25.2.2013 0 Comments

Rad modelov Toshiba získava ročnú licenciu McAfee AntiVirus Plus 2013 v cene notebooku

Spoločnosť Toshiba ďalej posilňuje možnosti zabezpečenia svojich notebookov. Počítačové vírusy a ďalší škodlivý softvér predstavuje bezpečnostné riziko najmä pre tých užívateľov, ktorí sú pripojení na Internet. Antivírusoví špecialisti nájdu denne stovky škodlivých počítačových kódov, ktoré majú len jednu úlohu - narušiť operačné systémy počítačov. Tento druh počítačovej kriminality si stále hľadá nové cesty, ako narušiť zariadenia na sieti.

Spoločnosť Toshiba prichádza s výborným riešením pre zabezpečenie počítačov svojich zákazníkov. K vybraným notebookom dodáva teraz licenciu antivírusového softvéru McAfee AntiVirus Plus 2013. Po spustení akcie „Záruka bez hraníc", ktorá chráni užívateľov pred náhodným poškodením, zničením alebo aj odcudzením ich zariadenia, sa Toshiba rozhodla vylepšiť a posunúť svoje služby ešte ďalej a spúšťa spolupráci so spoločnosťou McAfee s bezpečnostným balíkom McAfee AntiVirus Plus 2013.

"V Toshibe sme vždy hľadali inovatívne spôsoby a kompetitívne cesty. Chceme ponúknuť našim zákazníkom vyššiu hodnotu ponúkaných produktov. Preskúmali sme aktuálny trh a zistili, že je tu ďalšia cesta, ako môžeme zvýšiť hodnotu našich notebookov. Vieme, že ľudia si chcú užívať online aktivity, surfovať po webe a nakupovať bez bezpečnostných rizík.

Chceli sme odstrániť alebo minimalizovať všetky potenciálne riziká, preto sme preskúmali rôzne riešenia a vybrali z nich spoločnosť McAfee. So zakúpeným notebookom zákazník dostane kód, pomocou ktorého si na stránkach http://www.toshiba-slovakia.com/innovation/sk/generic/mcafee/ zaktivuje licenciu na AntiVirus Plus 2013 bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Sme si istí, že toto riešenie umožní našim užívateľom používať notebooky Toshiba s väčšou dôverou, a to nielen z dôvodu kvality a spoľahlivosti produktov Toshiba, ale práve aj s vedomím, že môžu bezpečne prehliadať internet, nakupovať a používať sociálne siete s istotou a pokojom," hovorí Ivan Doubell, marketingový riaditeľ spoločnosti Toshiba.

"S tým, ako chce byť spotrebiteľ neustále online, vzrastá aj popularita pripojených zariadení do siete," hovorí Nick Viney, VP spoločnosti McAfee pre oblasť malých a stredných podnikov, spotrebiteľov a mobilných zariadení trhu EMEA. "Výsledkom toho je, že spotrebitelia sú čoraz väčším cieľom počítačovej kriminality, pretože útočníci presne vedia, kam a prečo bežný spotrebiteľ pri používaní počítača klikne. Vďaka tomu je pre nich pomerne jednoduché získať od postihnutých informácie.

To predstavuje vážne bezpečnostné riziko, predovšetkým s rastúcou kapacitou osobných dát uložených v zariadeniach. Je vynikajúce, že Toshiba podniká kroky, aby eliminovala riziko prieniku cudzej osoby do osobných dát, sietí, alebo hackerské útoky pri prehliadaní internetu."

McAfee AntiVirus Plus 2013 obsahuje veľa prvkov, ktoré zlepšujú hľadanie a nakupovanie na internete. Okrem iného obsahuje možnosť ochrany pred škodlivým softvérom či nežiaducimi oknami. S farebne rozlíšenými ikonami budú užívatelia vždy vedieť, či stránka, ktorú sa chystajú navštíviť, je bezpečná. Softvér McAfee automaticky blokuje podozrivé a škodlivé reklamy a udržuje tak zákazníkov v bezpečí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá