20.1.2016 0 Comments

Robustná a cenovo dostupná Wi-Fi štandardu 11ac pre hotely a kancelárie

Spoločnosť ZyXEL Communications predstavuje unifikovaný prístupový bod NWA5123-AC kompatibilný so štandardom 802.11ac. Zariadenie slúži k rýchlemu a spoľahlivému Wi-Fi pripojeniu štandardu 802.11ac v hoteloch a kanceláriách, čím prispieva ku spokojnosti hostí a produktivite zamestnancov. Z nedávneho prieskumu uskutočneného prevádzkovateľom stránok Hotels.com vyplýva, že takmer tretina hostí považuje bezplatnú Wi-Fi za rozhodujúci faktor pri výbere hotela. Podobne významnú úlohu Wi-Fi hrá aj na pracoviskách, pričom výsledky prieskumov poukazujú na to, že už v roku 2017 budú svoje osobné zariadenia v práci používať zamestnanci 90% organizácií.

V reakcii na rastúcu obľubu Wi-Fi spoločnosť ZyXEL na trh uvádza unifikovaný prístupový bod NWA5123-AC, ktorý ponúka spoľahlivú a rýchlu dvojpásmovú Wi-Fi štandardu 802.11ac. Vďaka jedinečnej optimalizovanej anténe, dynamickej voľbe kanálu, vyrovnávaniu dátovej záťaže a technológii pre šikovné riadenie klientov tento prístupový bod dosahuje rýchlosti prenosu dát až 1,2 Gbps (kombinovaná rýchlosť prenosu dát) a až 1,3x vyššieho výkonu než staršie modely.

Od unifikovaných prístupových bodov série NWA5120 nový model prevzal nenápadný vzhľad v tvare detektoru dymu a integrovanú anténu, vďaka čomu ľahko zapadne do moderného kancelárskeho alebo hotelového prostredia. Zachovanie rovnakého designu naviac užívateľom, ktorí chcú svoje súčasné prístupové body série NWA5120 vymeniť za model NWA5123-AC, ušetria náklady na príslušenstvo. LED kontrolku prístupového bodu je možné vypnúť, aby jej blikanie nepôsobilo v tme rušivo.

„Svojim výkonom a prevedením je prístupový bod NWA5123-AC ušitý na mieru prevádzkovateľom hotelov a kancelárií, ktorí chcú inštalovať alebo prejsť na Wi-Fi štandardu 802.11ac," poznamenáva Martin Bratičák, Head of Channel CEE spoločnosti ZyXEL. „Kvalitná a spoľahlivá Wi-Fi je kľúčom k väčšej spokojnosti zákazníkov a angažovanosti zamestnancov, pričom NWA5123-AC je tým správnym nástrojom k dosiahnutiu tohoto cieľa."

Unifikované prístupové body ZyXEL môžu fungovať samostatne alebo byť riadené kontrolórom a ich prevádzku je možné flexibilne prepínať podľa potrieb organizácie. Spoločnosť ZyXEL ponúka komplexné portfólio bezdrôtových prístupových bodov sérií Standalone, Unified a Unified Pro prispôsobených požiadavkám rôzne veľkých organizácií z rôznych odvetví.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá