13.11.2012 0 Comments

Podnikateľská video-inšpirácia

ORGANIZÁTORI FÓRA INŠPIRÁCIE, neziskovej konferencie, na ktorej sa významné osobnosti českého podnikateľského prostredia delia o svoje skúsenosti a znalosti s verejnosťou, zverejnili krátky reportážny dokument z úspešnej akcie.

Na webových stránkach organizátora akcie a tiež na priamom odkaze Youtube.com bol zverejnený jedenásť minútový reportážny dokument z prvého ročníka Fóra INŠPIRÁCIE.

Dokument divákov zoznamuje s myšlienkou Fóra, s niektorými vybranými rečníkmi aj čestnými hosťami - absolventmi Baťovej školy práce, s témami prednášok, ale tiež s atmosférou akcie a krásnym prostredím Kongresového centra Zlín. Ukazuje okienko do večerného programu, zábery z dražby v prospech záchrany a digitalizácie archívov, behom ktorej sa vydražili predmety za takmer 70 000 Kč, nechýbajú ani vyjadrenia a hodnotenia účastníkov.

Reportáž predstavuje osobnosti českého podnikateľského prostredia, ktoré sa v dvojdennom programe s účastníkmi podelili o svoje podnikateľské know-how: Petr Sýkora (Papirius, Dobrý anděl), Jaroslav Seifert (Jaseka), Jan Dvořák (SIKO koupelny), Jiří Jabůrek (Barum Continental), Eva Jiřičná (Eva Jiricna Architects), Jana Budíková (Tchibo, JBC Consulting), Zdeněk Mikulanda (ZM@P), Radim Horák (IKEA), Martin Jirmann (ABRA SOFTWARE), Václav Novák (krízový manažér ČSA, Vítkovice ai.), Miroslav Hofman (2N telekomunikace), Zdeněk Pokluda (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně), Petr Sedláček (Mondi Štětí).

Účastníci Fóra INŠPIRÁCIE (a odborná verejnosť) majú k dispozícii rozšírený prístup ku kompletnému videozáznamu všetkých prednášok v rámci celého programu.

Ďalší ročník Fóra INŠPIRÁCIE sa chystá na jeseň roka 2013 a bude sa venovať viac praktickému využitiu poznatkov z oblastí, ako sú napr. organizačné usporiadanie, rozpočty a finančná samostatnosť oddelenia, tok peňazí a jeho rozdelenie vo firme, výkonové/kvalitatívne štatistiky, kontinuálne firemné predpoklady a plány vrátane predikcie cash-flow, osobné plány, mzdová motivácia a riadenie jej zmeny, financovanie podniku zamestnancami a ďalšie.

Fórum INŠPIRÁCIE mediálne podporilo vydavateľstvo Economia so svojimi titulmi Ekonom a Hospodářské noviny, ďalej potom luxusné dvojmesačníky Culinary art of living a Business Woman.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá