14.4.2016 0 Comments

Prémiové Samsung SUHD TV 2016 sú v predaji

Televízory SUHD TV 2016, vybavené displejom Quantum Dot, prinášajú najrealistickejší obraz, špičkový dizajn, jednoduchý prístup k obsahu a skutočne inteligentné funkcie aj pre náročných užívateľov.

Veľkolepý rad televízorov Samsung SUHD TV 2016 dorazil do slovenských predajní. Na zákazníkov čakajú modely so zakrivenou aj plochou obrazovkou s veľkosťou od 55 do 88 palcov. Tie prinášajú v súčasnosti najvyššiu dostupnú kvalitu obrazu vďaka patentovanej technológii Quantum Dot, funkcii HDR so svietivosťou až 1000 nitov a taktiež za pomoci úplne novej antireflexnej vrstvy Ultra Black, ktorá dokáže absorbovať okolité svetlo. Diváka potom nerušia nežiaduce odlesky okolitých svetelných zdrojov a môže sa plne sústrediť na práve sledovaný program.

„Veríme, že nové SUHD TV zaujmú zákazníkov v predajniach hneď na prvý pohľad. Okrem dokonalej kvality obrazu budú obdivovať aj ich dizajn, ktorý spočíva v úplnej absencii rámiku. Ak si zákazníci vyskúšajú aj funkcie, tak ich prekvapí rýchlosť a jednoduchosť ovládania,“ vysvetľuje Libor Bauer, produktový manažér spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak a dodáva: „Novinkou je aj šikovný diaľkový ovládač Smart Control, ktorým možno ovládať všetky zariadenia prepojené s televízorom.“

Všetky modelové rady KS7000, KS8000, KS9000, KS9500 a KS9800 sú vybavené patentovanou technológiou Quantum Dot, ktorá dokáže bez skreslenia a zníženia jasu zobraziť prakticky akúkoľvek farbu z viditeľného spektra a ponúknuť tak optimálne jedinečný obrazový zážitok bez ohľadu na okolité osvetlenie. Úžasný jas a výnimočný kontrast s najrealistickejšími farbami zabezpečuje technológia HDR a novinka Ultra Black významne znižuje odraz nežiaduceho svetla dopadajúceho na obrazovku. Táto antireflexná vrstva odlesky absorbuje a umožňuje zreteľné zobrazenie detailov aj v tmavých častiach obrazu.

Ďalšie skvalitnenie obrazu umožňuje funkcia SUHD Remastering Engine, ktorá automaticky analyzuje obsah, a pokiaľ nie je v rozlíšení UHD, remasteruje ho tak, aby bol zobrazený čo najbližšie zámeru jeho autora.

Svetovú premiéru zažíva zakrivený dizajn úplne bez rámiku. Rámik teda už neohraničuje obraz a divák má možnosť zamerať sa na samotný dej filmu. Modely KS7000 až KS9000 sú mimoriadne tenké (Premium slim) a dizajn najvyšších modelov KS9500 a KS9800 je v prevedení Ultra slim. Ich zadná strana je hladká bez rušivých priehlbín, dierok a skrutiek, a tak môže byť televízor umiestnený aj do priestoru a stať sa tak skutočným stredom domácnosti.

Nové Smart TV Samsung vybavené OS Tizen umožňujú prostredníctvom inteligentného rozhrania Smart Hub 2016 jednoduchý a rýchly prístup k obsahu z jediného miesta. Ponuka televíznych programov, hry a menu pre základné nastavenie sa objavia okamžite po zapnutí obrazovky.

V ústrety užívateľovi vychádza inteligentný diaľkový ovládač Smart Control, ktorý rieši problém viacerých ovládačov na konferenčnom stolíku. Samsung Smart TV automaticky rozpozná všetky typy pripojených zariadení cez HDMI, napr. set-top box, hernú konzolu, OTT box alebo domáce kino a pomocou nového diaľkového ovládača Smart Control ich môžete pohodlne ovládať.

Samsung SUHD TV sú v obchodoch od apríla za ceny začínajúce od 1 819 EUR pri modelovom rade KS7000, 2 359 EUR pri modelovom rade KS8000 a 2 549 EUR pri modelovom rade KS9000.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá