Image
15.5.2014 0 Comments

Prémiový fotoaparát Samsung NX3000: retrodizajn, výkon a jednoduchá konektivita

NX3000 Black 1.jpg NX3000 je vybavený obrazovým snímačom APS-C CMOS s rozlíšením 20,3 Mpx, uzávierkou s rýchlosťou 1/4000 a umožňuje kontinuálne snímať päť snímok za sekundu.

Samsung NX3000 sa zameriava aj na fenomén „selfie" a je na tieto účely vybavený pohodlným 3-palcovým otočným displejom a funkciou Wink Shot. Jednoduchým preklopením displeja, nastavením tváre do záberu a žmurknutím si používatelia môžu jednoducho urobiť dokonalú „selfie", teda vlastnú fotografiu.

Ako sa už stalo štandardom pri všetkých smart fotoaparátoch nedávno uvedených na trh, aj model NX3000 je vybavený funkciou Tag&Go umožňujúcou bezproblémové zdieľanie fotografií prostredníctvom Wi-Fi a NFC. Tag&Go umožňuje používateľom využívať funkcie využívajúce konektivitu, medzi ktoré patria: Photo Beam, Remote Viewfinder Pro a Mobile Link.

NX3000 bude k dispozícii v bielom, čiernom a hnedom farebnom vyhotovení a bude sa dodávať spoločne s novým kompaktným objektívom 16-50 mm F3,5-5,6 Power Zoom ED OIS.

Objektív Power Zoom s ohniskovou vzdialenosťou 16-50 mm podporuje funkciu Remote Viewfinder Pro, ktorá používateľom umožňuje ovládať zoom fotoaparátu prostredníctvom mobilného telefónu.

NX3000 bude na slovenskom trhu v predaji od konca mája za 499 € vrátane DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

17.01.2017 00:28

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weib ...

Produkty

Opera predstavila Neon. Bude takto vyzerať budúcnosť prehliadania webu?

17.01.2017 00:25

Spoločnosť Opera Software ukázala novú koncepciu svojho webového prehliadač a názvom Opera Neon. Podľa vývojárov vraj ponúka „pohľad do budúcnosti desktopových prehliadačov“. Základom je takisto Chro ...

Produkty

Google používa strojové učenie na zníženie dátovej spotreby pri obrázkoch s vysokým rozlíšením

17.01.2017 00:22

Vlani v novembri Google predstavil technológiu RAISR (Rapid and Accurate Image Super-Resolution). Ide o metódu interpolácie, ktorá má zlepšiť zobrazenie fotiek s nízkym rozlíšením a ušetriť dátové pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá