25.3.2014 0 Comments

Prvý slovenský partner Microsoftu s Gold kompetenciou pre Messaging je spoločnosť Connecting Software

Spoločnosť Connecting Softwaresa stala prvým slovenským partnerom Microsoftu, ktorý dosiahol najvyššiu úroveň kompetencie pre oblasť Messaging.

Spoločnosť Connecting Software, partner spoločnosti Microsoft, dosiahla na Slovensku ako prvá najvyššiu úroveň kompetencie v oblasti Messaging s označením GOLD. Toto prvenstvo ju oprávňuje používať označenie Microsoft Gold Competency Partner - Messaging.

Messaging kompetencia je zameraná na zvýšenie kvalifikácie pri v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie dát alebo workflow v Microsoft Exchange a potvrdzuje kvalitu riešení navrhovaných v tejto oblasti.

Titul Microsoft Gold Competency Partner je najvyššie ocenenie partnera v rámci spolupráce so spoločnosťou Microsoft. Partnerský program Microsoft Partner Network spočíva v úzkej partnerskej spolupráci. Tieto firmy sa musia do jednotlivých kompetencií kvalifikovať, t. j. musia okrem iného zamestnávať certifikovaných odborníkov na Microsoft technológie a preukázať svoju odbornosť v úspešne realizovaných projektoch ešte pred ich získaním tak, aby boli schopné plne uspokojiť požiadavky zákazníkov. Členovia, partneri, majú exkluzívny prístup k informáciám, vrátane školení a k produktom už počas ich vývoja.

Sme hrdí, že sme prvou spoločnosťou na Slovensku so zlatou Messaging kompetenciou, ktorá je už naša štvrtá. Toto len dokazuje našu oddanosť voči spoločnosti Microsoft, jej zákazníkom a partnerom a našu túžbu po nikdy nekončiacom zdokonaľovaní," povedal Thomas Berndorfer, majiteľ Connecting Software.

Viac informácií o Connecting Software

Connecting Software pôsobí v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie aplikácií, softvéru a programov, kde ponúka partnerom a zákazníkom komplexné riešenie v podobe produktu Connect Bridge. Nachádza sa v pobočkách po celom svete - Silicon Valley, Denver, Viedeň, ale aj Malacky či Kúty. Produkt Connect Bridge považuje za revolúciu v softvérovej integrácii. Vďaka unikátnej technológii ľahko, rýchlo a efektívne pomáha partnerom Microsoftu v riešení integračných projektov. Connect Bridge je unikátna integračná platforma pre akýkoľvek softvér vyrobený v posledných 20 rokoch a je úplne jedno či je nasadený lokálne (on-premise), v cloude (Office365, Azure, CRM Online a iné) alebo hybridné riešenie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá