25.3.2014 0 Comments

Prvý slovenský partner Microsoftu s Gold kompetenciou pre Messaging je spoločnosť Connecting Software

Spoločnosť Connecting Softwaresa stala prvým slovenským partnerom Microsoftu, ktorý dosiahol najvyššiu úroveň kompetencie pre oblasť Messaging.

Spoločnosť Connecting Software, partner spoločnosti Microsoft, dosiahla na Slovensku ako prvá najvyššiu úroveň kompetencie v oblasti Messaging s označením GOLD. Toto prvenstvo ju oprávňuje používať označenie Microsoft Gold Competency Partner - Messaging.

Messaging kompetencia je zameraná na zvýšenie kvalifikácie pri v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie dát alebo workflow v Microsoft Exchange a potvrdzuje kvalitu riešení navrhovaných v tejto oblasti.

Titul Microsoft Gold Competency Partner je najvyššie ocenenie partnera v rámci spolupráce so spoločnosťou Microsoft. Partnerský program Microsoft Partner Network spočíva v úzkej partnerskej spolupráci. Tieto firmy sa musia do jednotlivých kompetencií kvalifikovať, t. j. musia okrem iného zamestnávať certifikovaných odborníkov na Microsoft technológie a preukázať svoju odbornosť v úspešne realizovaných projektoch ešte pred ich získaním tak, aby boli schopné plne uspokojiť požiadavky zákazníkov. Členovia, partneri, majú exkluzívny prístup k informáciám, vrátane školení a k produktom už počas ich vývoja.

Sme hrdí, že sme prvou spoločnosťou na Slovensku so zlatou Messaging kompetenciou, ktorá je už naša štvrtá. Toto len dokazuje našu oddanosť voči spoločnosti Microsoft, jej zákazníkom a partnerom a našu túžbu po nikdy nekončiacom zdokonaľovaní," povedal Thomas Berndorfer, majiteľ Connecting Software.

Viac informácií o Connecting Software

Connecting Software pôsobí v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie aplikácií, softvéru a programov, kde ponúka partnerom a zákazníkom komplexné riešenie v podobe produktu Connect Bridge. Nachádza sa v pobočkách po celom svete - Silicon Valley, Denver, Viedeň, ale aj Malacky či Kúty. Produkt Connect Bridge považuje za revolúciu v softvérovej integrácii. Vďaka unikátnej technológii ľahko, rýchlo a efektívne pomáha partnerom Microsoftu v riešení integračných projektov. Connect Bridge je unikátna integračná platforma pre akýkoľvek softvér vyrobený v posledných 20 rokoch a je úplne jedno či je nasadený lokálne (on-premise), v cloude (Office365, Azure, CRM Online a iné) alebo hybridné riešenie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá