13.4.2015 0 Comments

SOFTIP je najlepším partnerom SAP Business One za rok 2014

SOFTIP potvrdil dlhodobo dominantnú pozíciu medzi partnermi spoločnosti SAP pre predaj a nasadzovanie riešenia SAP Business One. To je určené na riadenie všetkých procesov od vzťahov so zákazníkmi, marketing, výrobu, skladovanie, predaj či účtovníctvo v malých a stredných podnikoch. SOFTIP prostredníctvom svojich odborných konzultantov zrealizoval v roku 2014 viac ako polovicu jeho implementácií v SR a získal titul Najlepší partner SAP Business One na Slovensku.

Ocenenie získal SOFTIP za najvyšší objem predaných licencií a najvyšší počet nových zákazníkov v roku 2014. Najvýznamnejšie úspešné implementácie spoločnosť zrealizovala v minulom roku v STM Slovakia, DKI PLAST, NOVIS Poisťovňa, Poštová banka Finančné služby a UNITED TRAVEL. Posledná menovaná potvrdila aj schopnosť SOFTIPu realizovať projekty nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

„Ocenenie od globálneho lídra ako SAP, je pre nás mimoriadne prestížne. Je dôkazom, že systematická kvalitná spolupráca prináša ovocie a je výrazným benefitom aj pre našich zákazníkov. Majú istotu, že služby lídra na trhu im nielen uľahčia nasadzovanie systému SAP Business One, ale aj jeho následnú podporu. Obzvlášť sme hrdí aj na fakt, že SOFTIP je schopný prispôsobiť riešenie konkrétnym požiadavkám zákazníkov a vyvíjať tiež vlastné nadstavbové moduly, ktoré rozširujú jeho funkcionalitu," povedal Ing. Miroslav Michálek, produktový manažér spoločnosti SOFTIP pre SAP Business One.

Od roku 2007 je SOFTIP jedným z najúspešnejších partnerov spoločnosti SAP v regióne V4. Jeho certifikovaní odborní konzultanti majú skúsenosti s implementáciou SAP Business One v desiatkach slovenských aj nadnárodných spoločností z rôznych odvetví. Medzi najvýznamnejších zákazníkov patria Direct Parcel Distribution (DPD), KOFT Bratislava, Jungheinrich, QUILTEX, UPC BROADBAND SLOVAKIA a mnohí ďalší.

Informačný systém SAP Business One je dostupný v 41 jazykových mutáciách pre viac ako 150 krajín, v ktorých je lokálne predávaný a podporovaný v súlade s miestnou legislatívou. Vďaka tomu môžu jeho zákazníci rozširovať svoje podnikanie nielen doma, ale aj v zahraničí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá