28.3.2014 0 Comments

SAP ponúka Deep Sales, cloudový systém pre podporu rozhodovania v službách a marketingu

Spoločnosť SAP predstavila aktualizácie cloudových riešení na lepšiu interakciu so zákazníkmi. Nové funkcionality pre oddelenia predaja, služieb a marketingu, vďaka detailnejšiemu pochopeniu a bezchybnej realizácii obchodných procesov naprieč oddeleniami, pomôžu zamestnancom dosiahnuť lepšiu zákaznícku skúsenosť.

Medzi najnovšie aktualizácie cloudových riešení na lepšiu a osobnejšiu interakciu zákazníka patria:

Lepšie obchody
- Rozšírená prediktívna analytika: vďaka využitiu prelomovej rýchlosti in-memory platformy SAP HANA Cloud teraz riešenia sprístupňujú prediktívnu analytiku novej generácie na akomkoľvek zariadení. Na získanie nových zákazníkov môžu pracovníci v oddeleniach obchodu a marketingu vybrať vhodný spôsob či jednoduchšie identifikovať obchodné príležitosti.

- Vylepšený prehľad o zákazníkovi: nový dashboard pomáha pracovníkom v marketingu zlepšiť realizáciu kampaní. Prehľady jednotlivých zákazníkov sú automaticky generované vo formáte PDF, vďaka čomu majú obchodníci lepšie informácie.

- Menej premrhaného času: nová „mapa vplyvných" umožňuje používateľom jednoduchšie identifikovať ľudí, ktorí majú rozhodovacie právomoci pri uzatváraní obchodov, takže sa môžu v správny čas zamerať na správnych ľudí. Okrem toho funkcia „deal finder" umožňuje obchodníkom filtrovať nové obchodné príležitosti a zamerať sa na tie najperspektívnejšie. Vylepšená vizualizácia príležitostí a úpravy dashboardu, vrátane možnosti včlenenia analytiky z iných aplikácií SAP alebo externých aplikácií, pomáhajú obchodníkom lepšie rozvrhnúť si čas.

Ešte mobilnejšie
- Offline funkčnosť: používatelia mobilných zariadení majú možnosť pracovať kdekoľvek, keďže si už môžu vytvárať, prehliadať a aktualizovať záznamy aj offline.

- Viac zariadení: základnou technológiou používateľského rozhrania je HTML5, čo zlepšuje používateľský zážitok a vďaka čomu sa skvalitnila podpora pre tablety a príručné zariadenia, pre ktoré nie sú natívne aplikácie.

Funkčnosť špecifická pre odvetvie
- Podpora high-tech a maloobchodných spoločností: nové funkcie umožňujú výrobcom polovodičov a súčiastok spolupracovať s partnermi a automatizovať životný cyklus registrácie dizajnu a zvyšovať príjmy. Vylepšenia cloudovej verzie SAP Retail Execution súhrnmi, notifikáciami, upozorneniami a automatickým prideľovaním úloh pomáhajú zvyšovať efektivitu obchodných tímov.

Viac end to end procesov
- Rozšírená integrácia: integračné toky spájajú celú rodinu cloudových riešení pre zapojenie zákazníka s aplikáciami SAP ERP a SAP CRM. Obchodným tímom tak ponúkajú komplexné dáta a procesy, vrátane informácií o e-commerce. Integrácia podporuje jednoduchý prístup k back-officovým informáciám, od produktov a cenníkov až k objednávkam. Nové toky napomôžu aj rýchlej integrácii so SuccessFactors Employee Central, čo umožňuje jednoduchý prístup k záznamom o zamestnancoch.

Jednoduchá správa aplikácie
- Znížené prevádzkové náklady: nové konfiguračné nástroje a vylepšenia pri tvorbe, správe a spúšťaní úprav aplikácií umožňuje administrátorom znižovať čas, strávený pri správe systému, a sústrediť sa na pomoc obchodným tímom pri využívaní riešenia.

Cloudové riešenia SAP pre zapojenie zákazníka obsahujú portfólio na cloude založených CRM riešení, navrhnutých pre marketing, obchod a služby, vrátane SAP Cloud for Sales, SAP Cloud for Service a SAP Cloud for Social Engagement solutions, ako aj aplikáciu SAP Social Media Analytics by NetBase.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá