Pivovar STEIGER, QUILTEX, RYBA Košice, Slovenská pošta, ZOP plus.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá