12.3.2014 0 Comments

Prvú špecializovanú predajňu Philips otvorili v Bratislave

Prvá predajňa spoločnosti Philips sa od piatku 7. marca nachádza v bratislavskom Poluse. Je jediná svojho druhu v celej Európe. Zaujímavé je spojenie bielej a čiernej techniky, pod jednou strechou nájdete prehľad takmer celého portfólia spoločnosti. Bonusom je kvalifikované poradenstvo a v blízkej dobe i široká ponuka príslušenstva.

„Teším sa, že práve v Bratislave sme otvorili predajňu, kde môžeme predstaviť mnohé naše inovačné riešenia a produkty, ktoré spotrebiteľom uľahčujú a spríjemňujú život," povedal pri otvorení predajne Jozef Tóth, generálny riaditeľ Philips Slovensko.

Na ploche 150m2 sú vystavené najnovšie kúsky audiovizuálnej techniky a doplnkov - slúchadlá, reproduktory, dokovacie stanice a podobne. Centrálny priestor patrí televízorom, ktorých obraz si môžete vychutnať a vyskúšať v pohodlných kreslách.

V druhej časti predajne sa nachádzajú menšie domáce spotrebiče. Okrem klasických pomocníkov tu nájdete aj špičkové kúsky a novinky. Zaujmú najmä talianske kávovary Philips Saeco, či inovatívny pomocník, elektrický hrniec Multicooker. Nechýbajú žehličky a vysávače nabité najnovšími technológiami, ktoré uľahčujú a urýchľujú upratovanie.

Svoj priestor majú v predajni aj svietidlá značky Philips, ktorými je okrem iného aj celá predajňa osvetlená. Dizajnovo zaujímavé svietidlá najvyššej kvality potešia nielen svojim výzorom, ale najmä funkčnosťou, integrovanými modernými svetelnými zdrojmi a ekologickými riešeniami. Nájdete tu tiež lampy z nového konceptu Eye Care, ktoré nielen osvetlia pracovný stôl, ale tiež podporujú koncentráciu.

Predajňa v Poluse poteší nielen priaznivcov značky Philips, ale tiež všetkých, ktorí majú radi moderné a inovatívne, ale zároveň funkčné, ekologické a pri tom stále dizajnovo príťažlivé spotrebiče.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá