Image
3.5.2016 0 Comments

Premiéra cloudovej platformy Huawei FusionSphere 6.0 à la Hollywood (video)

Atraktívne prostredie Španielskej sály jedného z najkrajších európskych hradov, živá hudba v podaní harfistky či európska premiéra cloudovej platformy v hollywoodskom štýle. Aj takáto môže byť IT konferencia.

Video z IT konferencií robíme, iba ak je podujatie zaujímavé. Okrem už spomínaných atribútov uvidíte predstavenie servera KunLun pre mission kritické aplikácie, krátky rozhovor s IT architektom Janom Stiborom o riešeniach storageu od Huawei a na záver atmosféru na tlačovej konferencii čínskej firmy v originálnom znení.     

Viac ako 500 zákazníkov, partnerov a IT špecialistov z celej Európy sa v Španielskej sále Pražského hradu zúčastnilo na podujatí, na ktorom čínska firma Huawei, bežným spotrebiteľom známa predovšetkým ako výrobca populárnych a úspešných smartfónov, predstavila svoje serverové a cloudové riešenia.

Prezident IT produktovej línie Zheng Yelai a prezident pre región CEE a Nordic Lu Yong v hlavných prednáškach zdôraznili, že väčšina podnikov, ktoré tak ešte neurobili, bude musieť reštrukturalizovať svoju IT infraštruktúru a celú, prípadne jej signifikantnú časť presunúť do cloudu. Len tak môžu firmy zostať konkurencieschopné a nákladovo efektívne. Ak budú firmy a organizácie s migráciou do cloudu alebo hybridného prostredia váhať, môže to mať za následok 3 až 5-krát vyššie náklady na ukladanie, spracovanie a analýzy dát.

Európska premiéra cloudovej platformy FusionSphere 6.0 mala nádych hollywoodskeho štýlu. Dvaja predstavitelia Huawei a dvaja uznávaní IT experti si spoločne symbolicky dali naskenovať odtlačky prstov, aby sa autentifikovali ako oprávnené osoby, ktoré môžu slávnostne aktivovať dostupnosť FusionSphere 6.0 pre Európu. FusionSphere je cloudový operačný systém podnikovej triedy, ktorý umožňuje zákazníkom vytvoriť virtuálny server, NFVI alebo privátne, verejné, hybridné, desktopové cloudy. Umožní umiestniť najdôležitejšie služby do cloudu a uľahčiť a zefektívniť kontinuálne produktové inovácie.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá