25.3.2014 0 Comments

Prvý slovenský partner Microsoftu s Gold kompetenciou pre Messaging je spoločnosť Connecting Software

Spoločnosť Connecting Softwaresa stala prvým slovenským partnerom Microsoftu, ktorý dosiahol najvyššiu úroveň kompetencie pre oblasť Messaging.

Spoločnosť Connecting Software, partner spoločnosti Microsoft, dosiahla na Slovensku ako prvá najvyššiu úroveň kompetencie v oblasti Messaging s označením GOLD. Toto prvenstvo ju oprávňuje používať označenie Microsoft Gold Competency Partner - Messaging.

Messaging kompetencia je zameraná na zvýšenie kvalifikácie pri v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie dát alebo workflow v Microsoft Exchange a potvrdzuje kvalitu riešení navrhovaných v tejto oblasti.

Titul Microsoft Gold Competency Partner je najvyššie ocenenie partnera v rámci spolupráce so spoločnosťou Microsoft. Partnerský program Microsoft Partner Network spočíva v úzkej partnerskej spolupráci. Tieto firmy sa musia do jednotlivých kompetencií kvalifikovať, t. j. musia okrem iného zamestnávať certifikovaných odborníkov na Microsoft technológie a preukázať svoju odbornosť v úspešne realizovaných projektoch ešte pred ich získaním tak, aby boli schopné plne uspokojiť požiadavky zákazníkov. Členovia, partneri, majú exkluzívny prístup k informáciám, vrátane školení a k produktom už počas ich vývoja.

Sme hrdí, že sme prvou spoločnosťou na Slovensku so zlatou Messaging kompetenciou, ktorá je už naša štvrtá. Toto len dokazuje našu oddanosť voči spoločnosti Microsoft, jej zákazníkom a partnerom a našu túžbu po nikdy nekončiacom zdokonaľovaní," povedal Thomas Berndorfer, majiteľ Connecting Software.

Viac informácií o Connecting Software

Connecting Software pôsobí v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie aplikácií, softvéru a programov, kde ponúka partnerom a zákazníkom komplexné riešenie v podobe produktu Connect Bridge. Nachádza sa v pobočkách po celom svete - Silicon Valley, Denver, Viedeň, ale aj Malacky či Kúty. Produkt Connect Bridge považuje za revolúciu v softvérovej integrácii. Vďaka unikátnej technológii ľahko, rýchlo a efektívne pomáha partnerom Microsoftu v riešení integračných projektov. Connect Bridge je unikátna integračná platforma pre akýkoľvek softvér vyrobený v posledných 20 rokoch a je úplne jedno či je nasadený lokálne (on-premise), v cloude (Office365, Azure, CRM Online a iné) alebo hybridné riešenie.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá