Image
3.5.2016 0 Comments

Premiéra cloudovej platformy Huawei FusionSphere 6.0 à la Hollywood (video)

Atraktívne prostredie Španielskej sály jedného z najkrajších európskych hradov, živá hudba v podaní harfistky či európska premiéra cloudovej platformy v hollywoodskom štýle. Aj takáto môže byť IT konferencia.

Video z IT konferencií robíme, iba ak je podujatie zaujímavé. Okrem už spomínaných atribútov uvidíte predstavenie servera KunLun pre mission kritické aplikácie, krátky rozhovor s IT architektom Janom Stiborom o riešeniach storageu od Huawei a na záver atmosféru na tlačovej konferencii čínskej firmy v originálnom znení.     

Viac ako 500 zákazníkov, partnerov a IT špecialistov z celej Európy sa v Španielskej sále Pražského hradu zúčastnilo na podujatí, na ktorom čínska firma Huawei, bežným spotrebiteľom známa predovšetkým ako výrobca populárnych a úspešných smartfónov, predstavila svoje serverové a cloudové riešenia.

Prezident IT produktovej línie Zheng Yelai a prezident pre región CEE a Nordic Lu Yong v hlavných prednáškach zdôraznili, že väčšina podnikov, ktoré tak ešte neurobili, bude musieť reštrukturalizovať svoju IT infraštruktúru a celú, prípadne jej signifikantnú časť presunúť do cloudu. Len tak môžu firmy zostať konkurencieschopné a nákladovo efektívne. Ak budú firmy a organizácie s migráciou do cloudu alebo hybridného prostredia váhať, môže to mať za následok 3 až 5-krát vyššie náklady na ukladanie, spracovanie a analýzy dát.

Európska premiéra cloudovej platformy FusionSphere 6.0 mala nádych hollywoodskeho štýlu. Dvaja predstavitelia Huawei a dvaja uznávaní IT experti si spoločne symbolicky dali naskenovať odtlačky prstov, aby sa autentifikovali ako oprávnené osoby, ktoré môžu slávnostne aktivovať dostupnosť FusionSphere 6.0 pre Európu. FusionSphere je cloudový operačný systém podnikovej triedy, ktorý umožňuje zákazníkom vytvoriť virtuálny server, NFVI alebo privátne, verejné, hybridné, desktopové cloudy. Umožní umiestniť najdôležitejšie služby do cloudu a uľahčiť a zefektívniť kontinuálne produktové inovácie.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá