12.3.2014 0 Comments

Prvú špecializovanú predajňu Philips otvorili v Bratislave

Prvá predajňa spoločnosti Philips sa od piatku 7. marca nachádza v bratislavskom Poluse. Je jediná svojho druhu v celej Európe. Zaujímavé je spojenie bielej a čiernej techniky, pod jednou strechou nájdete prehľad takmer celého portfólia spoločnosti. Bonusom je kvalifikované poradenstvo a v blízkej dobe i široká ponuka príslušenstva.

„Teším sa, že práve v Bratislave sme otvorili predajňu, kde môžeme predstaviť mnohé naše inovačné riešenia a produkty, ktoré spotrebiteľom uľahčujú a spríjemňujú život," povedal pri otvorení predajne Jozef Tóth, generálny riaditeľ Philips Slovensko.

Na ploche 150m2 sú vystavené najnovšie kúsky audiovizuálnej techniky a doplnkov - slúchadlá, reproduktory, dokovacie stanice a podobne. Centrálny priestor patrí televízorom, ktorých obraz si môžete vychutnať a vyskúšať v pohodlných kreslách.

V druhej časti predajne sa nachádzajú menšie domáce spotrebiče. Okrem klasických pomocníkov tu nájdete aj špičkové kúsky a novinky. Zaujmú najmä talianske kávovary Philips Saeco, či inovatívny pomocník, elektrický hrniec Multicooker. Nechýbajú žehličky a vysávače nabité najnovšími technológiami, ktoré uľahčujú a urýchľujú upratovanie.

Svoj priestor majú v predajni aj svietidlá značky Philips, ktorými je okrem iného aj celá predajňa osvetlená. Dizajnovo zaujímavé svietidlá najvyššej kvality potešia nielen svojim výzorom, ale najmä funkčnosťou, integrovanými modernými svetelnými zdrojmi a ekologickými riešeniami. Nájdete tu tiež lampy z nového konceptu Eye Care, ktoré nielen osvetlia pracovný stôl, ale tiež podporujú koncentráciu.

Predajňa v Poluse poteší nielen priaznivcov značky Philips, ale tiež všetkých, ktorí majú radi moderné a inovatívne, ale zároveň funkčné, ekologické a pri tom stále dizajnovo príťažlivé spotrebiče.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá