Image
18.2.2015 0 Comments

Pozrite sa na luxusný SmartWatch LG pre „kozmopolitných jedincov na úrovni"

lg_hodinky3.jpg Spoločnosť LG len dva týždne pred začiatkom Svetového mobilného kongresu v Španielsku predstavila svoje nové inteligentné hodinky LG Watch Urbane, zamerané na majetnejších zákazníkov.

LG Watch Urbane má rovnaké špecifikácie ako LG G Watch R: 1,3-palcový displej P-OLED s rozlíšením 320 × 320 pixelov, umiestnený na guľatom ciferníku, procesor Snapdragon 400 na frekvencii 1,2 GHz, 512 MB pamäte RAM a 4 GB miesta na ukladanie dát.

O dostatok energie sa stará 410 mAh batéria. Od iných inteligentných hodiniek však má LG Watch Urbane odlišovať dizajn - podľa oficiálneho vyhlásenia LG sú hodinky určené pre „kozmopolitných jedincov na úrovni".

lg_hodinky2.jpg

Watch Urbane má antikorové telo a 22 mm vymeniteľný kožený opasok. Zariadenie beží na operačnom systéme Android Wear a je odolné proti vode a prachu. Hodinky sú okrem iného opatrené senzorom, ktorý meria tep používateľa.

lg_hodinky.jpg

Rozmery zariadenia nie sú zatiaľ známe, podľa LG je však tenšie než G Watch R, ktorého hrúbka je 9,7 mm. Jasné zatiaľ nie je ani to, koľko budú hodinky stáť. Aj keď LG hodinky vo svojom vyhlásení označuje ako „luxusné", možno si len ťažko predstaviť, že by stáli oveľa viac než G Watch R, ktorý sa predáva za 300 dolárov (približne 263 eur).

lg_hodinky5.jpg

Podľa prvých fotografií hodinky vyzerajú sľubne. LG totiž pochopilo, že na to, aby SmartWatch začali nosiť bežní ľudia, musia inteligentné hodinky vyzerať klasickejšie. Podrobnejšie informácie o Watch Urbane budú zverejnené už o dva týždne na Svetovom mobilnom kongrese.

Zdroj: ComputerWorld


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá