6.4.2016 0 Comments

SOFTIP oslavuje 25. narodeniny súťažou o 25 atraktívnych cien

Spoločnosť SOFTIP pôsobí na trhu informačných technológií už 25 rokov. Za toto obdobie priniesla tisícky inovatívnych IT riešení, ktoré využívajú aj tie najsilnejšie spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí a stala sa slovenskou jednotkou v oblasti podnikových informačných systémov. Pri príležitosti svojich 25. narodením pripravil SOFTIP súťaž o  25 atraktívnych cien.

Od svojho vzniku prešiel SOFTIP viacerými zásadnými zmenami, ktoré postupne prispeli k vybudovaniu jeho aktuálnej pozície na trhu. Dnes je najväčším slovenským výrobcom ERP riešení a podľa rebríčka TREND TOP v IT ôsmym najväčším softvérovým domom na Slovensku. V minulom roku dosiahli jeho tržby takmer 14 miliónov eur. Počas svojej existencie získal deväť víťazstiev v súťaži Microsoft Industry Awards, stal sa dvojnásobným držiteľom titulu Microsoft Partner of the Year a dlhodobo je najlepším partnerom SAP pre riešenie SAP Business One.

„Sme dôkazom, že aj slovenská firma dokáže držať krok s lídrami v tak náročnej oblasti, akou sú moderné informačné technológie a poskytovať svoje služby a produkty nielen doma, ale aj na vyspelých zahraničných trhoch,“ hovorí výkonný riaditeľ SOFTIPu Dušan Guldan.

Medzi viac ako 6 300 zákazníkov spoločnosti SOFTIP patria významné podniky nielen zo Slovenska, ale aj z Česka, Rakúska, Poľska, Veľkej Británie a ďalších európskych krajín. SOFTIP zamestnáva desiatky špecialistov, vývojárov a technikov, ktorí sa v ôsmich strediskách na Slovensku starajú o vyše 42-tisíc používateľov vlastných aj partnerských riešení.

„Máme radosť, že sa nám podarilo zavŕšiť štvrťstoročie od vzniku našej spoločnosti a chceme sa o ňu podeliť skutočne s každým. Preto sme v spolupráci s našimi zákazníkmi pripravili súťaž, ktorá nielen odmení množstvo šťastných výhercov, ale verím, že aj pobaví,“  dodáva Dušan Guldan.

Každý, kto navštívi stránku www.softip25.sk, pozorne si pozrie video a odpovie na niekoľko jednoduchých otázok, môže vyhrať smartfón, auto s plnou nádržou na víkend, wellness pobyt, štýlový krb či ďalšie hodnotné ceny od spoločnosti SOFTIP a jej partnerov.

Partneri súťaže:  ARVAL SLOVAKIA, Baliarne obchodu Poprad, BARDEJOVSKÉ KÚPELE, Berndorf Sandrik, COOP Jednota Senica, dm drogerie markt, JANEBA TIME SR, K O F T , marco mirelli, MEDUSA GROUP, Metsa Tissue Slovakia, Mondi SCP, O2 Slovakia, Pivovar STEIGER, QUILTEX, RYBA Košice, Slovenská pošta, ZOP plus.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá