9.10.2012 0 Comments

Produkčný systém Xerox iGen4 zvyšuje produktivitu a obrat poskytovateľov tlačových služieb

Funkčnosť a kvalitu produkčných systémov Xerox iGen4, ktoré zvládnu až 110 plnofarebných alebo čiernobielych stránok za minútu, si pochvaľuje stále viac firiem zaoberajúcich sa tlačovými službami. Produkčný systém iGen4 spoločnosti Xerox pomáha rozvíjať ziskové príležitosti novými aplikáciami, jednouchým online objednávaním a rozšírenými možnosťami personalizácie.

Maximalizácia tržieb
Napríklad spoločnosť CCG Marketing Solutions (CCG) si zaobstarala dva systémy iGen4, aby dokázala spracovať viackanálové komunikačné programy pre zákazníkov z rôznych odvetví, ako je spotrebný tovar, automobilový priemysel, zdravotníctvo alebo financie. „Zatiaľ čo brand manažéri systému iGen4 oceňujú pružnosť a kvalitu farieb, my oceňujeme jeho produktivitu. Vďaka nej môžeme držať krok s tlačovými objemami, ktoré sa za posledných 18 mesiacov zdvojnásobili," povedal Jeff Pinkin, výkonný viceprezident spoločnosti CCG.

Spoločnosť Chroma Graphics dokonca zdvojnásobila svoj obrat v digitálnej tlači po inštalácii nového systému Xerox iGen4. Rozšírený formát papiera (364 x 660 mm) umožňuje spoločnosti Chroma Graphics vytlačiť viac celofarebných a personalizovaných výstupov a podporuje jej rast v podnikaní. Chroma Graphics využíva systém iGen4 EXP a software uDirect spoločnosti XMPie, ktorá je tiež súčasťou Xeroxu. Ku tlači individualizovaných výstupov pre priamy marketing patrí 18 000 personalizovaných knižných ponúk pre univerzity a tiež aj malý počet prispôsobených pohľadníc s inzerciou zliav pre aktívnych hráčov v kasíne. Spoločnosť tiež vyhľadáva nové obchodné príležitosti v zdravotníctve, kde sú personalizované informácie o pacientoch pre marketingové aktivity kľúčové.

Podpora rozvoje podnikania
Vďaka používaniu systému iGen4 a softvéru XMPie realizuje spoločnosť Concentrix, ktorú vlastní pobočka spoločnosti SYNNEX, vysoko upravené viacfázové marketingové kampane. Digitálny systém a XMPie pôsobí vo viacerých oblastiach podnikania spoločnosti Concentrix, vrátane zákazníckeho centra, analytického spracovania, tvorivých služieb a platforiem CRM.

Jeden z prvých amerických podnikov, ktorý inštaloval systém iGen, spoločnosť MagnetStreet, si vybudoval povesť vďaka nástrojom na premietanie životných udalostí, ako sú magnety pripomínajúce významné udalosti, ďakovné kartičky či magnety oznamujúce narodeniny. Spoločnosť sa tiež spolieha na systém iGen4 pri tvorení plnofarebných vzoriek, ktoré posiela nastávajúcim svadobným klientom a v nových objednávkach dosahuje dvojciferný rast.

Sofistikované výstupy
Turecký komerčný poskytovateľ tlače Filmon používa systém iGen4 na vytváranie aplikácií, ako sú personalizované vizitky, pozvánky a brožúry. Výkonnosť systému v kombinácii s nástrojom Xerox FreeFlow VIPP Pro Publisher viedla k rýchlejším otáčkam a vyššej spokojnosti zákazníkov.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá