2.4.2014 0 Comments

Prístupový bod ZyXEL NWA1123-AC v dizajne detektoru dymu – ideálna platforma pre prechod na 802.11ac

Spoločnosť ZyXEL uvádza na trh prístupový bod triedy business, ktorýponúka mimoriadnu flexibilitu a výkon dvojpásmového pripojenia a súčasne možnosť nenápadnej inštalácie. Svojim partnerom tak ZyXEL dáva do rúk ideálnu platformu pre migráciu zákazníkov na vysokorýchlostnú bezdrôtovú technológiu 802.11ac.

NWA1123-AC je prístupový bod (AP) pripravený na budúcnosť, ktorý uspokojuje rastúci dopyt zákazníkov po rýchlom pripojení a vyznačuje sa mimoriadnou výkonnosťou, funkčnosťou a vynikajúcou návratnosťou investície. Vďaka vzhľadu „detektoru dymu" a možnosti inštalácie na strop spolu s podporou napájania PoE (Power-over Ethernet) je produkt ideálnym riešením pre podniky, hotely a penzióny, bary a kaviarne, maloobchodné predajne, rekreačné strediská, školy, zdravotné strediská a všetky ďalšie miesta, kde sú žiadúce diskrétne a estetické inštalácie.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL, hovorí, že táto modernizovaná verzia populárneho AP NWA1123 je ideálnou voľbou pre organizácie, ktoré chcú ponúknuť tú najlepšiu Wi-Fi konektivitu svojim zamestnancom, zákazníkom aj návštevníkom. Užívateľ naviac získava riešenie pripravené na budúci vývoj, ktoré súčasne podporuje aj staršie, zavedené Wi-Fi technológie.

„V súčasnosti rýchle rastie známosť a rozšírenie technológie 802.11ac - vzhľadom k tomu, že všetky nové mobilné zariadenia uvádzané na trh už tento nový štandard podporujú. Rýchla, bezproblémová a spoľahlivá Wi-Fi konektivita v celom areáli či lokalite má zásadný význam pre celú škálu organizácií - od súkromných podnikov, ktoré chcú zaviesť flexibilné pripojenie na niekoľkých podlažiach, cez verejne prístupné zariadenia, ako sú obchody alebo kaviarne, po organizácie verejných služieb, napríklad školy či zdravotnícke zariadenia.

NWA1123-AC im prináša potrebnú výkonnosť a spoľahlivú prevádzku spolu s dvojpásmovou technológiou, ktorá ďalej zvyšuje flexibilitu prevádzky a bráni rýchlemu zastaraniu produktu. A ak pridáme ešte kompletný súbor funkcií triedy business, je zrejmé, že NWA1123-AC ponúka vynikajúcu návratnosť investície všetkým organizáciám, ktoré chcú nielen zamestnancom, ale aj hosťom poskytovať optimalizované pripojenie a s tým spojený komfort."

Prechod na štandard 802.11ac je dobrá príležitosť pre partnerov spoločnosti ZyXEL, dodáva Martin Bratičák. „Prístupový bod NWA1123-AC uvádzame na trh presne v správnu dobu a očakávame, že sa veľmi rýchle stane jedným z najpredávanejších. Zákazníci sa na technológiu 802.11ac začínajú pýtať a ZyXEL má na trhu bezdrôtových technológií veľké renomé, ktoré sa ďalej zvyšuje. Vďaka AP NWA1123-AC môžu predajcovia spoločnosti ZyXEL uspokojiť všetky potreby svojich zákazníkov a vytvárať pridanú hodnotu tým, že im pomôžu s inštaláciou a nasadením tohoto produktu. Ide o dobrú príležitosť, ktorá im pomôže nielen s udržaním stávajúcich zákazníkov, ale tiež s hľadaním nových obchodných príležitostí."

Vzhľadom ku svojej diskrétnej realizácii, funkciám a podpore napájania PoE je prístupový bod NWA1123-AC ideálnou voľbou pre verejné priestory v hoteloch a zariadeniach pre voľný čas, štátnych úradoch, zdravotníckych strediskách a školách či predajniach a podnikoch. Keďže pracuje v dvoch kmitočtových pásmach, dokáže uspokojiť potreby užívateľov, ktorí majú mobilné zariadenia podporujúce Wi-Fi konektivitu štandardov 802.11ac a 802.11n, teda pripojenie v pásme 5 GHz. Podpora niekoľkých virtuálnych sietí LAN potom umožňuje ponúkať segmentovanú konektivitu pre rôzne skupiny užívateľov, ako sú zamestnanci, zákazníci a hostia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá