Image
14.2.2014 0 Comments

PowerShot SX700 HS je doteraz najtenší fotoaparát Canon s 30x optickým zoomom

Canon dnes predstavuje svoj doteraz najtenší digitálny fotoaparát s 30x zoomom - PowerShot SX700 HS -ideálny nástroj na zvečnenie vašich dobrodružstiev. PowerShot SX700 HS je kombináciou prvotriednych optických technológií Canon s elegantne tenkým a kompaktným dizajnom a pomôže vám zachytiť dôležité životné okamihy v špičkovej kvalite. Fotoaparát vám poskytne ostré, vysokokvalitné fotografie aj video v kvalite Full HD 60p. Kreatívne režimy snímania pridajú vašim záberom unikátny rozmer. Zdieľanie vašich dobrodružstiev s ostatnými je taktiež jednoduché - vďaka integrovanej podpore Wi-Fi a NFC.

PS SX700HS_BLACK BEAUTY FSL.jpg

Zachyťte každý detail svojej cesty
Fotoaparát sa pýši mimoriadnou univerzálnosťou v prekvapivo kompaktnom tele - s hrúbkou len 34,8 mm - a objektív s 30x optickým zoomom sa stará o jednoduché zachytenie detailov. Precízne navrhnutý ultraširokouhlý 25 mm objektív vám poskytne nádherné panoramatické zábery krajiny, zatiaľ čo pôsobivý rozsah ohniskovej vzdialenosti umožňuje detailné zaostrenie aj z väčšej vzdialenosti. Ak sa vám napríklad počas dovolenky naskytne pekný výhľad na prírodu na druhej strane údolia, technológia ZoomPlus z dielne Canon dokáže digitálne predĺžiť dosah fotoaparátu až 60x pri súčasnom zachovaní obrazovej kvality v plnom rozlíšení. Užitočná funkcia Asistent pri kompozícii so zoomom vám pomôže udržať objekt v zábere pri fotografovaní s veľkým priblížením.

Či fotografujete východ slnka alebo slávnostnú večeru pri sviečkach, PowerShot SX700 HS zachytí každý detail v špičkovej kvalite. Uznávaný Canon HS System je kombináciou procesora najnovšej generácie Canon DIGIC 6 a vysokocitlivého 16,1-megapixelového snímača CMOS, ktorý vám poskytne nádherné výsledky s ostrými detailmi a realistickými farbami dokonca aj v slabom osvetlení.

Rozvíjanie fotografických zručností a fotografovanie v najrôznejších situáciách vám umožní optický stabilizátor obrazu s inteligentným systémom IS od Canon - vaše snímky tak budú ostré a zreteľné. Inteligentný systém IS zhodnotí pripravovaný záber v súlade s ôsmimi typmi scén - či ide o vodné športy v slnečnom počasí alebo makro snímky kvetín - a automaticky nastaví najvhodnejší režim stabilizácie. Výsledkom sú ostré fotografie a stabilné video.

Zdieľajte svoje dobrodružstvá s ostatnými
Vďaka rozhraniu Wi-Fi fotoaparátu PowerShot SX700 HS budú mať teraz vaši blízki jednoducho a rýchlo prehľad o vašich najnovších dobrodružstvách. Zdieľanie záberov na obľúbených sociálnych sieťach - na Facebooku®, Twitteri či YouTube - je otázkou niekoľkých jednoduchých krokov: stačí sa pripojiť k smartfónu alebo tabletu tlačidlom pripojenia k mobilnému zariadeniu. Prípadne môžete svoj fotoaparát spárovať s mobilným zariadením použitím novej funkcie NFC - stačí oba prístroje priložiť k sebe a môžete začať zdieľať prostredníctvom špeciálnej aplikácie Canon CameraWindow.

Nová funkcia Wi-Fi tiež umožňuje diaľkové ovládanie fotoaparátu zo smartfónu - ideálne, keď sa chce aj fotograf začleniť do skupinového záberu. Snímky si môžete zálohovať pomocou technológie Image Sync, ktorá umožňuje ich bezdrôtový prenos do cloudových úložísk typu CANON iMAGE GATEWAY, Flickr a Google Drive™ alebo priamo do vášho počítača. Fanúšikom cestovania, ktorí chcú mať prehľad o mieste zhotovenia každej snímky, PowerShot SX700 HS navyše ponúka funkciu GPS cez mobil, ktorá každý záber doplní o príslušné zemepisné údaje.

Nakrúcajte zábavné okamihy na video v kvalite Full HD 60p
Ak si chcete nadlho uchovať všetky prežité dobrodružstvá, môžete ich zvečniť aj vo forme videozáznamu v skutočne vynikajúcom rozlíšení 1080p Full HD. Súčasťou fotoaparátu PowerShot SX700 HS je tlačidlo videozáznamu, ktorým prístroj jednoducho prepnete
z režimu fotografovania na záznam videa, a vďaka výkonnému procesoru DIGIC 6 sa môžete tešiť zo snímkovacej frekvencie 60 sním./s a vysokokvalitného stereo zvuku. Päťosový zdokonalený režim Dynamický IS sa postará o stabilitu vášho videa, aby čokoľvek natočíte - od plážového volejbalu až po púšťanie šarkana - malo hladký a ostrý obraz. Video zaznamenané vo formáte MP4 si môžete okamžite prehrať na rôznych zariadeniach alebo nahrať na sociálne siete a zdieľať s priateľmi po celom svete.

Ak si chcete vytvoriť kratšie video momentky z celého dňa, funkcia Hybrid Auto automaticky nasníma štyri sekundy pred každou fotografiou. Na konci dňa sa tieto klipy spoja do jediného videa, takže získate ucelený video záznam svojich fotografických dobrodružstiev.

Inteligentnejší spôsob kreatívneho fotografovania
V režime Kreatívny záber získate unikátnu snímku po každom stlačení spúšte; 46 efektov je zoradených do štyroch tematických kategórií: Čiernobiele, Retro, Prirodzené a Špeciálne. Vyberte si kategóriu a PowerShot SX700 HS inteligentne vytvorí šesť samostatných záberov na základe zvolenej témy kreatívneho efektu, takže svojich priateľov ohúrite rôznorodosťou snímok.

Základné charakteristiky fotoaparátu PowerShot SX700 HS:

  • Ultra kompaktný 30x zoom, 25 mm
  • HS System so 16,1 MP snímačom CMOS a DIGIC 6
  • Inteligentný systém IS a 5-osový Dynamický IS
  • Wi-Fi s podporou NFC
  • Full HD (60 sním./s)
  • 7,5 cm (3,0") displej PureColor II G LCD (922 000 sRGB)
  • Kreatívne režimy
  • Režimy Hybrid Auto a Smart Auto
  • Manuálny režim, režim Av a Tv
  • Vysokorýchlostné snímanie


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá