Image
6.2.2015 0 Comments

Pushbullet umožní odpísať na SMS bez toho, aby ste vzali telefón do ruky

pushbullet.jpg Ak hľadáte šikovný nástroj na kontinuitu a odovzdávanie informácií medzi rôznymi zariadeniami (počítač, smartfón, tablet), pozrite sa aj na Pushbullet. Je to aplikácia na posielanie textových správ, súborov, odkazov, notifikácií, hovorov medzi smartfónom na počítačom. Koncom januára bol Pushbullet voľne sprístupnený pre Mac, iOS a ako doplnok pre Safari.

Aplikácia umožňuje ľahko zdieľať čokoľvek, napr. odkaz, obrázok alebo súbor, medzi rôznymi zariadeniami alebo aj s priateľmi. Ako to funguje, to si môžete pozrieť vo videu.


Spoločnosť už vlani v auguste uviedla funkciu univerzálneho kopírovania a vkladania (Universal Copy and Paste). Všetko, čo skopírujete cez Pushbullet v jednom zariadení, je synchronizované s ostatnými zariadeniami. Ak napríklad skopírujete odkaz v počítači Mac a máte na iPhone otvorený WhatsApp, stačí kliknúť na príkaz Vložiť a odkaz sa tu objaví.

Pushbullet pomôže aj pri zachovaní súkromia. Ak napríklad odídete od stolového počítača, môžete si zobrať so sebou notifikácie. Tie už nebudú viditeľné na pracovnej ploche, aby sa k nim nedostal nikto nepovolaný. A večer si doma môžete skontrolovať notifikácie z práce. Podporované sú aj oznámenia pre Android.

Aplikácia Pushbullet pre Mac je voľne dostupná v Mac Apple Store, softvér pre iPad nájdete v Apple Store pre iOS. Dostupná je aj aplikácia pre Android. Tá má už viac ako milión stiahnutí a umožní napr. odpísať na SMS na počítači bez toho, aby ste zobrali do ruky telefón. Aplikácia pre Windows je v súčasnosti v beta verzii. Pushbullet je k dispozícii aj ako doplnok pre Chrome a Firefox.

Zdroj: gigaom.com
blog.pushbullet.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá