Image
19.5.2015 0 Comments

Pozrite si, na čo všetko si môžete najať hackera a koľko vás to bude stáť

FBhacker.jpg Získať prístup k cudziemu účtu na Facebooku či Gmaile nie je v dnešnej dobe žiadny problém. A čo tak nechať sa zasvätiť priamo do nelegálneho sveta hackerov samotnými majstrami? Pozrite sa, čo všetko pre vás môžu urobiť hackeri, ak im slušne zaplatíte.

Hacknuť účet na Facebooku (19,99 USD na 3 mesiace)

V rámci fóra Facebook Hacker si môžete kúpiť priamo od hackerov nástroj, ktorý vám umožní preniknúť do akéhokoľvek facebookového účtu.

Hacknuť účet Gmail (90 USD)

Získať prístup do účtu na Gmaile vám pomôže webová stránka Hackers List, na ktorej hackeri ponúkajú rozličné služby. Stačí zadať svoju požiadavku a následne budete informovaní o cene.

Zlepšiť hodnotenie na Yelp (od 3 USD do 350 USD)

Azda najvyužívanejšia hackerská služba je zlepšenie hodnotenia na Yelp. Okrem možnosti vložiť pozitívne ohlasy umožňuje odstrániť aj tie negatívne. Táto služba je v niektorých prípadoch poskytovaná za paušálny mesačný poplatok, čím vám zaručí, že v danom mesiaci bude hodnotenie vašej spoločnosti viac než priaznivé.

Šifrovanie (8 USD)

Ide o jednu z najstarších a najčastejších služieb, ktoré hackeri ponúkajú. Tí najprv skontrolujú, či môže byť malvér detegovaný antivírusovými nástrojmi, a následne zašifrujú súbor tak, že sa stane prakticky nezistiteľným.

Kurzy hackovania (od 20 USD)

Chceli by ste nahliadnuť do tajomného sveta hackerov? Vďaka špeciálnym školeniam, ktoré ponúka napríklad Hackeracademy, vás sami hackeri naučia základné triky, ako napríklad oslabiť prevádzku webových stránok vplyvom príliš vysokého počtu prístupov v jednom okamihu (tzv. útoky DDoS). Časť sumy zaplatíte vopred, zvyšok po dokončení kurzu.

hackeracademy.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

Hacking kreditky za šesť sekúnd. Zločinci môžu bez problémov získať všetky údaje o platobnej karte

08.12.2016 00:13

Vedci z Newcastle University prišli na spôsob, ako môžu zločinci za menej ako 6 sekúnd zistiť číslo, dátum platnosti a bezpečnostný kód na kreditnej alebo debetnej karte Visa. Je to vraj „nebezpečne ľ ...

Bezpečnosť

Čísla kreditiek už nelákajú. Kyberzločinci sa zameriavajú na lekárske záznamy, čísla sociálneho zabezpečenia a útoky DDoS.

07.12.2016 00:12

V dnešnej modernej a čoraz viac prepojenej dobe sú dáta používateľov, korporácií či štátnych inštitúcií pod neustále rastúcim tlakom. Tieto dáta predstavujú poklad v rukách kyberkriminálnikov a  trend ...

Bezpečnosť 2

Ovplyvnilo Rusko americké prezidentské voľby? Podľa expertov boli niektoré hlasovacie prístroje infikované

06.12.2016 00:16

Podľa kyberbezpečnostnej firmy FireEye ruská vláda počas kampane pred americkými prezidentskými voľbami nielen vykonávala hackerské útoky, ale využívala aj sociálne siete na ovplyvňovanie názorov. Šír ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá