Image
19.5.2015 0 Comments

Pozrite si, na čo všetko si môžete najať hackera a koľko vás to bude stáť

FBhacker.jpg Získať prístup k cudziemu účtu na Facebooku či Gmaile nie je v dnešnej dobe žiadny problém. A čo tak nechať sa zasvätiť priamo do nelegálneho sveta hackerov samotnými majstrami? Pozrite sa, čo všetko pre vás môžu urobiť hackeri, ak im slušne zaplatíte.

Hacknuť účet na Facebooku (19,99 USD na 3 mesiace)

V rámci fóra Facebook Hacker si môžete kúpiť priamo od hackerov nástroj, ktorý vám umožní preniknúť do akéhokoľvek facebookového účtu.

Hacknuť účet Gmail (90 USD)

Získať prístup do účtu na Gmaile vám pomôže webová stránka Hackers List, na ktorej hackeri ponúkajú rozličné služby. Stačí zadať svoju požiadavku a následne budete informovaní o cene.

Zlepšiť hodnotenie na Yelp (od 3 USD do 350 USD)

Azda najvyužívanejšia hackerská služba je zlepšenie hodnotenia na Yelp. Okrem možnosti vložiť pozitívne ohlasy umožňuje odstrániť aj tie negatívne. Táto služba je v niektorých prípadoch poskytovaná za paušálny mesačný poplatok, čím vám zaručí, že v danom mesiaci bude hodnotenie vašej spoločnosti viac než priaznivé.

Šifrovanie (8 USD)

Ide o jednu z najstarších a najčastejších služieb, ktoré hackeri ponúkajú. Tí najprv skontrolujú, či môže byť malvér detegovaný antivírusovými nástrojmi, a následne zašifrujú súbor tak, že sa stane prakticky nezistiteľným.

Kurzy hackovania (od 20 USD)

Chceli by ste nahliadnuť do tajomného sveta hackerov? Vďaka špeciálnym školeniam, ktoré ponúka napríklad Hackeracademy, vás sami hackeri naučia základné triky, ako napríklad oslabiť prevádzku webových stránok vplyvom príliš vysokého počtu prístupov v jednom okamihu (tzv. útoky DDoS). Časť sumy zaplatíte vopred, zvyšok po dokončení kurzu.

hackeracademy.jpg


Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

Nové riešenie Esetu pre domácnosti chráni lepšie pred ransomwarom, špehovaním webkamery a postará sa aj o heslá

27.10.2016 00:18

ESET uviedol na trh nový rad svojich riešení pre domácnosti, ktoré reagujú na vývoj v oblasti bezpečnostných hrozieb. Súčasťou tohto radu je i nový produkt ESET Smart Security Premium, ktorý poskytuje ...

Bezpečnosť

Na obrovskom útoku DDoS sa podieľali kamery aj termostaty. Malo vraj ísť o odplatu

26.10.2016 00:00

Niekoľko kybernetických útokov na serverové farmy kľúčovej internetovej firmy v piatok opakovane narušilo prístup k veľkým webom a internetovým službám vrátane Twitteru, Netflixu a PayPalu. Manch ...

Bezpečnosť 1

Kybernetické útoky spôsobili výpadky na weboch Twitteru, PayPalu či Netflixu

24.10.2016 00:07

Kybernetické útoky vyradili v piatok dočasne z prevádzky alebo výrazne spomalili webové stránky spoločností Twitter, Paypal, Netflix, Spotify a ďalších. Výpadky či spomalenia zaznamenali v Európe a ti ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá