8.1.2016 0 Comments

Profesionálny LG Sryker pre komerčné využitie

Nový a väčší, LG Electronics predstavuje väčšiu komerčnú verziu svojho Styleru, unikátneho parného systému starostlivosti o oblečenie. Najnovší LG Styler teraz pojme až šesť odevov a je vybavený technológiou Wi-Fi, čo umožní zákazníkom ovládať ho odkiaľkoľvek.

Styler dokáže osviežiť celý šatník, bez toho aby ste oblečenie museli namáčať alebo používali škodlivé čistiace prostriedky. Táto jemná metóda poskytuje ideálne riešenie pre oblečenie, ktoré si vyžaduje osobitnú starostlivosť, ako sú kabáty, svetre a kusy vyrobené z vlny, kožušiny a kože. Jednoduchým stlačením tlačidla na dotykovom ovládacom paneli začne technológie TrueSteam™ ničiť viac ako 99,9 percent mikróbov a baktérií z oblečenia, čiapok alebo šál. Renomované inštitúty British Allergy Foundation (BAF) a Intertek potvrdili účinnosť parnej sterilizácie Styleru.

„Na základe početných pozitívnych ohlasov majiteľov Styleru sme sa rozhodli rozšíriť portfólio a vyrobiť väčší model zameraný na komerčný sektor, kde nie je núdza o oblečenie, ktoré potrebuje osviežiť," povedala Andrea De Sousa z LG.

Nový Styler má ešte väčšiu kapacitu pre jemné odevy ako blúzky, kabáty a detské oblečenie. Až päť kusov oblečenia sa zmestí na pohyblivý držiak ramienok, ktorý vďaka 220 otáčkam za minútu vyhladí záhyby. Navyše časť pre starostlivosť o nohavice, ktorá sa nachádza na vnútornej strane štýlových sklenených dverí, bola rozšírená a pojme nohavice až do veľkosti pásu 48. Táto užitočná funkcia vyrovná nohavicové nohavice a vytvorí perfektné puky.

Ďalšie vylepšenie predstavuje možnosť Wi-Fi pripojenia, ktoré umožňuje stiahnutie ďalších programov do smartfónu. Okrem toho môže Styler posielať oznámenia napríklad o spotrebe energie.

V priebehu roku 2015 podrobilo LG Styler rozsiahlemu testovaniu vo veľkých hoteloch a obchodných centrách, aby sa ubezpečilo, že obstojí na B2B trhu. V súčasnej dobe preveruje možnosti pre umiestnenie nového modelu v profesionálnych prevádzkach.

Nový Styler bude k dispozícii v Spojených štátoch a Kórei v druhej polovici roka 2016.

Všetky novinky budú k videniu v stánku LG #8204 v Central Hall v Las Vegas Convention Center od 6. do 9. januára 2016.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá