6.8.2012 0 Comments

SAP poskytne vývojárom otvorený prístup k vytváraniu aplikácií typu B2B a B2C

Spoločnosť SAP AG, líder v oblasti podnikových informačných technológií, ponúkne bezplatné licencie pre vývojárov mobilných aplikácií. Jedná sa o nový partnerský program SAP Mobile Apps Partner program a ďalšiu podporu pre integráciu rámcov na vývoj softvéru od spoločností Adobe, Appcelerator Titanium a Sencha s mobilnou platformou SAP. Spoločnosť SAP pozýva širokú komunitu vývojárov, aby v spolupráci s ňou inovovali a vytvárali rôzne mobilné aplikácie pre všetky prostredia typu business-to-business (B2B) a business-to-consumer (B2C).

„Mobilné technológie sa stali bodom, ktorý spája všetkých pracovníkov v rámci akejkoľvek organizácie bez ohľadu na jej veľkosť," uviedol Sanjay Poonen, prezident divízie SAP pre mobilné riešenia. „ Analytici dnes uznávajú, že vedúcim poskytovateľom mobilných platforiem je spoločnosť SAP. To predstavuje veľkú príležitosť pre milióny vývojárov mobilných aplikácií z celého sveta, ktorí hľadajú možnosti zárobku a rastu predaja. Z tohto dôvodu pripravila spoločnosť SAP komplexný systém podpory, ktorý im pomáha zabezpečiť jednoduchý prístup k zdrojom SAP - od nášho vývojového centra cez partnerský program až po rozsiahle možnosti, ktoré ponúkajú partnerské riešenia, ako je Adobe, Appcelerator a Sencha."

Ponuky spoločnosti SAP pre vývojárov mobilných aplikácií sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché a dostupné. Využívajú otvorenú platformu, ktorá sa ľahko integruje s nástrojmi tretích strán a podporuje odvetvové štandardy bez nutnosti počiatočnej investície. V priebehu celého procesu majú vývojári prístup k podpore prostredníctvom vývojového centra na SAP Community Network a prostredníctvom vývojárskej komunity. SAP naviac ponúka aj flexibilný a odstupňovaný model angažovanosti:

Bezplatná 30-dňová skúšobná verzia: Je určená pre vývojárov, ktorí chcú posúdiť ponuky spoločnosti SAP pre mobilné aplikácie. Zahŕňa kompletné hostingové prostredie vrátane mobilnej platformy SAP a aplikácie SAP® ERP bez potreby inštalácie na disk.

Bezplatná vývojárska licencia na Amazon Web Services (AWS): Táto možnosť ponúka prístup k hostingovému vývojovému prostrediu cez AWS a stiahnutie vývojového balíčka Software Developer Kit (SDK) na disk. Licencia je bez vývojárskych poplatkov a používatelia platia iba za cloud hosting.

Partnerský program SAP Mobile Apps Partner program: Zahŕňa komplexnú technickú podporu a podporu pri uvádzaní na trh, vrátane možnosti uvedenia balíkových aplikácií do SAP® Store.

Viac informácií nájdete na internetovej stránke www.sapmobileappspartnercenter.com

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá