14.4.2016 0 Comments

Prémiové Samsung SUHD TV 2016 sú v predaji

Televízory SUHD TV 2016, vybavené displejom Quantum Dot, prinášajú najrealistickejší obraz, špičkový dizajn, jednoduchý prístup k obsahu a skutočne inteligentné funkcie aj pre náročných užívateľov.

Veľkolepý rad televízorov Samsung SUHD TV 2016 dorazil do slovenských predajní. Na zákazníkov čakajú modely so zakrivenou aj plochou obrazovkou s veľkosťou od 55 do 88 palcov. Tie prinášajú v súčasnosti najvyššiu dostupnú kvalitu obrazu vďaka patentovanej technológii Quantum Dot, funkcii HDR so svietivosťou až 1000 nitov a taktiež za pomoci úplne novej antireflexnej vrstvy Ultra Black, ktorá dokáže absorbovať okolité svetlo. Diváka potom nerušia nežiaduce odlesky okolitých svetelných zdrojov a môže sa plne sústrediť na práve sledovaný program.

„Veríme, že nové SUHD TV zaujmú zákazníkov v predajniach hneď na prvý pohľad. Okrem dokonalej kvality obrazu budú obdivovať aj ich dizajn, ktorý spočíva v úplnej absencii rámiku. Ak si zákazníci vyskúšajú aj funkcie, tak ich prekvapí rýchlosť a jednoduchosť ovládania,“ vysvetľuje Libor Bauer, produktový manažér spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak a dodáva: „Novinkou je aj šikovný diaľkový ovládač Smart Control, ktorým možno ovládať všetky zariadenia prepojené s televízorom.“

Všetky modelové rady KS7000, KS8000, KS9000, KS9500 a KS9800 sú vybavené patentovanou technológiou Quantum Dot, ktorá dokáže bez skreslenia a zníženia jasu zobraziť prakticky akúkoľvek farbu z viditeľného spektra a ponúknuť tak optimálne jedinečný obrazový zážitok bez ohľadu na okolité osvetlenie. Úžasný jas a výnimočný kontrast s najrealistickejšími farbami zabezpečuje technológia HDR a novinka Ultra Black významne znižuje odraz nežiaduceho svetla dopadajúceho na obrazovku. Táto antireflexná vrstva odlesky absorbuje a umožňuje zreteľné zobrazenie detailov aj v tmavých častiach obrazu.

Ďalšie skvalitnenie obrazu umožňuje funkcia SUHD Remastering Engine, ktorá automaticky analyzuje obsah, a pokiaľ nie je v rozlíšení UHD, remasteruje ho tak, aby bol zobrazený čo najbližšie zámeru jeho autora.

Svetovú premiéru zažíva zakrivený dizajn úplne bez rámiku. Rámik teda už neohraničuje obraz a divák má možnosť zamerať sa na samotný dej filmu. Modely KS7000 až KS9000 sú mimoriadne tenké (Premium slim) a dizajn najvyšších modelov KS9500 a KS9800 je v prevedení Ultra slim. Ich zadná strana je hladká bez rušivých priehlbín, dierok a skrutiek, a tak môže byť televízor umiestnený aj do priestoru a stať sa tak skutočným stredom domácnosti.

Nové Smart TV Samsung vybavené OS Tizen umožňujú prostredníctvom inteligentného rozhrania Smart Hub 2016 jednoduchý a rýchly prístup k obsahu z jediného miesta. Ponuka televíznych programov, hry a menu pre základné nastavenie sa objavia okamžite po zapnutí obrazovky.

V ústrety užívateľovi vychádza inteligentný diaľkový ovládač Smart Control, ktorý rieši problém viacerých ovládačov na konferenčnom stolíku. Samsung Smart TV automaticky rozpozná všetky typy pripojených zariadení cez HDMI, napr. set-top box, hernú konzolu, OTT box alebo domáce kino a pomocou nového diaľkového ovládača Smart Control ich môžete pohodlne ovládať.

Samsung SUHD TV sú v obchodoch od apríla za ceny začínajúce od 1 819 EUR pri modelovom rade KS7000, 2 359 EUR pri modelovom rade KS8000 a 2 549 EUR pri modelovom rade KS9000.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá