Image
21.2.2014 0 Comments

Prestigio MultiPhone 7600: neprehliadnuteľný komfort (nielen) pre vaše oči

RS4729_original_jpg_noalpha.jpg Značka Prestigio uvádza na slovenský trh MultiPhone 7600, svoj prvý tabletofón s uhlopriečkou 6 palcov. Novinka je určená pre všetkých, ktorí s telefónom v ruke trávia celé hodiny - či už surfovaním na webe, vybavovaním e-mailov, hraním hier alebo čítaním textov. Jednoducho pre užívateľov, ktorí pred potrebou vlastniť čo najkompaktnejší model uprednostňujú veľký a kvalitný displej. Za úctyhodnými rozmermi displeja navyše nezaostáva ani obrazová kvalita, výkon procesoru, fotoaparát či ďalšie funkcie (napr. NFC), vďaka ktorým vám práca pôjde ľahšie a zábava bude ešte príjemnejšia.

Pri 6-palcovej uhlopriečke modelu MultiPhone 7600 si naplno vychutnáte kvalitu Full HD displeja typu OGS (One Glass Solution) s technológiou Full Lamination, vďaka ktorej si môžete užívať žiarivé a ostré farby bez skreslenia aj pri dynamických scénach počas hrania hier či sledovania videí. Navyše, s formátom 16:9 vám tento telefón skvele poslúži aj pri prehrávaní filmov, ktorými si môžete krátiť čas napríklad počas cestovania. Práve v takýchto situáciách oceníte aj dlhú výdrž batérie s kapacitou až 2600 mAh či otváracie puzdro, ktoré zároveň poslúži aj ako stojan.

RS4735_original_jpg_noalpha.jpg

MultiPhone 7600 DUO s operačným systémom Android 4.2 ponúka okrem skvelého displeja aj štvorjadrový procesor taktovaný na 1,5 GHz, ktorý vám zabezpečí požadovaný výkon a plynulý chod aj v prípadoch, kedy potrebujete mať súčasne spustených hneď niekoľko aplikácií. O rýchle zdieľanie obsahu, spúšťanie programov a aktivovanie funkcií jediným dotykom sa zase postará technológia NFC.

Kvalita displeja doslova predurčuje tento model aj na prácu s fotografiami a videami, preto dostal do výbavy aj 13-megapixelový fotoaparát so snímačom BSI pre zníženie nežiaduceho šumu v horších svetelných podmienkach, automatickým ostrením, prisvetľovacou LED diódou a množstvom motívových efektov, ktoré dodajú vašim fotografiám nádych originality. Počas videohovorov zase môžete využívať 8-megapixelovú prednú kameru.

RS4733_original_jpg_noalpha.jpg

Funkciami nabitá novinka v ultratenkom tele s hrúbkou len 8,4 mm sa na slovenskom trhu predáva za odporúčanú cenu 290 eur.

Tip Prestigio: Užívateľ k tabletofónu automaticky získa aj cloudové úložisko Prestigio MultiCloud s 200 GB priestoru na 1 rok zdarma, ktoré je dostupné ihneď po registrácii prostredníctvom Prestigio ID. Priestor je ďalej možné bezplatne rozšíriť jeho aktívnou podporou na sociálnych sieťach až na 1 TB.

Technické parametre

Prestigio MultiPhone 7600 DUO

Rozmery (D x Š x V)

166,5 х 84,4 х 8,4 mm

Váha

191 g (s batériou)

Displej

6,00" | IPS

Rozlíšenie

720 x 1280 pixlov

Technológia displeja

IPS

Procesor

Quad Core; 1,5 GHz

Batéria

2600 mAh, Lithium Ion

Operačný systém

Android 4.2

Grafika

PowerVR SGX544

WiFi

802.11 b/g/n

Interná pamäť

4 GB

RAM úložný priestor

1 GB

Predná kamera

8 Mpx

Zadná kamera

13 Mpx

Rozširovacie sloty

Micro SD s podporou kariet s kapacitou až 32 GB

NFC

áno

Dual SIM

áno

Viac technických špecifikácií nájdete tu .


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá