20.1.2016 0 Comments

Robustná a cenovo dostupná Wi-Fi štandardu 11ac pre hotely a kancelárie

Spoločnosť ZyXEL Communications predstavuje unifikovaný prístupový bod NWA5123-AC kompatibilný so štandardom 802.11ac. Zariadenie slúži k rýchlemu a spoľahlivému Wi-Fi pripojeniu štandardu 802.11ac v hoteloch a kanceláriách, čím prispieva ku spokojnosti hostí a produktivite zamestnancov. Z nedávneho prieskumu uskutočneného prevádzkovateľom stránok Hotels.com vyplýva, že takmer tretina hostí považuje bezplatnú Wi-Fi za rozhodujúci faktor pri výbere hotela. Podobne významnú úlohu Wi-Fi hrá aj na pracoviskách, pričom výsledky prieskumov poukazujú na to, že už v roku 2017 budú svoje osobné zariadenia v práci používať zamestnanci 90% organizácií.

V reakcii na rastúcu obľubu Wi-Fi spoločnosť ZyXEL na trh uvádza unifikovaný prístupový bod NWA5123-AC, ktorý ponúka spoľahlivú a rýchlu dvojpásmovú Wi-Fi štandardu 802.11ac. Vďaka jedinečnej optimalizovanej anténe, dynamickej voľbe kanálu, vyrovnávaniu dátovej záťaže a technológii pre šikovné riadenie klientov tento prístupový bod dosahuje rýchlosti prenosu dát až 1,2 Gbps (kombinovaná rýchlosť prenosu dát) a až 1,3x vyššieho výkonu než staršie modely.

Od unifikovaných prístupových bodov série NWA5120 nový model prevzal nenápadný vzhľad v tvare detektoru dymu a integrovanú anténu, vďaka čomu ľahko zapadne do moderného kancelárskeho alebo hotelového prostredia. Zachovanie rovnakého designu naviac užívateľom, ktorí chcú svoje súčasné prístupové body série NWA5120 vymeniť za model NWA5123-AC, ušetria náklady na príslušenstvo. LED kontrolku prístupového bodu je možné vypnúť, aby jej blikanie nepôsobilo v tme rušivo.

„Svojim výkonom a prevedením je prístupový bod NWA5123-AC ušitý na mieru prevádzkovateľom hotelov a kancelárií, ktorí chcú inštalovať alebo prejsť na Wi-Fi štandardu 802.11ac," poznamenáva Martin Bratičák, Head of Channel CEE spoločnosti ZyXEL. „Kvalitná a spoľahlivá Wi-Fi je kľúčom k väčšej spokojnosti zákazníkov a angažovanosti zamestnancov, pričom NWA5123-AC je tým správnym nástrojom k dosiahnutiu tohoto cieľa."

Unifikované prístupové body ZyXEL môžu fungovať samostatne alebo byť riadené kontrolórom a ich prevádzku je možné flexibilne prepínať podľa potrieb organizácie. Spoločnosť ZyXEL ponúka komplexné portfólio bezdrôtových prístupových bodov sérií Standalone, Unified a Unified Pro prispôsobených požiadavkám rôzne veľkých organizácií z rôznych odvetví.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá