Image
18.2.2015 0 Comments

Pozrite sa na luxusný SmartWatch LG pre „kozmopolitných jedincov na úrovni"

lg_hodinky3.jpg Spoločnosť LG len dva týždne pred začiatkom Svetového mobilného kongresu v Španielsku predstavila svoje nové inteligentné hodinky LG Watch Urbane, zamerané na majetnejších zákazníkov.

LG Watch Urbane má rovnaké špecifikácie ako LG G Watch R: 1,3-palcový displej P-OLED s rozlíšením 320 × 320 pixelov, umiestnený na guľatom ciferníku, procesor Snapdragon 400 na frekvencii 1,2 GHz, 512 MB pamäte RAM a 4 GB miesta na ukladanie dát.

O dostatok energie sa stará 410 mAh batéria. Od iných inteligentných hodiniek však má LG Watch Urbane odlišovať dizajn - podľa oficiálneho vyhlásenia LG sú hodinky určené pre „kozmopolitných jedincov na úrovni".

lg_hodinky2.jpg

Watch Urbane má antikorové telo a 22 mm vymeniteľný kožený opasok. Zariadenie beží na operačnom systéme Android Wear a je odolné proti vode a prachu. Hodinky sú okrem iného opatrené senzorom, ktorý meria tep používateľa.

lg_hodinky.jpg

Rozmery zariadenia nie sú zatiaľ známe, podľa LG je však tenšie než G Watch R, ktorého hrúbka je 9,7 mm. Jasné zatiaľ nie je ani to, koľko budú hodinky stáť. Aj keď LG hodinky vo svojom vyhlásení označuje ako „luxusné", možno si len ťažko predstaviť, že by stáli oveľa viac než G Watch R, ktorý sa predáva za 300 dolárov (približne 263 eur).

lg_hodinky5.jpg

Podľa prvých fotografií hodinky vyzerajú sľubne. LG totiž pochopilo, že na to, aby SmartWatch začali nosiť bežní ľudia, musia inteligentné hodinky vyzerať klasickejšie. Podrobnejšie informácie o Watch Urbane budú zverejnené už o dva týždne na Svetovom mobilnom kongrese.

Zdroj: ComputerWorld


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetooth 5.0 prichádza s dvojnásobnou rýchlosťou a štvornásobným dosahom oproti verzii 4.2

08.12.2016 11:17

Bluetooth SIG vydal finálnu špecifikáciu pre nový štandard Bluetooth 5 pre OEM, ktorí teraz môžu vyvíjať hardvér na  jeho podporu. Nová špecifikácia je spätne kompatibilná so všetkými predchádzajúcim ...

Produkty

Microsoft môže kúpiť LinkedIn, Európska komisia si však dala podmienky

08.12.2016 00:07

Európska komisia (EK) schválila prevzatie profesijnej sociálnej siete LinkedIn spoločnosťou Microsoft. Súhlas je však podmienený dodržiavaním série záväzkov, ktorých cieľom je zachovanie konkurencie m ...

Produkty 1

Tripleton Enigma E2 – aktuálne najlepšie zabezpečený šifrovaný mobilný telefón na svete

08.12.2016 00:10

Šifrovaný telefón využíva priekopnícke techniky ochrany proti odpočúvaniu, ako sú napríklad autorizácie pomocou špeciálnej karty a šifrovacej techniky, ktorú podľa výrobcov nemožno prelomiť. I napriek ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá