11.3.2013 0 Comments

Riešenie Mobile order management od Ericssonu výrazne skracuje dobu spúšťania služieb

  • Nové riešenie správy objednávok mobilných produktov a služieb (Mobile Order Management) od Ericssonu umožňuje mobilným operátorom spúšťať služby v priebehu dní namiesto mesiacov a skrátiť tak dobu potrebnú pre dosiahnutie ich ziskovosti.
  • Mobilní operátori budú môcť poskytnúť svojim zákazníkom samoobslužný portál, prostredníctvom ktorého bude možné vytvárať balíčky s pridanou hodnotou a služby na mieru.
  • Ericsson pridáva k svojmu riešeniu správy objednávok mobilných produktov a služieb navyše systém starostlivosti o objednávky Order Care (prostredníctvom akvizície firmy ConceptWave).

Riešenie správy objednávok mobilných produktov a služieb od Ericssonu (burza NASDAQ: ERIC), ktoré je súčasťou ponuky systémov OSS a BSS, poskytuje mobilným operátorom nástroje k výraznému skráteniu doby spúšťania služieb na všetkých typoch mobilných zariadení a zníženie súvisiacich nákladov. Nové riešenie vzniklo vďaka systému Order Care založenom na software firmy ConceptWave, ktorú Ericsson nedávno odkúpil.

Riešenie správy objednávok mobilných produktov a služieb umožňuje mobilným operátorom znížiť dobu spúšťania novej služby zo šiestich mesiacov na menej než jeden týždeň. Inak povedané, doba ziskovosti služby sa predĺži až o dva štvrťroky a operátor bude môcť jednať rýchlejšie než konkurencia využívajúca menej pružné platformy.

Pomocou riešenia správy objednávok mobilných produktov a služieb budú môcť mobilní operátori poskytovať svojim firemným zákazníkom samoobslužné portály a nástroje k objednávaniu a doručovaniu smartfónov a tabletov, aplikácií a služieb pre tieto zariadenia. Firmy budú môcť napríklad rýchlo inštalovať nové predajné nástroje do mobilných zariadení svojich predajcov. Okrem zefektívnenia firemných úloh v IT oblasti poskytne nové riešenie zamestnancom možnosť prispôsobiť si balíček služieb sebe na mieru.

Riešenie správy objednávok mobilných produktov a služieb vychádza zo stratégie Ericssonu v oblasti systémov prevádzkovej a obchodnej podpory a umožňuje mobilným operátorom opätovne využívať osvedčené a preverené prvky, ktoré je možné rýchlo spájať do nových ponúk produktov uspokojujúcich všetky súvisiace technické požiadavky a požiadavky tretích strán. Nové riešenie rovnako využíva dopredu integrované procesné prvky k automatizácii príjmu objednávok služieb u novej ponuky v oddieli Ericsson Multi Activation, ktoré koordinujú všetky požiadavky na konkretizáciu infraštruktúry.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá