9.6.2015 0 Comments

S aplikáciou O2 Extra výhody majú zákazníci všetky vernostné karty už v mobile

O2 redizajnovalo svoju mobilnú aplikáciu O2 Extra výhody a rozšírilo jej funkcionalitu o pridanie vernostných kariet zákazníkov priamo do aplikácie. Pri platení u predajcu tak s mobilnou aplikáciou od O2 stačí už len otvoriť uloženú kartu a načítať čiarový kód. Navyše od júna majú zákazníci O2 prostredníctvom O2 Extra výhod možnosť opäť získať službu Hudba Google Play Naplno na 90 dní zadarmo.

„Moderné technológie by mali ľuďom uľahčovať ich dennodenný život. A presne o to sa snažíme aj v O2. S našou mobilnou aplikáciou sa môžu zákazníci nielen pohodlnejšie dostať k zľavám našich partnerov, ale odteraz už nemusia pri sebe nosiť plnú peňaženku vernostných kariet. Tie si môžu jednoducho nahrať do svojej aplikácie a pri platení už len oskenovať čiarový kód. Navyše, ako vždy s O2, využívanie O2 Extra výhod je bez akýchkoľvek poplatkov," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Redizajn O2 Extra výhody

Mobilná aplikácia O2 Extra výhody dostala po novom moderný, plochý a čistejší dizajn s dôrazom na ponuky partnerov programu Extra výhody. Okrem väčšej prehľadnosti získala aj novú funkcionalitu, ktorou sú vernostné karty priamo v aplikácii. Zákazník má tak všetky svoje obľúbené vernostné karty priamo v telefóne. Okrem 30 najpoužívanejších kariet veľkých reťazcov si môže v aplikácii nahrať ľubovoľnú kartu jednoduchým kliknutím. Pri platení u predajcu stačí otvoriť uloženú kartu v mobilnej aplikácii a načítať čiarový kód. V prípade, ak má predajca problém s naskenovaním čiarového kódu, stačí nadiktovať kód karty (numerický kód zobrazený pod čiarovým kódom).

Hudba Google Play Naplno na 90 dní zadarmo

Aktuálne majú zákazníci O2 prostredníctvom programu O2 Extra Výhody možnosť získať službu Hudba Google Play Naplno na 90 dní zadarmo. Jedná sa o prémiovú verziu služby Hudba Play, vďaka ktorej získajú neobmedzený prístup k viac ako 30 miliónom skladieb. Pri aktivácii navyše zákazníci nemusia vložiť svoju platobnú kartu, ale môžu využiť platobnú metódu „Platba cez O2".

O2 Extra výhody: Extra výhodne, extra jednoducho

Program O2 Extra výhody už dlhodobo umožňuje zákazníkom O2 nakupovať rôzny tovar a služby skutočne lacnejšie. Aktuálne môžu využiť napríklad 20% zľavu na nákup slnečných okuliarov v predajniach Mania, či kufrov a batohov v eShope Passage a doplniť si tak letnú dovolenkovú výbavu. Okrem sezónnych výhod, sú populárne aj pravidelné celoročné zľavy. Spomedzi nich sa jednoznačne najväčšej obľube teší výhodnejšie tankovanie na čerpacích staniciach Shell. Len za posledný mesiac ušetrili zákazníci O2 na tankovaní 20 tisíc eur.

Navyše v apríli tohto roka zatraktívnil operátor program O2 Extra výhody ešte špeciálnou ponukou jarných zliav. V predajniach O2 tak pribudli letáky s lákavými zľavami v partnerských predajniach vo výške 5 - 50 %. Do jarných nákupov sa zapojilo 36 tisíc zákazníkov. Najčastejšie boli uplatnené zľavy v predajniach C&A, Panta Rhei, Intersport a Tescoma. Navyše najnovšie sa môžu zákazníci tešiť z nových partnerov Aqualand Moravia a poisťovňa Union.

Pre pripomenutie

Štandardné využitie O2 Extra výhod je veľmi jednoduché, zákazník neplatí nič navyše, stačí si vygenerovať kód prostredníctvom:

  1. www.extravyhody.o2.sk
  2. mobilnej aplikácie O2 Extra výhody (iOS, Android)
  3. zaslaním bezplatnej SMS s kľúčovým slovom na 99333

S kódom je potrebné preukázať sa pri platení v kamenných predajniach alebo zadaním kódu priamo do objednávky na eShope partnera. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá