Image
6.2.2015 0 Comments

Pushbullet umožní odpísať na SMS bez toho, aby ste vzali telefón do ruky

pushbullet.jpg Ak hľadáte šikovný nástroj na kontinuitu a odovzdávanie informácií medzi rôznymi zariadeniami (počítač, smartfón, tablet), pozrite sa aj na Pushbullet. Je to aplikácia na posielanie textových správ, súborov, odkazov, notifikácií, hovorov medzi smartfónom na počítačom. Koncom januára bol Pushbullet voľne sprístupnený pre Mac, iOS a ako doplnok pre Safari.

Aplikácia umožňuje ľahko zdieľať čokoľvek, napr. odkaz, obrázok alebo súbor, medzi rôznymi zariadeniami alebo aj s priateľmi. Ako to funguje, to si môžete pozrieť vo videu.


Spoločnosť už vlani v auguste uviedla funkciu univerzálneho kopírovania a vkladania (Universal Copy and Paste). Všetko, čo skopírujete cez Pushbullet v jednom zariadení, je synchronizované s ostatnými zariadeniami. Ak napríklad skopírujete odkaz v počítači Mac a máte na iPhone otvorený WhatsApp, stačí kliknúť na príkaz Vložiť a odkaz sa tu objaví.

Pushbullet pomôže aj pri zachovaní súkromia. Ak napríklad odídete od stolového počítača, môžete si zobrať so sebou notifikácie. Tie už nebudú viditeľné na pracovnej ploche, aby sa k nim nedostal nikto nepovolaný. A večer si doma môžete skontrolovať notifikácie z práce. Podporované sú aj oznámenia pre Android.

Aplikácia Pushbullet pre Mac je voľne dostupná v Mac Apple Store, softvér pre iPad nájdete v Apple Store pre iOS. Dostupná je aj aplikácia pre Android. Tá má už viac ako milión stiahnutí a umožní napr. odpísať na SMS na počítači bez toho, aby ste zobrali do ruky telefón. Aplikácia pre Windows je v súčasnosti v beta verzii. Pushbullet je k dispozícii aj ako doplnok pre Chrome a Firefox.

Zdroj: gigaom.com
blog.pushbullet.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá