Image
14.2.2014 0 Comments

PowerShot SX700 HS je doteraz najtenší fotoaparát Canon s 30x optickým zoomom

Canon dnes predstavuje svoj doteraz najtenší digitálny fotoaparát s 30x zoomom - PowerShot SX700 HS -ideálny nástroj na zvečnenie vašich dobrodružstiev. PowerShot SX700 HS je kombináciou prvotriednych optických technológií Canon s elegantne tenkým a kompaktným dizajnom a pomôže vám zachytiť dôležité životné okamihy v špičkovej kvalite. Fotoaparát vám poskytne ostré, vysokokvalitné fotografie aj video v kvalite Full HD 60p. Kreatívne režimy snímania pridajú vašim záberom unikátny rozmer. Zdieľanie vašich dobrodružstiev s ostatnými je taktiež jednoduché - vďaka integrovanej podpore Wi-Fi a NFC.

PS SX700HS_BLACK BEAUTY FSL.jpg

Zachyťte každý detail svojej cesty
Fotoaparát sa pýši mimoriadnou univerzálnosťou v prekvapivo kompaktnom tele - s hrúbkou len 34,8 mm - a objektív s 30x optickým zoomom sa stará o jednoduché zachytenie detailov. Precízne navrhnutý ultraširokouhlý 25 mm objektív vám poskytne nádherné panoramatické zábery krajiny, zatiaľ čo pôsobivý rozsah ohniskovej vzdialenosti umožňuje detailné zaostrenie aj z väčšej vzdialenosti. Ak sa vám napríklad počas dovolenky naskytne pekný výhľad na prírodu na druhej strane údolia, technológia ZoomPlus z dielne Canon dokáže digitálne predĺžiť dosah fotoaparátu až 60x pri súčasnom zachovaní obrazovej kvality v plnom rozlíšení. Užitočná funkcia Asistent pri kompozícii so zoomom vám pomôže udržať objekt v zábere pri fotografovaní s veľkým priblížením.

Či fotografujete východ slnka alebo slávnostnú večeru pri sviečkach, PowerShot SX700 HS zachytí každý detail v špičkovej kvalite. Uznávaný Canon HS System je kombináciou procesora najnovšej generácie Canon DIGIC 6 a vysokocitlivého 16,1-megapixelového snímača CMOS, ktorý vám poskytne nádherné výsledky s ostrými detailmi a realistickými farbami dokonca aj v slabom osvetlení.

Rozvíjanie fotografických zručností a fotografovanie v najrôznejších situáciách vám umožní optický stabilizátor obrazu s inteligentným systémom IS od Canon - vaše snímky tak budú ostré a zreteľné. Inteligentný systém IS zhodnotí pripravovaný záber v súlade s ôsmimi typmi scén - či ide o vodné športy v slnečnom počasí alebo makro snímky kvetín - a automaticky nastaví najvhodnejší režim stabilizácie. Výsledkom sú ostré fotografie a stabilné video.

Zdieľajte svoje dobrodružstvá s ostatnými
Vďaka rozhraniu Wi-Fi fotoaparátu PowerShot SX700 HS budú mať teraz vaši blízki jednoducho a rýchlo prehľad o vašich najnovších dobrodružstvách. Zdieľanie záberov na obľúbených sociálnych sieťach - na Facebooku®, Twitteri či YouTube - je otázkou niekoľkých jednoduchých krokov: stačí sa pripojiť k smartfónu alebo tabletu tlačidlom pripojenia k mobilnému zariadeniu. Prípadne môžete svoj fotoaparát spárovať s mobilným zariadením použitím novej funkcie NFC - stačí oba prístroje priložiť k sebe a môžete začať zdieľať prostredníctvom špeciálnej aplikácie Canon CameraWindow.

Nová funkcia Wi-Fi tiež umožňuje diaľkové ovládanie fotoaparátu zo smartfónu - ideálne, keď sa chce aj fotograf začleniť do skupinového záberu. Snímky si môžete zálohovať pomocou technológie Image Sync, ktorá umožňuje ich bezdrôtový prenos do cloudových úložísk typu CANON iMAGE GATEWAY, Flickr a Google Drive™ alebo priamo do vášho počítača. Fanúšikom cestovania, ktorí chcú mať prehľad o mieste zhotovenia každej snímky, PowerShot SX700 HS navyše ponúka funkciu GPS cez mobil, ktorá každý záber doplní o príslušné zemepisné údaje.

Nakrúcajte zábavné okamihy na video v kvalite Full HD 60p
Ak si chcete nadlho uchovať všetky prežité dobrodružstvá, môžete ich zvečniť aj vo forme videozáznamu v skutočne vynikajúcom rozlíšení 1080p Full HD. Súčasťou fotoaparátu PowerShot SX700 HS je tlačidlo videozáznamu, ktorým prístroj jednoducho prepnete
z režimu fotografovania na záznam videa, a vďaka výkonnému procesoru DIGIC 6 sa môžete tešiť zo snímkovacej frekvencie 60 sním./s a vysokokvalitného stereo zvuku. Päťosový zdokonalený režim Dynamický IS sa postará o stabilitu vášho videa, aby čokoľvek natočíte - od plážového volejbalu až po púšťanie šarkana - malo hladký a ostrý obraz. Video zaznamenané vo formáte MP4 si môžete okamžite prehrať na rôznych zariadeniach alebo nahrať na sociálne siete a zdieľať s priateľmi po celom svete.

Ak si chcete vytvoriť kratšie video momentky z celého dňa, funkcia Hybrid Auto automaticky nasníma štyri sekundy pred každou fotografiou. Na konci dňa sa tieto klipy spoja do jediného videa, takže získate ucelený video záznam svojich fotografických dobrodružstiev.

Inteligentnejší spôsob kreatívneho fotografovania
V režime Kreatívny záber získate unikátnu snímku po každom stlačení spúšte; 46 efektov je zoradených do štyroch tematických kategórií: Čiernobiele, Retro, Prirodzené a Špeciálne. Vyberte si kategóriu a PowerShot SX700 HS inteligentne vytvorí šesť samostatných záberov na základe zvolenej témy kreatívneho efektu, takže svojich priateľov ohúrite rôznorodosťou snímok.

Základné charakteristiky fotoaparátu PowerShot SX700 HS:

  • Ultra kompaktný 30x zoom, 25 mm
  • HS System so 16,1 MP snímačom CMOS a DIGIC 6
  • Inteligentný systém IS a 5-osový Dynamický IS
  • Wi-Fi s podporou NFC
  • Full HD (60 sním./s)
  • 7,5 cm (3,0") displej PureColor II G LCD (922 000 sRGB)
  • Kreatívne režimy
  • Režimy Hybrid Auto a Smart Auto
  • Manuálny režim, režim Av a Tv
  • Vysokorýchlostné snímanie


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá