6.4.2016 0 Comments

SOFTIP oslavuje 25. narodeniny súťažou o 25 atraktívnych cien

Spoločnosť SOFTIP pôsobí na trhu informačných technológií už 25 rokov. Za toto obdobie priniesla tisícky inovatívnych IT riešení, ktoré využívajú aj tie najsilnejšie spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí a stala sa slovenskou jednotkou v oblasti podnikových informačných systémov. Pri príležitosti svojich 25. narodením pripravil SOFTIP súťaž o  25 atraktívnych cien.

Od svojho vzniku prešiel SOFTIP viacerými zásadnými zmenami, ktoré postupne prispeli k vybudovaniu jeho aktuálnej pozície na trhu. Dnes je najväčším slovenským výrobcom ERP riešení a podľa rebríčka TREND TOP v IT ôsmym najväčším softvérovým domom na Slovensku. V minulom roku dosiahli jeho tržby takmer 14 miliónov eur. Počas svojej existencie získal deväť víťazstiev v súťaži Microsoft Industry Awards, stal sa dvojnásobným držiteľom titulu Microsoft Partner of the Year a dlhodobo je najlepším partnerom SAP pre riešenie SAP Business One.

„Sme dôkazom, že aj slovenská firma dokáže držať krok s lídrami v tak náročnej oblasti, akou sú moderné informačné technológie a poskytovať svoje služby a produkty nielen doma, ale aj na vyspelých zahraničných trhoch,“ hovorí výkonný riaditeľ SOFTIPu Dušan Guldan.

Medzi viac ako 6 300 zákazníkov spoločnosti SOFTIP patria významné podniky nielen zo Slovenska, ale aj z Česka, Rakúska, Poľska, Veľkej Británie a ďalších európskych krajín. SOFTIP zamestnáva desiatky špecialistov, vývojárov a technikov, ktorí sa v ôsmich strediskách na Slovensku starajú o vyše 42-tisíc používateľov vlastných aj partnerských riešení.

„Máme radosť, že sa nám podarilo zavŕšiť štvrťstoročie od vzniku našej spoločnosti a chceme sa o ňu podeliť skutočne s každým. Preto sme v spolupráci s našimi zákazníkmi pripravili súťaž, ktorá nielen odmení množstvo šťastných výhercov, ale verím, že aj pobaví,“  dodáva Dušan Guldan.

Každý, kto navštívi stránku www.softip25.sk, pozorne si pozrie video a odpovie na niekoľko jednoduchých otázok, môže vyhrať smartfón, auto s plnou nádržou na víkend, wellness pobyt, štýlový krb či ďalšie hodnotné ceny od spoločnosti SOFTIP a jej partnerov.

Partneri súťaže:  ARVAL SLOVAKIA, Baliarne obchodu Poprad, BARDEJOVSKÉ KÚPELE, Berndorf Sandrik, COOP Jednota Senica, dm drogerie markt, JANEBA TIME SR, K O F T , marco mirelli, MEDUSA GROUP, Metsa Tissue Slovakia, Mondi SCP, O2 Slovakia, Pivovar STEIGER, QUILTEX, RYBA Košice, Slovenská pošta, ZOP plus.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá