Image
6.2.2013 0 Comments

Revolučný vysávač Samsung NaviBot CornerClean

vysavac.jpg Spoločnosť Samsung Electronics Co. Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti inovácií digitálnych spotrebičov, s hrdosťou predstavuje absolútnu technologickú novinku medzi robotickými vysávačmi - NaviBot CornerClean (VR10F71). Spoločnosť Samsung týmto eliminuje nutnosť, aby používatelia okrem vysávania robotického vysávača ešte upratovali bežným vysávačom, pretože NaviBot upratuje prostredníctvom inteligentných a flexibilných pohybov úplne komplexne, efektívne a veľmi účinne. Samsung NaviBot CornerClean po sebe nezanechá jediné miestečko neupratané, čistí celý rad podlahových krytín úplne komplexne a vo všetkých rohoch. Ochrannou známkou chránená kefa POP-OUT a systém Visionary Mapping Plus spolu so štíhlym, elegantným dizajnom a senzorom detekcie prachu Dust Awareness Sensor robia z tohto prístroja jeden z najlepších robotických vysávačov na trhu.

„O robotickom vysávači, ktorý vyčistí koberce a podlahy bez toho, aby sa pri tom museli jeho majitelia namáhať, snívajú zákazníci už dlho," hovorí BK Yoon, prezident divízie spotrebnej elektroniky spoločnosti Samsung Electronics. „Prvýkrát im teraz ponúkame možnosť účinného a sofistikovaného upratovania pomocou vysávača NaviBot CornerClean, ktorý sa plynule pohybuje domácnosťou a využíva pri tom inovatívne prvky, vďaka ktorým je schopný dôkladne upratať bez akejkoľvek interakcie s používateľom."

Kefa POP-OUT uprace v každom rohu
Spotrebitelia si pochvaľujú praktickosť robotických vysávačov, niektorí z nich však absolvujú ešte ďalšie kolo vysávania s bežným vysávačom, aby sa dostali do ťažko dostupných miest, napríklad do rohov.

NaviBot CornerClean rieši tento problém pomocou jedinečných kief, ktoré upracú v každom rohu a následne vysávanie teda nie je nutné. NaviBot zaregistruje prítomnosť rohu a aktivuje príslušné kefy, ktoré roh dokonale vyčistia. Pre spotrebiteľov, ktorí majú málo času a dokážu oceniť prístroje, ktoré im umožnia udržiavať domácnosť v čistote, je práve NaviBot cestou ku kvalitnému a efektívnemu upratovaniu podláh a kobercov.

Technológia sofistikovaného mapovania Visionary Mapping Plus a ďalšie senzory sú zárukou rýchleho upratovania a efektívneho pohybu
Pomocou patentovanej prelomovej technológie spoločnosti Samsung si vysávač NaviBot vytvorí chytrú mapu domácnosti a automaticky sa dobíja. Nevyžaduje teda žiadny zásah ani interakciu zo strany používateľa. Pomocou vysoko výkonných duálnych počítačových čipov v rámci systému Visionary Mapping Plus je prístroj pomocou vyspelej vstavanej kamery schopný zachytiť 15 snímok okolia za sekundu, a zmapovať tak celú domácnosť. Jeho zmodernizované senzory sú mimoriadne citlivé na prekážky, elektrické káble a ďalšie objekty, takže používatelia si nemusia robiť starosti s vecami, ktoré vysávaču ležia v ceste, prípadne sa obávať ich kontaktu s týmto spotrebičom.

Uvedená technológia umožňuje vysávaču NaviBot určiť najefektívnejšiu upratovaciu trasu, pretože dovoľuje výpočet presného stanovišťa prístroja a zaistí vyčistenie všetkých podláh a kobercov. Ak dochádza batéria, NaviBot vie, že sa má automaticky vrátiť do dokovacej stanice k opätovnému nabitiu. Ak sa mu nepodarilo dokončiť celý cyklus, vráti sa neskôr na pôvodné miesto a prácu dokončí.

Technológia Virtual Guard
NaviBot nepredstavuje problém ani pre domácich miláčikov alebo krehké cenné veci. Ak sa používatelia rozhodnú využiť funkciu Virtual Guard, majú možnosť definovať zakázané oblasti a NaviBot sa im vyhne.

Technológia Cliff Sensor
NaviBot je vybavený tromi inteligentnými senzormi, ktoré dokážu identifikovať blížiaci sa schod. Prístroj tak môže zmeniť trasu a pokračovať v upratovaní.

Automatické zastavenie pri zdvihu
NaviBot okamžite vycíti, že bol zdvihnutý zo zeme a automaticky prestane upratovať.

Pravidelné upratovanie kobercov a podláh
Používatelia môžu vysávač NaviBot naprogramovať, aby upratoval tak, ako potrebujú. Upratovanie je možné naplánovať raz týždenne, viac či naopak menej pravidelne, dokonca aj v čase, keď používateľ nie je prítomný.

Tichý a diskrétny
Vysávač NaviBot je vybavený klasickou technológiou Air Path od spoločnosti Samsung, vďaka ktorej je pri upratovaní jedným z najtichších prístrojov na trhu. Prevádzka vysávača nijako nenaruší bežný chod domácnosti. Majiteľ môže nerušene telefonovať, pozerať televízor alebo sa venovať iným činnostiam.

Štíhly a elegantný dizajn umožňuje upratovanie pod nábytkom
Samsung NaviBot CornerClean upratuje lepšie dokonca aj pod nábytkom a je konštruovaný tak, aby dosiahol do najvzdialenejších rohov, bez problémov sa dostal cez prah dverí a ticho prenikol pod nábytok a do všetkých zákutí, kde je upratovanie kvôli sťaženému prístupu nepravidelné. Vysávač sa dostane do všetkých štrbín, ktoré majú na výšku len 80 mm a dizajn jeho koliesok mu dovolí ľahko prekonať všetky prahy. Je tiež vybavený širšou kefou pre rýchlejšie a ešte účinnejšie upratovanie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá