Image
18.2.2015 0 Comments

Pozrite sa na luxusný SmartWatch LG pre „kozmopolitných jedincov na úrovni"

lg_hodinky3.jpg Spoločnosť LG len dva týždne pred začiatkom Svetového mobilného kongresu v Španielsku predstavila svoje nové inteligentné hodinky LG Watch Urbane, zamerané na majetnejších zákazníkov.

LG Watch Urbane má rovnaké špecifikácie ako LG G Watch R: 1,3-palcový displej P-OLED s rozlíšením 320 × 320 pixelov, umiestnený na guľatom ciferníku, procesor Snapdragon 400 na frekvencii 1,2 GHz, 512 MB pamäte RAM a 4 GB miesta na ukladanie dát.

O dostatok energie sa stará 410 mAh batéria. Od iných inteligentných hodiniek však má LG Watch Urbane odlišovať dizajn - podľa oficiálneho vyhlásenia LG sú hodinky určené pre „kozmopolitných jedincov na úrovni".

lg_hodinky2.jpg

Watch Urbane má antikorové telo a 22 mm vymeniteľný kožený opasok. Zariadenie beží na operačnom systéme Android Wear a je odolné proti vode a prachu. Hodinky sú okrem iného opatrené senzorom, ktorý meria tep používateľa.

lg_hodinky.jpg

Rozmery zariadenia nie sú zatiaľ známe, podľa LG je však tenšie než G Watch R, ktorého hrúbka je 9,7 mm. Jasné zatiaľ nie je ani to, koľko budú hodinky stáť. Aj keď LG hodinky vo svojom vyhlásení označuje ako „luxusné", možno si len ťažko predstaviť, že by stáli oveľa viac než G Watch R, ktorý sa predáva za 300 dolárov (približne 263 eur).

lg_hodinky5.jpg

Podľa prvých fotografií hodinky vyzerajú sľubne. LG totiž pochopilo, že na to, aby SmartWatch začali nosiť bežní ľudia, musia inteligentné hodinky vyzerať klasickejšie. Podrobnejšie informácie o Watch Urbane budú zverejnené už o dva týždne na Svetovom mobilnom kongrese.

Zdroj: ComputerWorld


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá