13.11.2012 0 Comments

Podnikateľská video-inšpirácia

ORGANIZÁTORI FÓRA INŠPIRÁCIE, neziskovej konferencie, na ktorej sa významné osobnosti českého podnikateľského prostredia delia o svoje skúsenosti a znalosti s verejnosťou, zverejnili krátky reportážny dokument z úspešnej akcie.

Na webových stránkach organizátora akcie a tiež na priamom odkaze Youtube.com bol zverejnený jedenásť minútový reportážny dokument z prvého ročníka Fóra INŠPIRÁCIE.

Dokument divákov zoznamuje s myšlienkou Fóra, s niektorými vybranými rečníkmi aj čestnými hosťami - absolventmi Baťovej školy práce, s témami prednášok, ale tiež s atmosférou akcie a krásnym prostredím Kongresového centra Zlín. Ukazuje okienko do večerného programu, zábery z dražby v prospech záchrany a digitalizácie archívov, behom ktorej sa vydražili predmety za takmer 70 000 Kč, nechýbajú ani vyjadrenia a hodnotenia účastníkov.

Reportáž predstavuje osobnosti českého podnikateľského prostredia, ktoré sa v dvojdennom programe s účastníkmi podelili o svoje podnikateľské know-how: Petr Sýkora (Papirius, Dobrý anděl), Jaroslav Seifert (Jaseka), Jan Dvořák (SIKO koupelny), Jiří Jabůrek (Barum Continental), Eva Jiřičná (Eva Jiricna Architects), Jana Budíková (Tchibo, JBC Consulting), Zdeněk Mikulanda (ZM@P), Radim Horák (IKEA), Martin Jirmann (ABRA SOFTWARE), Václav Novák (krízový manažér ČSA, Vítkovice ai.), Miroslav Hofman (2N telekomunikace), Zdeněk Pokluda (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně), Petr Sedláček (Mondi Štětí).

Účastníci Fóra INŠPIRÁCIE (a odborná verejnosť) majú k dispozícii rozšírený prístup ku kompletnému videozáznamu všetkých prednášok v rámci celého programu.

Ďalší ročník Fóra INŠPIRÁCIE sa chystá na jeseň roka 2013 a bude sa venovať viac praktickému využitiu poznatkov z oblastí, ako sú napr. organizačné usporiadanie, rozpočty a finančná samostatnosť oddelenia, tok peňazí a jeho rozdelenie vo firme, výkonové/kvalitatívne štatistiky, kontinuálne firemné predpoklady a plány vrátane predikcie cash-flow, osobné plány, mzdová motivácia a riadenie jej zmeny, financovanie podniku zamestnancami a ďalšie.

Fórum INŠPIRÁCIE mediálne podporilo vydavateľstvo Economia so svojimi titulmi Ekonom a Hospodářské noviny, ďalej potom luxusné dvojmesačníky Culinary art of living a Business Woman.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá