Image
24.6.2014 0 Comments

Recenzia: obnova zmazaných kontaktov, správ, fotiek, poznámok či udalostí z kalendára pre iPhone

ios-7-zariadenia.jpg Operačný systém iOS je pre používateľa uzavretý. K súborom sa nedá pristupovať priamo ako v prípade Androidu. Našťastie existujú užitočné nástroje, ktoré vám tieto súbory sprístupnia, prípadne umožnia vykonávať zložitejšie operácie, napr. obnovu dát.

To je hlavná funkcia utility iSkysoft Free iPhone Data Recovery. Funguje v dvoch režimoch - dáta môžete obnovovať priamo z iPhonu alebo z lokálnej iTunes zálohy. Program je z pohľadu používateľa veľmi intuitívny. Stačí si vybrať typ obnovy, počkať pár minút na dokončenie skenu zariadenia alebo zálohy a vybrať si žiadané súbory.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery.jpg

iSkysoft Free iPhone Data Recovery dokáže obnoviť aktuálne aj zmazané kontakty, správy, prílohy v správach, poznámky, udalosti z kalendáru, audio nahrávky aj históriu volania. Treba však počítať s určitými obmedzeniami - neobnoví vám staré fotografie, ak ste medzičasom úložisko na telefóne zaplnili iným obsahom.

Páči sa nám aj prístup k iTunes zálohám, z ktorých je možné vybrať konkrétne súbory. To je funkcia, ktorú iTunes nepodporuje. Na druhej strane, väčšina používateľov dnes ukladá svoje zálohy do iCloudu a v tomto smere vám program nepomôže.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery_1.JPG

iSkysoft Free iPhone Data Recovery je užitočná utilita, ktorú nebudete používať každý deň. Ak však budete mať problém - napr. prídete o dáta kvôli nepodarenej aktualizácii alebo omylom obnovíte zariadenie do továrenských nastavení bez zálohovania dát, potom tento nástroj vyskúšajte. Možnože vás zachránite. Program je dostupný v bezplatnej a platenej verzii pre Windows a Mac. Bezplatná verzia limituje počet súborov, ktoré môžete obnoviť. Softvér je kompatibilný so všetkými iOS zariadeniami.

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Architektúra Ice Lake s podporou pre počítačové videnie a rozpoznávanie reči má dostať procesory Intelu do smartfónov

07.12.2016 00:19

Očakáva sa, že na konci roka 2018 Intel uvedie novú rodinu procesorov s kódovým označením Ice Lake. Bude to ďalšia významná architektúra od tohto výrobcu procesorov, nasledujúca po architektúre Skylak ...

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá