Image
29.1.2015 0 Comments

Pre právnikov či novinárov. Headset Bluewire automaticky nahrá všetky telefonické hovory

bluewire_281.jpgBluewire je špeciálny Bluetooth headset, ktorý okrem handsfree ovládania ponúka aj nadštandardnú funkciu. Konverzácie dokáže zálohovať.

Zariadenie nahráva telefonické rozhovory aj komunikáciu cez VoIP. Zaznamenáva obe strany hovoru, čo znamená, že nahrávka obsahuje všetky potrebné informácie. Bluewire vďaka tomu ocenia novinári, právnici alebo ktokoľvek, kto si potrebuje archivovať hlasovú komunikáciu.

Bluewire má 16 GB úložisko, na ktoré sa nahrávky automaticky ukladajú. Následne je možné poslať ich do telefónu, tabletu alebo počítača. Takisto sa dajú manažovať prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android. A ak máte NFC čip, prenos dát je o poznanie jednoduchší. Prístroj podporuje aj tento štandard.

bluewire_1.jpg

Šikovný headset sa spáruje s iným headsetom alebo systémom vo vozidle. Výhodou je aj to, že prístroj dokáže archivovať telefonáty, aj keď ho aktívne nepoužívate. Musí sa však nachádzať vo vzdialenosti maximálne 10 metrov od smartfónu.

Výrobca sľubuje výdrž batérie 4 hodiny telefonovania, resp. 2 hodiny nahrávania. Prístroj sa nabíja bezdrôtovo. Bluewire by sa mal dostať na trh v lete, ak bude úspešná Indiegogo kampaň. Predávať sa bude za 269 dolárov.

Zdroj: engadget.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá