21.2.2014 0 Comments

Prestigio MultiCloud: mimoriadne bezpečné cloudové úložisko s 200 GB priestoru pre vaše dáta ZDARMA!

Spoločnosti Prestigio, medzinárodný výrobca mobilných zariadení, spotrebnej elektroniky a príslušenstva, a SurDoc, technologický líder z oblasti bezpečných cloudových úložísk, predstavujú službu MultiCloud - nové úložisko s najlepšou ochranou pre používateľov zariadení Prestigio.

Prestigio MultiCloud je postavený na systéme SurDoc, víťaznom cloudovom riešení podľa výsledkov porovnávania z roku 2013. Je predinštalovaný na všetkých telefónoch MultiPhone a tabletoch MultiPad (vyrobených od februára 2014) a ponúka ho aj služba Prestigio Installer. Jednoduchým prihlásením prostredníctvom identifikátora Prestigio ID tak získate skvelé cloudové riešenie s 200 GB priestoru ZDARMA na 1 rok.

„Rýchly prístup k dátam dokáže trvalo zaistiť najlepší výkon našich zariadení. So službou Prestigio MultiCloud chceme rozdávať viac než len priestor, jednoduchý prístup k dátam a pohodlné používanie. Prestigio je v súčasnosti prvou firmou, ktorá svojim koncovým používateľom prináša bezplatné úložisko s kapacitou 200 GB na 365 dní," konštatuje Yuri Antoshkin, generálny riaditeľ spoločnosti Prestigio pre oblasť EMEA.

100% -né súkromie

Prestigio MultiCloud je zároveň jediné cloudové úložisko, ktoré „nebude čítať" vaše súbory. Využíva totiž technológiu SurDoc TruPrivacy™, používajúcu ako šifrovací kľúč samotný súbor, ku ktorému má prístup iba vlastník. Vôbec po prvý raz je tak možné skutočné100 % zabezpečenie dát v cloude.

„U väčšiny poskytovateľov cloudových úložísk môžu zamestnanci prezerať dáta používateľov. Títo poskytovatelia nedokážu zaručiť, že zvedavý alebo nečestný zamestnanec nebude ďalej odhaľovať alebo distribuovať používateľský obsah, pokiaľ nie sú dáta šifrované a firma nemá prístup k šifrovaciemu kľúču. S bezpečnostnou technológiou TruPrivacy, ktorú využíva služba Prestigio MultiCloud, nemôže čítať a používať vaše súbory nikto okrem vás," sľubuje Alex Wang, výkonný riaditeľ spoločnosti SurDoc.

Automatický prenos dát prostredníctvom Wi-Fi

Prestigio MultiCloud ponúka rýchly a ľahký spôsob, ako prenášať vaše súbory na úložisko. Po zapnutí Wi-Fi môžete odovzdávať vybrané dáta jediným kliknutím. Komprimované a šifrované kópie vašich súborov sa okamžite odosielajú cez internetové pripojenie do bezpečného dátového strediska.

Automatické zálohovanie súborov zo všetkých vašich zariadení do osobného cloudu.

Uloženie vašich súborov do MultiCloudu znamená ich trvalú ochranu. Je to automatická non-stop záloha vašich dát vždy, keď ste pripojení k internetu. MultiCloud neustále ukladá nové súbory a všetky zmeny v existujúcich súboroch. Ak je funkcia aktivovaná, funguje úplne automaticky.

Pristupovanie, prezeranie a úprava súborov vo vašom osobnom cloude nezávisle od súborového formátu bez potreby inštalovať alebo zakupovať iné programy či aplikácie

Aplikácia MultiCloud je predinštalovaná na všetkých telefónoch Prestigio MultiPhone a tabletoch MultiPad (vyrobených od februára 2014) a umožňuje bez námahy pristupovať k dátam na úložisku. Používatelia zariadení Prestigio môžu pristupovať k súborom zo svojich zariadení vždy, keď sú pripojené k internetu.

Verné zobrazenie prostredníctvom najlepšieho online prehliadača

Rýchly a ľahký prístup k úložisku MultiCloud z akéhokoľvek zariadenia Prestigio pripojeného do internetu umožňuje používateľom kdekoľvek prezerať a upravovať súbory. Vďaka technológii VisiDoc™ od spoločnosti SurDoc máte absolútnu istotu, že váš súbor sa budete dať otvoriť a prezerať v pôvodnom formátovaní na akomkoľvek zariadení.

Táto technológia konvertuje dokumenty do podoby obrázkov a uľahčuje tak prezeranie pri súčasnom zachovaní pôvodného vzhľadu súboru. VisiDoc je najlepší online prehliadač súčasnosti, nie je nutné vyčkávať na veľké prílohy, obávať sa, že príloha bude obsahovať škodlivý vírus alebo že príjemca nedokáže súbor otvoriť. VisiDoc™ v MultiCloude vám navyše umožní dokumenty označovať, komentovať alebo dokonca aj podpisovať.

Jednoduché zdieľanie prostredníctvom odkazov a e-mailu alebo služieb Facebook či Twitter

Prestigio MultiCloud neslúži len na ukladanie dát. Je to aj dokonalý nástroj aj na zdieľanie informácií. Prostredníctvom príslušných dunkcií môžete odosielať súbory a odkazy na vaše účty sociálnych sietí. Rovnako tak môžete priložiť súbor do e-mailu.

200 GB priestoru ZDARMA na 1 rok a široké možnosti, ako získať ešte viac

Ihneď po registrácii do MultiCloudu (pomocou identifikátora Prestigio ID), získate 200 GB priestoru zdarma na jeden rok. Vzhľadom na ostatné ponuky dostupné na trhu tak ušetríte približne 20 eur. Bezplatné úložisko je možné si zabezpečiť aj na ďalšie roky alebo si ho bezplatne rozšíriť jeho aktívnou podporou na sociálnych sieťach. Získať môžete až 1 TB priestoru zdarma. Stačí služby SurDoc odporúčať priateľom, zdieľať súbory, lajkovať na Facebooku alebo retweetovať. Každá takáto aktivita prináša viac bezplatného priestoru!


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá