Image
29.1.2015 0 Comments

Pre právnikov či novinárov. Headset Bluewire automaticky nahrá všetky telefonické hovory

bluewire_281.jpgBluewire je špeciálny Bluetooth headset, ktorý okrem handsfree ovládania ponúka aj nadštandardnú funkciu. Konverzácie dokáže zálohovať.

Zariadenie nahráva telefonické rozhovory aj komunikáciu cez VoIP. Zaznamenáva obe strany hovoru, čo znamená, že nahrávka obsahuje všetky potrebné informácie. Bluewire vďaka tomu ocenia novinári, právnici alebo ktokoľvek, kto si potrebuje archivovať hlasovú komunikáciu.

Bluewire má 16 GB úložisko, na ktoré sa nahrávky automaticky ukladajú. Následne je možné poslať ich do telefónu, tabletu alebo počítača. Takisto sa dajú manažovať prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android. A ak máte NFC čip, prenos dát je o poznanie jednoduchší. Prístroj podporuje aj tento štandard.

bluewire_1.jpg

Šikovný headset sa spáruje s iným headsetom alebo systémom vo vozidle. Výhodou je aj to, že prístroj dokáže archivovať telefonáty, aj keď ho aktívne nepoužívate. Musí sa však nachádzať vo vzdialenosti maximálne 10 metrov od smartfónu.

Výrobca sľubuje výdrž batérie 4 hodiny telefonovania, resp. 2 hodiny nahrávania. Prístroj sa nabíja bezdrôtovo. Bluewire by sa mal dostať na trh v lete, ak bude úspešná Indiegogo kampaň. Predávať sa bude za 269 dolárov.

Zdroj: engadget.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá