6.8.2012 0 Comments

SAP poskytne vývojárom otvorený prístup k vytváraniu aplikácií typu B2B a B2C

Spoločnosť SAP AG, líder v oblasti podnikových informačných technológií, ponúkne bezplatné licencie pre vývojárov mobilných aplikácií. Jedná sa o nový partnerský program SAP Mobile Apps Partner program a ďalšiu podporu pre integráciu rámcov na vývoj softvéru od spoločností Adobe, Appcelerator Titanium a Sencha s mobilnou platformou SAP. Spoločnosť SAP pozýva širokú komunitu vývojárov, aby v spolupráci s ňou inovovali a vytvárali rôzne mobilné aplikácie pre všetky prostredia typu business-to-business (B2B) a business-to-consumer (B2C).

„Mobilné technológie sa stali bodom, ktorý spája všetkých pracovníkov v rámci akejkoľvek organizácie bez ohľadu na jej veľkosť," uviedol Sanjay Poonen, prezident divízie SAP pre mobilné riešenia. „ Analytici dnes uznávajú, že vedúcim poskytovateľom mobilných platforiem je spoločnosť SAP. To predstavuje veľkú príležitosť pre milióny vývojárov mobilných aplikácií z celého sveta, ktorí hľadajú možnosti zárobku a rastu predaja. Z tohto dôvodu pripravila spoločnosť SAP komplexný systém podpory, ktorý im pomáha zabezpečiť jednoduchý prístup k zdrojom SAP - od nášho vývojového centra cez partnerský program až po rozsiahle možnosti, ktoré ponúkajú partnerské riešenia, ako je Adobe, Appcelerator a Sencha."

Ponuky spoločnosti SAP pre vývojárov mobilných aplikácií sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché a dostupné. Využívajú otvorenú platformu, ktorá sa ľahko integruje s nástrojmi tretích strán a podporuje odvetvové štandardy bez nutnosti počiatočnej investície. V priebehu celého procesu majú vývojári prístup k podpore prostredníctvom vývojového centra na SAP Community Network a prostredníctvom vývojárskej komunity. SAP naviac ponúka aj flexibilný a odstupňovaný model angažovanosti:

Bezplatná 30-dňová skúšobná verzia: Je určená pre vývojárov, ktorí chcú posúdiť ponuky spoločnosti SAP pre mobilné aplikácie. Zahŕňa kompletné hostingové prostredie vrátane mobilnej platformy SAP a aplikácie SAP® ERP bez potreby inštalácie na disk.

Bezplatná vývojárska licencia na Amazon Web Services (AWS): Táto možnosť ponúka prístup k hostingovému vývojovému prostrediu cez AWS a stiahnutie vývojového balíčka Software Developer Kit (SDK) na disk. Licencia je bez vývojárskych poplatkov a používatelia platia iba za cloud hosting.

Partnerský program SAP Mobile Apps Partner program: Zahŕňa komplexnú technickú podporu a podporu pri uvádzaní na trh, vrátane možnosti uvedenia balíkových aplikácií do SAP® Store.

Viac informácií nájdete na internetovej stránke www.sapmobileappspartnercenter.com

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá