Image
6.2.2015 0 Comments

Pushbullet umožní odpísať na SMS bez toho, aby ste vzali telefón do ruky

pushbullet.jpg Ak hľadáte šikovný nástroj na kontinuitu a odovzdávanie informácií medzi rôznymi zariadeniami (počítač, smartfón, tablet), pozrite sa aj na Pushbullet. Je to aplikácia na posielanie textových správ, súborov, odkazov, notifikácií, hovorov medzi smartfónom na počítačom. Koncom januára bol Pushbullet voľne sprístupnený pre Mac, iOS a ako doplnok pre Safari.

Aplikácia umožňuje ľahko zdieľať čokoľvek, napr. odkaz, obrázok alebo súbor, medzi rôznymi zariadeniami alebo aj s priateľmi. Ako to funguje, to si môžete pozrieť vo videu.


Spoločnosť už vlani v auguste uviedla funkciu univerzálneho kopírovania a vkladania (Universal Copy and Paste). Všetko, čo skopírujete cez Pushbullet v jednom zariadení, je synchronizované s ostatnými zariadeniami. Ak napríklad skopírujete odkaz v počítači Mac a máte na iPhone otvorený WhatsApp, stačí kliknúť na príkaz Vložiť a odkaz sa tu objaví.

Pushbullet pomôže aj pri zachovaní súkromia. Ak napríklad odídete od stolového počítača, môžete si zobrať so sebou notifikácie. Tie už nebudú viditeľné na pracovnej ploche, aby sa k nim nedostal nikto nepovolaný. A večer si doma môžete skontrolovať notifikácie z práce. Podporované sú aj oznámenia pre Android.

Aplikácia Pushbullet pre Mac je voľne dostupná v Mac Apple Store, softvér pre iPad nájdete v Apple Store pre iOS. Dostupná je aj aplikácia pre Android. Tá má už viac ako milión stiahnutí a umožní napr. odpísať na SMS na počítači bez toho, aby ste zobrali do ruky telefón. Aplikácia pre Windows je v súčasnosti v beta verzii. Pushbullet je k dispozícii aj ako doplnok pre Chrome a Firefox.

Zdroj: gigaom.com
blog.pushbullet.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Produkty

ODG ukázal pokročilé okuliare na rozšírenú realitu. V niektorých parametroch prekonávajú HoloLens

13.01.2017 00:25

Spoločnosť Osterhout Design Group (ODG) vystavovala na CES dvoje okuliarov na rozšírenú realitu, ktoré umožňujú umiestniť 3D objekty v reálnom priestore a sú určené pre bežných spotrebiteľov. Modely R ...

Produkty

Inteligentný náramok BACtrack Skyn vám ukáže, ako veľmi ste opití

13.01.2017 00:30

Nositeľné zariadenie BACtrack Skyn vám povie, či ste vypili priveľa. Môže sa vám to hodiť v situácii, keď sa rozhodujete, či si dáte ešte za pohárik. Náramok funguje samostatne alebo v integrácii s A ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá