Image
19.5.2015 0 Comments

Pozrite si, na čo všetko si môžete najať hackera a koľko vás to bude stáť

FBhacker.jpg Získať prístup k cudziemu účtu na Facebooku či Gmaile nie je v dnešnej dobe žiadny problém. A čo tak nechať sa zasvätiť priamo do nelegálneho sveta hackerov samotnými majstrami? Pozrite sa, čo všetko pre vás môžu urobiť hackeri, ak im slušne zaplatíte.

Hacknuť účet na Facebooku (19,99 USD na 3 mesiace)

V rámci fóra Facebook Hacker si môžete kúpiť priamo od hackerov nástroj, ktorý vám umožní preniknúť do akéhokoľvek facebookového účtu.

Hacknuť účet Gmail (90 USD)

Získať prístup do účtu na Gmaile vám pomôže webová stránka Hackers List, na ktorej hackeri ponúkajú rozličné služby. Stačí zadať svoju požiadavku a následne budete informovaní o cene.

Zlepšiť hodnotenie na Yelp (od 3 USD do 350 USD)

Azda najvyužívanejšia hackerská služba je zlepšenie hodnotenia na Yelp. Okrem možnosti vložiť pozitívne ohlasy umožňuje odstrániť aj tie negatívne. Táto služba je v niektorých prípadoch poskytovaná za paušálny mesačný poplatok, čím vám zaručí, že v danom mesiaci bude hodnotenie vašej spoločnosti viac než priaznivé.

Šifrovanie (8 USD)

Ide o jednu z najstarších a najčastejších služieb, ktoré hackeri ponúkajú. Tí najprv skontrolujú, či môže byť malvér detegovaný antivírusovými nástrojmi, a následne zašifrujú súbor tak, že sa stane prakticky nezistiteľným.

Kurzy hackovania (od 20 USD)

Chceli by ste nahliadnuť do tajomného sveta hackerov? Vďaka špeciálnym školeniam, ktoré ponúka napríklad Hackeracademy, vás sami hackeri naučia základné triky, ako napríklad oslabiť prevádzku webových stránok vplyvom príliš vysokého počtu prístupov v jednom okamihu (tzv. útoky DDoS). Časť sumy zaplatíte vopred, zvyšok po dokončení kurzu.

hackeracademy.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

6 trendov najbližších rokov. Umelá inteligencia odhaľuje hackerov, fog computing a kolaborácia v cloude

13.01.2017 00:18

Rok 2016 jednoznačne potvrdil, že súčasný svet sa mení a digitalizácia sa dostáva do všetkých oblastí nášho života. Napríklad rozšírená realita umožnila milovníkom Pokémonov nachytať si svoje obľúbené ...

Bezpečnosť

Pravidlá ochrany súkromia budú platiť aj pre WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Gmail, iMessage a Viber

12.01.2017 00:12

Stále viac Európanov komunikuje elektronicky. Na dennej alebo takmer dennej báze používa mobil na telefonovanie a písanie správ 74 percent Európanov. Internet denne využíva 60 percent a e-maily posiel ...

Bezpečnosť

KillDisk útočí už aj na operačný systém Linux, ako výkupné za odšifrovanie dát chce 200-tisíc eur

10.01.2017 00:24

Výskumníci z bezpečnostnej spoločnosti ESET objavili variant škodlivého kódu KillDisk, ktorý útočí aj na operačný systém Linux. KillDisk je škodlivý kód, ktorý bol na sklonku roka 2015 použitý pri úto ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá