Image
29.1.2015 0 Comments

Pre právnikov či novinárov. Headset Bluewire automaticky nahrá všetky telefonické hovory

bluewire_281.jpgBluewire je špeciálny Bluetooth headset, ktorý okrem handsfree ovládania ponúka aj nadštandardnú funkciu. Konverzácie dokáže zálohovať.

Zariadenie nahráva telefonické rozhovory aj komunikáciu cez VoIP. Zaznamenáva obe strany hovoru, čo znamená, že nahrávka obsahuje všetky potrebné informácie. Bluewire vďaka tomu ocenia novinári, právnici alebo ktokoľvek, kto si potrebuje archivovať hlasovú komunikáciu.

Bluewire má 16 GB úložisko, na ktoré sa nahrávky automaticky ukladajú. Následne je možné poslať ich do telefónu, tabletu alebo počítača. Takisto sa dajú manažovať prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android. A ak máte NFC čip, prenos dát je o poznanie jednoduchší. Prístroj podporuje aj tento štandard.

bluewire_1.jpg

Šikovný headset sa spáruje s iným headsetom alebo systémom vo vozidle. Výhodou je aj to, že prístroj dokáže archivovať telefonáty, aj keď ho aktívne nepoužívate. Musí sa však nachádzať vo vzdialenosti maximálne 10 metrov od smartfónu.

Výrobca sľubuje výdrž batérie 4 hodiny telefonovania, resp. 2 hodiny nahrávania. Prístroj sa nabíja bezdrôtovo. Bluewire by sa mal dostať na trh v lete, ak bude úspešná Indiegogo kampaň. Predávať sa bude za 269 dolárov.

Zdroj: engadget.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá