13.4.2015 0 Comments

SOFTIP je najlepším partnerom SAP Business One za rok 2014

SOFTIP potvrdil dlhodobo dominantnú pozíciu medzi partnermi spoločnosti SAP pre predaj a nasadzovanie riešenia SAP Business One. To je určené na riadenie všetkých procesov od vzťahov so zákazníkmi, marketing, výrobu, skladovanie, predaj či účtovníctvo v malých a stredných podnikoch. SOFTIP prostredníctvom svojich odborných konzultantov zrealizoval v roku 2014 viac ako polovicu jeho implementácií v SR a získal titul Najlepší partner SAP Business One na Slovensku.

Ocenenie získal SOFTIP za najvyšší objem predaných licencií a najvyšší počet nových zákazníkov v roku 2014. Najvýznamnejšie úspešné implementácie spoločnosť zrealizovala v minulom roku v STM Slovakia, DKI PLAST, NOVIS Poisťovňa, Poštová banka Finančné služby a UNITED TRAVEL. Posledná menovaná potvrdila aj schopnosť SOFTIPu realizovať projekty nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

„Ocenenie od globálneho lídra ako SAP, je pre nás mimoriadne prestížne. Je dôkazom, že systematická kvalitná spolupráca prináša ovocie a je výrazným benefitom aj pre našich zákazníkov. Majú istotu, že služby lídra na trhu im nielen uľahčia nasadzovanie systému SAP Business One, ale aj jeho následnú podporu. Obzvlášť sme hrdí aj na fakt, že SOFTIP je schopný prispôsobiť riešenie konkrétnym požiadavkám zákazníkov a vyvíjať tiež vlastné nadstavbové moduly, ktoré rozširujú jeho funkcionalitu," povedal Ing. Miroslav Michálek, produktový manažér spoločnosti SOFTIP pre SAP Business One.

Od roku 2007 je SOFTIP jedným z najúspešnejších partnerov spoločnosti SAP v regióne V4. Jeho certifikovaní odborní konzultanti majú skúsenosti s implementáciou SAP Business One v desiatkach slovenských aj nadnárodných spoločností z rôznych odvetví. Medzi najvýznamnejších zákazníkov patria Direct Parcel Distribution (DPD), KOFT Bratislava, Jungheinrich, QUILTEX, UPC BROADBAND SLOVAKIA a mnohí ďalší.

Informačný systém SAP Business One je dostupný v 41 jazykových mutáciách pre viac ako 150 krajín, v ktorých je lokálne predávaný a podporovaný v súlade s miestnou legislatívou. Vďaka tomu môžu jeho zákazníci rozširovať svoje podnikanie nielen doma, ale aj v zahraničí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá