Image
27.3.2013 0 Comments

S Usainom Boltom a fotoaparátom Samsung NX300 fotografujte rýchlo a zdieľajte ešte rýchlejšie…

foto.jpg Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., pri príležitosti uvedenia svojho najnovšieho systémového kompaktného fotoaparátu NX300 na trh, uzavrela partnerstvo s atletickou superhviezdou Usainom Boltom. Táto svetová ikona športu je preslávená obrovskou sústredenosťou a rýchlosťou. Vďaka tomu je ideálnym propagátorom fotoaparátu NX300, ktorý sľubuje vynikajúce výsledky porovnateľné s úspechmi najrýchlejšieho človeka na svete. Šesťnásobný držiteľ zlatej olympijskej medaily a trojnásobný svetový rekordér v šprinte je považovaný za najlepšieho športovca vo svojej kategórii a jeho partnerstvo so spoločnosťou Samsung v rámci celého radu zaujímavých iniciatív ukazuje na paralely medzi Boltovými výnimočnými výsledkami a funkciami fotoaparátu NX300.

Samsung bude spolupracovať s Nadáciou Usaina Bolta na poskytovaní fotografického vybavenia a organizovaní kurzov pre mladých fotografov. V rámci projektu nazvaného NX Junior Photographer im spoločnosť Samsung poskytne cenné rady potrebné na to, aby vynikli, a uskutočnili si tak svoje sny a ciele. Ak sa chcete s týmito talentovanými ľuďmi stretnúť a sledovať ich pokrok, stačí, keď navštívite stránku fotoaparátov Samsung NX na Facebooku www.facebook.com/SamsungNX.

Fotografujte rýchlo, zdieľajte ešte rýchlejšie
NX300 je rovnako ako Usain Bolt superrýchly, vie zachytiť aj tie najprchavejšie okamihy v živote a okamžite sa o ne podeliť s ostatnými. Pomocou systému hybridného automatického ostrenia Hybrid Auto Focus (AF), ktorý používateľom jediným stlačením tlačidla umožňuje dosiahnuť čo možno najpresnejšie, vysoko kvalitné výsledky, dokážu začínajúci fotografi rýchlo a ľahko zaostriť požadovanú osobu aj na preľudnených miestach. Potrebujete odfotiť akčné sekvencie? Žiadny problém. Fotoaparát NX300 vďaka tryskovej rýchlosti svojej uzávierky 1/6000 s zvládne pri kontinuálnom snímaní zachytiť až 8,6 snímok za sekundu, takže neprídete o žiaden detail, aj keď sa objekt snímania pohybuje rovnako rekordnou rýchlosťou ako Usain Bolt.

Usain Bolt je zapáleným používateľom sociálnych sietí, a preto si uvedomuje, aké je dôležité, aby mohol o tom, čo práve robí, informovať svoju rodinu, priateľov i fanúšikov. Možnosť pripojiť sa na internet cez Wi-Fi rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, umožňuje používateľom NX300 ihneď umiestňovať fotografie priamo na sociálne siete alebo ich proste a jednoducho posielať pomocou funkcie AutoShare priamo z fotoaparátu na inteligentné telefóny svojich priateľov. Vďaka tomu môžu zdieľať na sociálnych sieťach svoje zážitky v okamihu, kedy ich prežívajú.

Grandiózny a elegantný
Celosvetovo známa charizma Usaina Bolta nesúvisí iba s jeho atletickými schopnosťami, ale aj so štýlom, ktorý preukazuje mimo bežeckú dráhu. Či už sa prechádza po prehliadkovom móle alebo je čestným hosťom na najprestížnejších večierkoch, Usain Bolt chápe, aké je dôležité spájať štýl aj solídnosť. NX300 je k dispozícii v hnedom, bielom alebo čiernom prevedení s kontrastným strieborným pásikom. Tento moderný a pritom autentický dizajn robí z NX300 niečo, čo si milovníci výkonu i štýlu nemôžu nechať ujsť. V nadväznosti na eleganciu a autentickosť tradičného klasického fotoaparátu umožňuje povrchová textúra aj pevné telo renovovaného dizajnu ľahké držanie, ktoré je stabilným základom fotenia. Nadpriemerný výkon v kompaktnom prevedení robí z NX300 ideálne riešenie pre dynamických fotografov, ktorí potrebujú robiť snímky vo vysokej kvalite.

Multimediálny obsah a detailnejšie informácie sú k dispozícii na www.samsungmobilepress.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá