Image
3.10.2016 0 Comments

Poistenie k účtu podľa vlastného výberu je teraz na náš účet

ČSOB prináša pre klientov nové banko-poistné riešenie – bežný alebo podnikateľský účet spojený s poistením podľa vlastného výberu. Klienti si môžu od októbra pri zriaďovaní účtu vybrať z troch druhov poistných benefitov, a to bez poplatku.

„ČSOB je bankopoistnou skupinou a účet spojený s poistením priamo nadväzuje na tento model. Bežný účet a smart aplikácia sú dnes pre klientov samozrejmosťou, ktorá im uľahčuje správu ich financií. Poistný benefit klientovi navyše pomáha zvládať nepredvídateľné situácie. S ČSOB je preto účet a poistenie jedno,“ uvádza riaditeľka Odboru riadenia masového segmentu ČSOB Andrea Lazar.

Každý klient, ktorý si od 1.10.2016 v ČSOB zriadi bežný účet Pohoda, si môže vybrať jeden z troch poistných benefitov. Prvým je poistenie predĺženej záruky a ochrany nákupu. Klient s týmto poistením bezplatne získava k zákonnej dvojročnej záruke na tovar ešte jeden rok navyše. Vďaka poisteniu ochrany nákupu ČSOB klientovi uhradíme poistné plnenie pre prípad odcudzenia či poškodenia tovaru. Poistenie platí aj na tovar zakúpený v Česku, Rakúsku, Maďarsku a Poľsku.

Pre tých, ktorí radi cestujú, ponúka ČSOB k osobnému účtu cestovné poistenie k platobnej karte na rok bez poplatku. Klient môže vďaka tomu cestovať bez starostí napríklad na dovolenku, výlety alebo nákupy do zahraničia. ČSOB hradí nielen liečebné náklady, ale aj poistenie batožiny a zodpovednosti za škody. Súčasťou balíka je aj poistenie zásahu Horskej záchrannej služby do slovenských hôr.
    
Tretím benefitom, ktorý si klient môže vybrať, je úrazové poistenie bez poplatku na obdobie troch rokov. Poistenie výrazne pomôže pri neočakávaných udalostiach - či už pri športe alebo úrazoch v domácnosti, ale aj na cestách.

Poistné benefity aj pre podnikateľov

„Poistný benefit k účtu získajú od 1. októbra aj podnikatelia a malé firmy**, ktorí si zriadia balík služieb  Podnikateľské konto, Podnikateľské konto ELEKTRON alebo Podnikateľské konto KOMPLET. Pri nastavovaní benefitov sme zohľadňovali práve potreby tohto segmentu, pričom klient sám  bude mať možnosť výberu,“ vysvetľuje riaditeľka Odboru riadenia MicroSME segmentu ČSOB Dáša Polláková.

Prvým z ponúkaných benefitov je  Cestovné poistenie k platobnej karte na rok bez poplatku, ktoré kryje liečebné náklady, zodpovednosť za škodu iným osobám, krádež a zničenie batožiny. Podnikatelia ho ocenia napríklad pri služobných cestách. Platí totiž na neobmedzený počet výjazdov po celom svete.  

Druhým benefitom je 10% zľava z výšky poistného na úrazové poistenie vodiča, ktoré zabezpečí doživotnú mesačnú rentu v prípade vážneho úrazu pri dopravnej nehode. Zvýhodnené poistenie môžu získať aj všetci zamestnanci klienta.

Tretím benefitom, ktorý si klient môže k účtu zvoliť, je 10-% zľava z výšky poistného v prípade poistenia majetku a zodpovednosti Biznis Plus. Poistenie je určené predovšetkým podnikateľom, ktorí vlastnia majetok určený na podnikateľské účely. Vzťahuje sa na budovy na budovy, obchodné, výrobné zariadenia, prevádzky, zodpovednosť za škody iným osobám.

 

Zobrazit Galériu
Autor: TS ČSOB

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá