Image
8.4.2015 0 Comments

Rozprávajte viac, sledujte viac a robte viac!

Spoločnosť Lenovo dňa 1. apríla 2015 oznámila uvedenie nového smartfónu triedy A, aby ste boli v obraze celý deň, kdekoľvek sa nachádzate. Vďaka najlepšej batérii vo svojej triede s kapacitou 4000 mAh a funkciou rýchleho nabíjania Quick Charge, ktorá vám dovolí byť produktívnymi po celý deň i noc, nikdy nič nezmeškáte. Tento telefón je nabitý užívateľsky atraktívnymi funkciami a jeho nano povrchová úprava, ktorá je odolná voči poliatiu a ostatným živlom, ho robia neodolateľným, zvlášť v kombinácii s mimoriadne priaznivou cenou.

lenovo_a5000.jpg

Perfektná ochrana aj pri vysokom výkone

Celodenné používanie? Žiadny problém. So smartfónom A5000 vám nikdy nič neunikne. Silná batéria s kapacitou 4000 mAh je posilnená funkciou rýchleho nabíjania Quick Charge, ktorá sa za okamih postará o doplnenie energie. S pomocou štvorjadrového procesora MediaTek MT6582 je Lenovo A5000 pripravený držať vysoké tempo od rána až do večera a vy tak môžete byť produktívni celý deň.

Smartfón A5000 je navrhnutý tak, aby vám poskytoval perfektnú ochranu aj počas toho najhoršieho počasia. Dážď, sneh, ba dokonca ani rozliate tekutiny nezabránia smartfónu pracovať. A5000 je pokrytý nano povrchovou úpravou, preto aj vy oceníte jeho odolnosť, vďaka ktorej smartfón odolá nárazom i náhodnému rozliatiu kvapaliny.

Získajte viac

Vychutnajte si veľký 5-palcový displej s rozlíšením HD pre vyššiu produktivitu - krásny obraz a skvele vyvážená veľkosť. Prežite opäť zachytené momenty v živých farbách! Displej s technológiou IPS s kapacitnou dotykovou obrazovkou, 16 miliónmi farieb a 5-bodovým dotykovým ovládaním vám to umožní.

A5000 sa navyše pýši rozšíriteľným ukladacím priestorom a dvoma kartami SIM, čím získate viac a za menej peňazí.

Vždy dostupné aplikácie

Očakávate od svojho smartfónu prístup k najnovším aplikáciám prostredníctvom systému AndroidTM? Žiadny problém pre Smartfón Lenovo A5000! Je vybavený operačným systémom AndroidTM 4.4 KitKat, ba dokonca aj prémiovými LENOVO aplikáciami SHAREit (pre rýchle zdieľanie fotografií, aplikácií a iných dát medzi rôznymi zariadeniami bez poplatkov za používanie siete), Security (pre zrýchlenie vášho zariadenia a ochrane proti vírusom, nevyžiadanej pošte a škodlivému softvéru), SYNCit (pre zálohovanie a obnovu všetkých kontaktov, správ SMS a denníkov hovorov).

Dostupnosť

Lenovo smartfón A5000 bude na Slovensku dostupný v prvej polovici apríla 2015 prostredníctvom obchodných partnerov spoločnosti Lenovo. Maloobchodná cena pre A5000 je 159 EUR s DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá