12.3.2014 0 Comments

Prvú špecializovanú predajňu Philips otvorili v Bratislave

Prvá predajňa spoločnosti Philips sa od piatku 7. marca nachádza v bratislavskom Poluse. Je jediná svojho druhu v celej Európe. Zaujímavé je spojenie bielej a čiernej techniky, pod jednou strechou nájdete prehľad takmer celého portfólia spoločnosti. Bonusom je kvalifikované poradenstvo a v blízkej dobe i široká ponuka príslušenstva.

„Teším sa, že práve v Bratislave sme otvorili predajňu, kde môžeme predstaviť mnohé naše inovačné riešenia a produkty, ktoré spotrebiteľom uľahčujú a spríjemňujú život," povedal pri otvorení predajne Jozef Tóth, generálny riaditeľ Philips Slovensko.

Na ploche 150m2 sú vystavené najnovšie kúsky audiovizuálnej techniky a doplnkov - slúchadlá, reproduktory, dokovacie stanice a podobne. Centrálny priestor patrí televízorom, ktorých obraz si môžete vychutnať a vyskúšať v pohodlných kreslách.

V druhej časti predajne sa nachádzajú menšie domáce spotrebiče. Okrem klasických pomocníkov tu nájdete aj špičkové kúsky a novinky. Zaujmú najmä talianske kávovary Philips Saeco, či inovatívny pomocník, elektrický hrniec Multicooker. Nechýbajú žehličky a vysávače nabité najnovšími technológiami, ktoré uľahčujú a urýchľujú upratovanie.

Svoj priestor majú v predajni aj svietidlá značky Philips, ktorými je okrem iného aj celá predajňa osvetlená. Dizajnovo zaujímavé svietidlá najvyššej kvality potešia nielen svojim výzorom, ale najmä funkčnosťou, integrovanými modernými svetelnými zdrojmi a ekologickými riešeniami. Nájdete tu tiež lampy z nového konceptu Eye Care, ktoré nielen osvetlia pracovný stôl, ale tiež podporujú koncentráciu.

Predajňa v Poluse poteší nielen priaznivcov značky Philips, ale tiež všetkých, ktorí majú radi moderné a inovatívne, ale zároveň funkčné, ekologické a pri tom stále dizajnovo príťažlivé spotrebiče.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá