Image
4.9.2012 0 Comments

Rezort školstva nakúpi výpočtovú techniku za takmer 12,6 mil. eur

acer_aioPC_vyrez.jpg Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ) SR hľadá dodávateľov výpočtovej techniky v hodnote takmer 12,6 mil. eur. Ako ďalej vyplýva z Dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie (EÚ), rezort školstva plánuje vybrať troch účastníkov, s ktorými uzavrie rámcovú dohodu na 48 mesiacov. Počas tohto obdobia dodajú vybraní kandidáti 5 tis. osobných počítačov a rovnaké množstvo monitorov, 3 800 notebookov, 3 100 interaktívnych tabúľ a ďalší hardvér s príslušným softvérovým vybavením.

Súčasťou zákazky budú aj služby súvisiace s prevádzkou a servisom spomínaných zariadení a programov. Financie na nákup výpočtovej techniky získa rezort školstva zo štátneho rozpočtu a prostriedkov EÚ, konkrétne z operačných programov Výskum a vývoj a Vzdelávanie. Ako druh postupu výberu si MŠVVaŠ zvolilo užšiu súťaž a víťazných uchádzačov vyberie v elektronickej aukcii na základe najnižšej ceny. Kandidáti sa môžu do tendra prihlásiť najneskôr do 2. októbra tohto roku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá