Image
3.5.2016 0 Comments

Premiéra cloudovej platformy Huawei FusionSphere 6.0 à la Hollywood (video)

Atraktívne prostredie Španielskej sály jedného z najkrajších európskych hradov, živá hudba v podaní harfistky či európska premiéra cloudovej platformy v hollywoodskom štýle. Aj takáto môže byť IT konferencia.

Video z IT konferencií robíme, iba ak je podujatie zaujímavé. Okrem už spomínaných atribútov uvidíte predstavenie servera KunLun pre mission kritické aplikácie, krátky rozhovor s IT architektom Janom Stiborom o riešeniach storageu od Huawei a na záver atmosféru na tlačovej konferencii čínskej firmy v originálnom znení.     

Viac ako 500 zákazníkov, partnerov a IT špecialistov z celej Európy sa v Španielskej sále Pražského hradu zúčastnilo na podujatí, na ktorom čínska firma Huawei, bežným spotrebiteľom známa predovšetkým ako výrobca populárnych a úspešných smartfónov, predstavila svoje serverové a cloudové riešenia.

Prezident IT produktovej línie Zheng Yelai a prezident pre región CEE a Nordic Lu Yong v hlavných prednáškach zdôraznili, že väčšina podnikov, ktoré tak ešte neurobili, bude musieť reštrukturalizovať svoju IT infraštruktúru a celú, prípadne jej signifikantnú časť presunúť do cloudu. Len tak môžu firmy zostať konkurencieschopné a nákladovo efektívne. Ak budú firmy a organizácie s migráciou do cloudu alebo hybridného prostredia váhať, môže to mať za následok 3 až 5-krát vyššie náklady na ukladanie, spracovanie a analýzy dát.

Európska premiéra cloudovej platformy FusionSphere 6.0 mala nádych hollywoodskeho štýlu. Dvaja predstavitelia Huawei a dvaja uznávaní IT experti si spoločne symbolicky dali naskenovať odtlačky prstov, aby sa autentifikovali ako oprávnené osoby, ktoré môžu slávnostne aktivovať dostupnosť FusionSphere 6.0 pre Európu. FusionSphere je cloudový operačný systém podnikovej triedy, ktorý umožňuje zákazníkom vytvoriť virtuálny server, NFVI alebo privátne, verejné, hybridné, desktopové cloudy. Umožní umiestniť najdôležitejšie služby do cloudu a uľahčiť a zefektívniť kontinuálne produktové inovácie.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá