25.2.2013 0 Comments

Rad modelov Toshiba získava ročnú licenciu McAfee AntiVirus Plus 2013 v cene notebooku

Spoločnosť Toshiba ďalej posilňuje možnosti zabezpečenia svojich notebookov. Počítačové vírusy a ďalší škodlivý softvér predstavuje bezpečnostné riziko najmä pre tých užívateľov, ktorí sú pripojení na Internet. Antivírusoví špecialisti nájdu denne stovky škodlivých počítačových kódov, ktoré majú len jednu úlohu - narušiť operačné systémy počítačov. Tento druh počítačovej kriminality si stále hľadá nové cesty, ako narušiť zariadenia na sieti.

Spoločnosť Toshiba prichádza s výborným riešením pre zabezpečenie počítačov svojich zákazníkov. K vybraným notebookom dodáva teraz licenciu antivírusového softvéru McAfee AntiVirus Plus 2013. Po spustení akcie „Záruka bez hraníc", ktorá chráni užívateľov pred náhodným poškodením, zničením alebo aj odcudzením ich zariadenia, sa Toshiba rozhodla vylepšiť a posunúť svoje služby ešte ďalej a spúšťa spolupráci so spoločnosťou McAfee s bezpečnostným balíkom McAfee AntiVirus Plus 2013.

"V Toshibe sme vždy hľadali inovatívne spôsoby a kompetitívne cesty. Chceme ponúknuť našim zákazníkom vyššiu hodnotu ponúkaných produktov. Preskúmali sme aktuálny trh a zistili, že je tu ďalšia cesta, ako môžeme zvýšiť hodnotu našich notebookov. Vieme, že ľudia si chcú užívať online aktivity, surfovať po webe a nakupovať bez bezpečnostných rizík.

Chceli sme odstrániť alebo minimalizovať všetky potenciálne riziká, preto sme preskúmali rôzne riešenia a vybrali z nich spoločnosť McAfee. So zakúpeným notebookom zákazník dostane kód, pomocou ktorého si na stránkach http://www.toshiba-slovakia.com/innovation/sk/generic/mcafee/ zaktivuje licenciu na AntiVirus Plus 2013 bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Sme si istí, že toto riešenie umožní našim užívateľom používať notebooky Toshiba s väčšou dôverou, a to nielen z dôvodu kvality a spoľahlivosti produktov Toshiba, ale práve aj s vedomím, že môžu bezpečne prehliadať internet, nakupovať a používať sociálne siete s istotou a pokojom," hovorí Ivan Doubell, marketingový riaditeľ spoločnosti Toshiba.

"S tým, ako chce byť spotrebiteľ neustále online, vzrastá aj popularita pripojených zariadení do siete," hovorí Nick Viney, VP spoločnosti McAfee pre oblasť malých a stredných podnikov, spotrebiteľov a mobilných zariadení trhu EMEA. "Výsledkom toho je, že spotrebitelia sú čoraz väčším cieľom počítačovej kriminality, pretože útočníci presne vedia, kam a prečo bežný spotrebiteľ pri používaní počítača klikne. Vďaka tomu je pre nich pomerne jednoduché získať od postihnutých informácie.

To predstavuje vážne bezpečnostné riziko, predovšetkým s rastúcou kapacitou osobných dát uložených v zariadeniach. Je vynikajúce, že Toshiba podniká kroky, aby eliminovala riziko prieniku cudzej osoby do osobných dát, sietí, alebo hackerské útoky pri prehliadaní internetu."

McAfee AntiVirus Plus 2013 obsahuje veľa prvkov, ktoré zlepšujú hľadanie a nakupovanie na internete. Okrem iného obsahuje možnosť ochrany pred škodlivým softvérom či nežiaducimi oknami. S farebne rozlíšenými ikonami budú užívatelia vždy vedieť, či stránka, ktorú sa chystajú navštíviť, je bezpečná. Softvér McAfee automaticky blokuje podozrivé a škodlivé reklamy a udržuje tak zákazníkov v bezpečí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá