6.2.2015 0 Comments

SAP Business Suite 4 SAP HANA je kompletne postavený na in-memory platforme SAP HANA

Spoločnosť SAP predstavila SAP Business Suite 4 SAP HANA (SAP S/4 HANA), rodinu riešení novej generácie, ktorá zákazníkom zjednoduší prácu. SAP S/4 HANA je nový produkt, plne postavený na pokročilej in-memory platforme SAP HANA. Je navrhnutý podľa najmodernejších princípov dizajnu, pričom na mobilných zariadeniach ponúka užívateľskú skúsenosť SAP Fiori. S využitím viac ako 40-ročných skúseností z mnohých priemyselných odvetví SAP S/4 HANA prináša zákazníkom bezprecedentné inovácie a zjednodušenia, čo je možné len so SAP HANA. Aby mal zákazník na výber z maxima možností, SAP 4/HANA ponúka možnosti nasadenia v cloude, on-premise alebo hybridné nasadenie. Spoločnosť SAP to oznámila 3. februára na newyorskej burze počas predstavenia SAP S/4 HANA.

„SAP dnes mení definíciu konceptu ERP pre 21. storočie. SAP S/4 HANA je o zjednocovaní softvéru a ľudí pri budovaní firiem, ktoré bežia v reálnom čase, sú prepojené a jednoduché," povedal Bill McDermott, CEO spoločnosti SAP. „Keď Hasso Plattner vymyslel SAP HANA, vedeli sme, že raz príde deň, keď prispôsobíme SAP Business Suite digitálnemu veku. V čase, keď firmy na celom svete potrebujú vstupovať na nové trhy a stretávať sa so svojimi zákazníkmi prostredníctvom rôznych kanálov, prichádza inovatívna platforma, navrhnutá tak, aby ich podporila v raste. Toto je historický deň a veríme, že znamená začiatok konca pre IT stacky 20. storočia a všetku komplikovanosť, ktorú so sebou prinášajú."

Nová rodina riešení je určená len pre SAP HANA tak, aby sa odstránili všetky obmedzenia minulosti a aby sa naplno využili možnosti, ktoré SAP HANA poskytuje vďaka in-memory technológii a v reálnom čase. SAP S/4 HANA teraz ponúka hodnotu jednoduchosti všetkým odvetviam a end-to-end prístup s riadenou konfiguráciou pre zavedenie. Ponúka moderné užívateľské rozhranie pre biznis užívateľov bez ohľadu na ich pozíciu vo firme, na takmer akomkoľvek zariadení, zjednodušený dátový model, priebežné získavanie informácií na najvyššej úrovni granularity a vynovené biznis procesy v reálnom čase.

SAP S/4 HANA je navrhnutý tak, aby viedol k jednoduchej inovácii spájaním ľudí, zariadení a biznis sietí v reálnom čase a podporoval vývoj nových biznis modelov. Okrem toho pomôže urýchliť prechod k internetu vecí a Big Data. Zjednodušený dátový model umožňuje zákazníkom transformovať ich IT, pomôže znížiť náklady a jeho cieľom je zefektívnenie IT. Riešenie SAP Simple Finance, ohlásené v júni 2014, pomáha zákazníkom transformovať ich financie s okamžitým prehľadom. Bolo prvým krokom na ceste k SAP S/4 HANA.

„Ďalšia vlna inovácií od SAP HANA bude hrať kľúčovú rolu vo finančnej transformácií New York Life," povedal Randy Gonzales, viceprezident a šéf pre finančnú transformáciu New York Life. „SAP HANA nám dá prehľad informácií naprieč financiami, aby sa zabezpečila konzistencia v celej firme a zároveň nám pomôže vysporiadať sa s najzložitejšími úlohami vo financiách, ktoré zjednoduší. S integrovaným riešením, postaveným na in-memory platforme SAP HANA, sa v New York Life úplne mení spôsob, akým využívame dáta pri rozhodovaní - či už interne alebo externe. V konečnom dôsledku zjednoduší veci pre nás i pre našich zákazníkov."

SAP S/4 HANA okrem toho rozšíri portfólio cloudových riešení SAP, ako sú tie od spoločností Ariba, Fieldglass a SuccessFactore. Komplexná ponuka umožní zákazníkom definovať si vlastné tempo prechodu do cloudu, založené na ich potrebách. Súčasne poskytne všetky benefity vyplývajúce z ich existujúcich riešení od SAP.

SAP má zabehnutý partnerský ekosystém, ktorý je pripravený predávať a poskytovať služby zákazníkom na ich ceste k jednoduchosti so SAP S/4 HANA. Partneri a SAP poskytnú zákazníkom jednoduchú cestu prechodu na SAP S/4 HANA s predefinovanými balíčkami na migráciu a nasadenie.

Pre viac informácií navštívte SAP News Center. Sledujte nás na Twitter @sapnews


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá