Image
24.6.2014 0 Comments

Recenzia: obnova zmazaných kontaktov, správ, fotiek, poznámok či udalostí z kalendára pre iPhone

ios-7-zariadenia.jpg Operačný systém iOS je pre používateľa uzavretý. K súborom sa nedá pristupovať priamo ako v prípade Androidu. Našťastie existujú užitočné nástroje, ktoré vám tieto súbory sprístupnia, prípadne umožnia vykonávať zložitejšie operácie, napr. obnovu dát.

To je hlavná funkcia utility iSkysoft Free iPhone Data Recovery. Funguje v dvoch režimoch - dáta môžete obnovovať priamo z iPhonu alebo z lokálnej iTunes zálohy. Program je z pohľadu používateľa veľmi intuitívny. Stačí si vybrať typ obnovy, počkať pár minút na dokončenie skenu zariadenia alebo zálohy a vybrať si žiadané súbory.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery.jpg

iSkysoft Free iPhone Data Recovery dokáže obnoviť aktuálne aj zmazané kontakty, správy, prílohy v správach, poznámky, udalosti z kalendáru, audio nahrávky aj históriu volania. Treba však počítať s určitými obmedzeniami - neobnoví vám staré fotografie, ak ste medzičasom úložisko na telefóne zaplnili iným obsahom.

Páči sa nám aj prístup k iTunes zálohám, z ktorých je možné vybrať konkrétne súbory. To je funkcia, ktorú iTunes nepodporuje. Na druhej strane, väčšina používateľov dnes ukladá svoje zálohy do iCloudu a v tomto smere vám program nepomôže.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery_1.JPG

iSkysoft Free iPhone Data Recovery je užitočná utilita, ktorú nebudete používať každý deň. Ak však budete mať problém - napr. prídete o dáta kvôli nepodarenej aktualizácii alebo omylom obnovíte zariadenie do továrenských nastavení bez zálohovania dát, potom tento nástroj vyskúšajte. Možnože vás zachránite. Program je dostupný v bezplatnej a platenej verzii pre Windows a Mac. Bezplatná verzia limituje počet súborov, ktoré môžete obnoviť. Softvér je kompatibilný so všetkými iOS zariadeniami.

Zdroj: iskysoft.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá