Image
12.5.2016 0 Comments

S novou hernou doskou alebo monitorom ASUS získate legendárnu hru DOOM zadarmo

ASUS ponúka v Čechách a na Slovensku ku každému nákupu svojich herných základných dosiek radov Z170 / x99 / H170 / B150 / C232 / Z97 / B85 a herných monitorov radov PG / MG / VG / VX zadarmo kód pre stiahnutie hry DOOM v hodnote 1620 Kč, resp. 59,99 euro. Každý zákazník, ktorý si v období od 9. 5. do 11. 7. 2016 (vrátane) zakúpi vybranú hernú základnú dosku alebo herný monitor ASUS, dostane po registrácii na stránkach propagačnej akcie (www.asus.com/event/2016/rog/DOOM) kód pre bezplatné stiahnutie hry DOOM. Kód je možné uplatniť iba online na portáli Steam, a to do 21. 7. 2016 vrátane.

DOOM je legendárna hra vyvinutá spoločnosťou id Software, ktorú vydáva spoločnosť Bethesda Softworks. Ide doslova o ikonu, ktorá dala vzniknúť novému hernému žánru a ktorá je považovaná za jednu z najvplyvnejších hier vôbec. Najnovší diel sľubuje náročnú modernú strieľačku v ktorej hráči vyzbrojení arzenálom futuristických zbraní budú vrhnutí do súbojov z pohľadu prvej osoby. V nich musia v rámci kampane pre jedného hráča zneškodniť hordy pekelných démonov. Hra ponúka tiež možnosť porovnať sily v niektorom z radu režimov pre viacerých hráčov. Vydanie hry DOOM je naplánované na 13. 5. 2016.

Herné základné dosky a monitory ASUS

ASUS je už 10 rokov po sebe poprednou a najpredávanejšou značkou základných dosiek. Spoločnosť ASUS svoj úspech stavia na štyroch pilieroch, ktorými sú najvyššie predajnosť, jednoduché použitie, stabilita a spoľahlivosť.

ASUS je jednotkou v oblasti herných monitorov. Jej herné monitory radu PG, MG, VG a VX ponúkajú rýchlu odozvu a plynulé a verné zobrazenie, ktoré vyhovie aj vysokým nárokom najmodernejších akčných hier.

Dostupnosť

Základné dosky a monitory ASUS s legendárnou hrou DOOM budú dostupné od 9. 5. do 11. 7. 2016 v celej Európe, na Blízkom východe a v Afrike.

Zobrazit Galériu
Autor: TS ASUS

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá