Image
24.6.2014 0 Comments

Recenzia: obnova zmazaných kontaktov, správ, fotiek, poznámok či udalostí z kalendára pre iPhone

ios-7-zariadenia.jpg Operačný systém iOS je pre používateľa uzavretý. K súborom sa nedá pristupovať priamo ako v prípade Androidu. Našťastie existujú užitočné nástroje, ktoré vám tieto súbory sprístupnia, prípadne umožnia vykonávať zložitejšie operácie, napr. obnovu dát.

To je hlavná funkcia utility iSkysoft Free iPhone Data Recovery. Funguje v dvoch režimoch - dáta môžete obnovovať priamo z iPhonu alebo z lokálnej iTunes zálohy. Program je z pohľadu používateľa veľmi intuitívny. Stačí si vybrať typ obnovy, počkať pár minút na dokončenie skenu zariadenia alebo zálohy a vybrať si žiadané súbory.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery.jpg

iSkysoft Free iPhone Data Recovery dokáže obnoviť aktuálne aj zmazané kontakty, správy, prílohy v správach, poznámky, udalosti z kalendáru, audio nahrávky aj históriu volania. Treba však počítať s určitými obmedzeniami - neobnoví vám staré fotografie, ak ste medzičasom úložisko na telefóne zaplnili iným obsahom.

Páči sa nám aj prístup k iTunes zálohám, z ktorých je možné vybrať konkrétne súbory. To je funkcia, ktorú iTunes nepodporuje. Na druhej strane, väčšina používateľov dnes ukladá svoje zálohy do iCloudu a v tomto smere vám program nepomôže.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery_1.JPG

iSkysoft Free iPhone Data Recovery je užitočná utilita, ktorú nebudete používať každý deň. Ak však budete mať problém - napr. prídete o dáta kvôli nepodarenej aktualizácii alebo omylom obnovíte zariadenie do továrenských nastavení bez zálohovania dát, potom tento nástroj vyskúšajte. Možnože vás zachránite. Program je dostupný v bezplatnej a platenej verzii pre Windows a Mac. Bezplatná verzia limituje počet súborov, ktoré môžete obnoviť. Softvér je kompatibilný so všetkými iOS zariadeniami.

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá