Image
6.5.2016 0 Comments

Prichádza jeden z najkrajších smartfónov s čítačkou odtlačkov prsta

Coolpad pravidelne prichádza so smartfónmi, ktoré v sebe spájajú inovatívny dizajn a vynikajúcu kvalitu za prijateľnú cenu. Novým modelom Torino S ukazuje, že opäť dokázal spojiť bohatú funkčnú výbavu, zahŕňajúcu 4G/LTE, infraport a čítačku odtlačkov prsta, do elegantného tela s dostupnou cenou. V najbližších dňoch tak očakávaný Coolpad Torino S dorazí aj do slovenských obchodov vo farebnom prevedení champagne a biela za vynikajúcu cenu 169 eur!

V prípade novinky sa dizajnéri v Coolpade inšpirovali prírodou. Vytvorili tak jedinečne zakrivený a na dotyk príjemný smartfón, ktorý zozadu pripomína okruhliak žiariaci na slnku. Podobný koncept pokračuje aj na prednej strane, kde Coolpad použil 2.5D zakrivené sklo, vďaka čomu telefón vytvára súvislý a kompaktný vzhľad.

Coolpad Torino S vyhovie všetkým zákazníkom, ktorý hľadajú cenovo dostupný a pekný smartfón s displejom, ktorého uhlopriečka neprekračuje 5 palcov. Novinka sa pýši 4,7“ HD displejom (1280 x 720 pixelov), čo predstavuje jemnosť displeja 312,5 PPI (pixelov na palec). Nechýba tiež čítačka odtlačkov prstu na zadnej strane, ktorú možno naprogramovať až na 5 prstov (odomknutie telefónu, vytvorenie selfie, rýchle otvorenie aplikácie). Smartfón Coolpad Torino S podporuje režim Dual SIM, 4G/LTE siete, disponuje 2 GB pamäte RAM a 16 GB pamäte ROM, ktorá je rozšíriteľná pomocou microSD karty. Srdcom Torina S je štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 s taktom 1,2 GHz.

Vďaka kompaktným rozmerom je ľahko ovládateľný jednou rukou a umožňuje používateľom pomocou čítačky odtlačkov prstu naskenovať až 5 prstov a rýchlo ovládať jednotlivé funkcie. Čítačka v Coolpade Torino S je pritom tak rýchla, že jej trvá iba 0,5 sekundy odomknutie smartfónu a 0,24 sekundy spustenie fotoaparátu. Spoľahnúť sa tiež môžete na 99,9% presnosť snímača, a to aj keď sú vaše prsty mokré. Testovali sme to až na 10 miliónoch dotykov.

Smartfón Coolpad Torino S je len 7,9 mm úzky, má zabudované diaľkové ovládanie pomocou infraportu, ktoré môže prísť vhod, keď chcete ovládať všetky spotrebiče iba z jedného zariadenia. Zadný fotoaparát ponúka maximálne rozlíšenie 8 Mpix, predná kamera zasa 5 Mpix. Torino S prichádza s Androidom 5.1 Lollipop a Cool UI 8.0. Kapacita batérie je 1 800 mAh. Rozmery telefónu sú 139 x 67,8 x 7,9 mm.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá