13.4.2015 0 Comments

SOFTIP je najlepším partnerom SAP Business One za rok 2014

SOFTIP potvrdil dlhodobo dominantnú pozíciu medzi partnermi spoločnosti SAP pre predaj a nasadzovanie riešenia SAP Business One. To je určené na riadenie všetkých procesov od vzťahov so zákazníkmi, marketing, výrobu, skladovanie, predaj či účtovníctvo v malých a stredných podnikoch. SOFTIP prostredníctvom svojich odborných konzultantov zrealizoval v roku 2014 viac ako polovicu jeho implementácií v SR a získal titul Najlepší partner SAP Business One na Slovensku.

Ocenenie získal SOFTIP za najvyšší objem predaných licencií a najvyšší počet nových zákazníkov v roku 2014. Najvýznamnejšie úspešné implementácie spoločnosť zrealizovala v minulom roku v STM Slovakia, DKI PLAST, NOVIS Poisťovňa, Poštová banka Finančné služby a UNITED TRAVEL. Posledná menovaná potvrdila aj schopnosť SOFTIPu realizovať projekty nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

„Ocenenie od globálneho lídra ako SAP, je pre nás mimoriadne prestížne. Je dôkazom, že systematická kvalitná spolupráca prináša ovocie a je výrazným benefitom aj pre našich zákazníkov. Majú istotu, že služby lídra na trhu im nielen uľahčia nasadzovanie systému SAP Business One, ale aj jeho následnú podporu. Obzvlášť sme hrdí aj na fakt, že SOFTIP je schopný prispôsobiť riešenie konkrétnym požiadavkám zákazníkov a vyvíjať tiež vlastné nadstavbové moduly, ktoré rozširujú jeho funkcionalitu," povedal Ing. Miroslav Michálek, produktový manažér spoločnosti SOFTIP pre SAP Business One.

Od roku 2007 je SOFTIP jedným z najúspešnejších partnerov spoločnosti SAP v regióne V4. Jeho certifikovaní odborní konzultanti majú skúsenosti s implementáciou SAP Business One v desiatkach slovenských aj nadnárodných spoločností z rôznych odvetví. Medzi najvýznamnejších zákazníkov patria Direct Parcel Distribution (DPD), KOFT Bratislava, Jungheinrich, QUILTEX, UPC BROADBAND SLOVAKIA a mnohí ďalší.

Informačný systém SAP Business One je dostupný v 41 jazykových mutáciách pre viac ako 150 krajín, v ktorých je lokálne predávaný a podporovaný v súlade s miestnou legislatívou. Vďaka tomu môžu jeho zákazníci rozširovať svoje podnikanie nielen doma, ale aj v zahraničí.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá