8.1.2016 0 Comments

Profesionálny LG Sryker pre komerčné využitie

Nový a väčší, LG Electronics predstavuje väčšiu komerčnú verziu svojho Styleru, unikátneho parného systému starostlivosti o oblečenie. Najnovší LG Styler teraz pojme až šesť odevov a je vybavený technológiou Wi-Fi, čo umožní zákazníkom ovládať ho odkiaľkoľvek.

Styler dokáže osviežiť celý šatník, bez toho aby ste oblečenie museli namáčať alebo používali škodlivé čistiace prostriedky. Táto jemná metóda poskytuje ideálne riešenie pre oblečenie, ktoré si vyžaduje osobitnú starostlivosť, ako sú kabáty, svetre a kusy vyrobené z vlny, kožušiny a kože. Jednoduchým stlačením tlačidla na dotykovom ovládacom paneli začne technológie TrueSteam™ ničiť viac ako 99,9 percent mikróbov a baktérií z oblečenia, čiapok alebo šál. Renomované inštitúty British Allergy Foundation (BAF) a Intertek potvrdili účinnosť parnej sterilizácie Styleru.

„Na základe početných pozitívnych ohlasov majiteľov Styleru sme sa rozhodli rozšíriť portfólio a vyrobiť väčší model zameraný na komerčný sektor, kde nie je núdza o oblečenie, ktoré potrebuje osviežiť," povedala Andrea De Sousa z LG.

Nový Styler má ešte väčšiu kapacitu pre jemné odevy ako blúzky, kabáty a detské oblečenie. Až päť kusov oblečenia sa zmestí na pohyblivý držiak ramienok, ktorý vďaka 220 otáčkam za minútu vyhladí záhyby. Navyše časť pre starostlivosť o nohavice, ktorá sa nachádza na vnútornej strane štýlových sklenených dverí, bola rozšírená a pojme nohavice až do veľkosti pásu 48. Táto užitočná funkcia vyrovná nohavicové nohavice a vytvorí perfektné puky.

Ďalšie vylepšenie predstavuje možnosť Wi-Fi pripojenia, ktoré umožňuje stiahnutie ďalších programov do smartfónu. Okrem toho môže Styler posielať oznámenia napríklad o spotrebe energie.

V priebehu roku 2015 podrobilo LG Styler rozsiahlemu testovaniu vo veľkých hoteloch a obchodných centrách, aby sa ubezpečilo, že obstojí na B2B trhu. V súčasnej dobe preveruje možnosti pre umiestnenie nového modelu v profesionálnych prevádzkach.

Nový Styler bude k dispozícii v Spojených štátoch a Kórei v druhej polovici roka 2016.

Všetky novinky budú k videniu v stánku LG #8204 v Central Hall v Las Vegas Convention Center od 6. do 9. januára 2016.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá