2.4.2014 0 Comments

Prístupový bod ZyXEL NWA1123-AC v dizajne detektoru dymu – ideálna platforma pre prechod na 802.11ac

Spoločnosť ZyXEL uvádza na trh prístupový bod triedy business, ktorýponúka mimoriadnu flexibilitu a výkon dvojpásmového pripojenia a súčasne možnosť nenápadnej inštalácie. Svojim partnerom tak ZyXEL dáva do rúk ideálnu platformu pre migráciu zákazníkov na vysokorýchlostnú bezdrôtovú technológiu 802.11ac.

NWA1123-AC je prístupový bod (AP) pripravený na budúcnosť, ktorý uspokojuje rastúci dopyt zákazníkov po rýchlom pripojení a vyznačuje sa mimoriadnou výkonnosťou, funkčnosťou a vynikajúcou návratnosťou investície. Vďaka vzhľadu „detektoru dymu" a možnosti inštalácie na strop spolu s podporou napájania PoE (Power-over Ethernet) je produkt ideálnym riešením pre podniky, hotely a penzióny, bary a kaviarne, maloobchodné predajne, rekreačné strediská, školy, zdravotné strediská a všetky ďalšie miesta, kde sú žiadúce diskrétne a estetické inštalácie.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL, hovorí, že táto modernizovaná verzia populárneho AP NWA1123 je ideálnou voľbou pre organizácie, ktoré chcú ponúknuť tú najlepšiu Wi-Fi konektivitu svojim zamestnancom, zákazníkom aj návštevníkom. Užívateľ naviac získava riešenie pripravené na budúci vývoj, ktoré súčasne podporuje aj staršie, zavedené Wi-Fi technológie.

„V súčasnosti rýchle rastie známosť a rozšírenie technológie 802.11ac - vzhľadom k tomu, že všetky nové mobilné zariadenia uvádzané na trh už tento nový štandard podporujú. Rýchla, bezproblémová a spoľahlivá Wi-Fi konektivita v celom areáli či lokalite má zásadný význam pre celú škálu organizácií - od súkromných podnikov, ktoré chcú zaviesť flexibilné pripojenie na niekoľkých podlažiach, cez verejne prístupné zariadenia, ako sú obchody alebo kaviarne, po organizácie verejných služieb, napríklad školy či zdravotnícke zariadenia.

NWA1123-AC im prináša potrebnú výkonnosť a spoľahlivú prevádzku spolu s dvojpásmovou technológiou, ktorá ďalej zvyšuje flexibilitu prevádzky a bráni rýchlemu zastaraniu produktu. A ak pridáme ešte kompletný súbor funkcií triedy business, je zrejmé, že NWA1123-AC ponúka vynikajúcu návratnosť investície všetkým organizáciám, ktoré chcú nielen zamestnancom, ale aj hosťom poskytovať optimalizované pripojenie a s tým spojený komfort."

Prechod na štandard 802.11ac je dobrá príležitosť pre partnerov spoločnosti ZyXEL, dodáva Martin Bratičák. „Prístupový bod NWA1123-AC uvádzame na trh presne v správnu dobu a očakávame, že sa veľmi rýchle stane jedným z najpredávanejších. Zákazníci sa na technológiu 802.11ac začínajú pýtať a ZyXEL má na trhu bezdrôtových technológií veľké renomé, ktoré sa ďalej zvyšuje. Vďaka AP NWA1123-AC môžu predajcovia spoločnosti ZyXEL uspokojiť všetky potreby svojich zákazníkov a vytvárať pridanú hodnotu tým, že im pomôžu s inštaláciou a nasadením tohoto produktu. Ide o dobrú príležitosť, ktorá im pomôže nielen s udržaním stávajúcich zákazníkov, ale tiež s hľadaním nových obchodných príležitostí."

Vzhľadom ku svojej diskrétnej realizácii, funkciám a podpore napájania PoE je prístupový bod NWA1123-AC ideálnou voľbou pre verejné priestory v hoteloch a zariadeniach pre voľný čas, štátnych úradoch, zdravotníckych strediskách a školách či predajniach a podnikoch. Keďže pracuje v dvoch kmitočtových pásmach, dokáže uspokojiť potreby užívateľov, ktorí majú mobilné zariadenia podporujúce Wi-Fi konektivitu štandardov 802.11ac a 802.11n, teda pripojenie v pásme 5 GHz. Podpora niekoľkých virtuálnych sietí LAN potom umožňuje ponúkať segmentovanú konektivitu pre rôzne skupiny užívateľov, ako sú zamestnanci, zákazníci a hostia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá