13.11.2012 0 Comments

Podnikateľská video-inšpirácia

ORGANIZÁTORI FÓRA INŠPIRÁCIE, neziskovej konferencie, na ktorej sa významné osobnosti českého podnikateľského prostredia delia o svoje skúsenosti a znalosti s verejnosťou, zverejnili krátky reportážny dokument z úspešnej akcie.

Na webových stránkach organizátora akcie a tiež na priamom odkaze Youtube.com bol zverejnený jedenásť minútový reportážny dokument z prvého ročníka Fóra INŠPIRÁCIE.

Dokument divákov zoznamuje s myšlienkou Fóra, s niektorými vybranými rečníkmi aj čestnými hosťami - absolventmi Baťovej školy práce, s témami prednášok, ale tiež s atmosférou akcie a krásnym prostredím Kongresového centra Zlín. Ukazuje okienko do večerného programu, zábery z dražby v prospech záchrany a digitalizácie archívov, behom ktorej sa vydražili predmety za takmer 70 000 Kč, nechýbajú ani vyjadrenia a hodnotenia účastníkov.

Reportáž predstavuje osobnosti českého podnikateľského prostredia, ktoré sa v dvojdennom programe s účastníkmi podelili o svoje podnikateľské know-how: Petr Sýkora (Papirius, Dobrý anděl), Jaroslav Seifert (Jaseka), Jan Dvořák (SIKO koupelny), Jiří Jabůrek (Barum Continental), Eva Jiřičná (Eva Jiricna Architects), Jana Budíková (Tchibo, JBC Consulting), Zdeněk Mikulanda (ZM@P), Radim Horák (IKEA), Martin Jirmann (ABRA SOFTWARE), Václav Novák (krízový manažér ČSA, Vítkovice ai.), Miroslav Hofman (2N telekomunikace), Zdeněk Pokluda (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně), Petr Sedláček (Mondi Štětí).

Účastníci Fóra INŠPIRÁCIE (a odborná verejnosť) majú k dispozícii rozšírený prístup ku kompletnému videozáznamu všetkých prednášok v rámci celého programu.

Ďalší ročník Fóra INŠPIRÁCIE sa chystá na jeseň roka 2013 a bude sa venovať viac praktickému využitiu poznatkov z oblastí, ako sú napr. organizačné usporiadanie, rozpočty a finančná samostatnosť oddelenia, tok peňazí a jeho rozdelenie vo firme, výkonové/kvalitatívne štatistiky, kontinuálne firemné predpoklady a plány vrátane predikcie cash-flow, osobné plány, mzdová motivácia a riadenie jej zmeny, financovanie podniku zamestnancami a ďalšie.

Fórum INŠPIRÁCIE mediálne podporilo vydavateľstvo Economia so svojimi titulmi Ekonom a Hospodářské noviny, ďalej potom luxusné dvojmesačníky Culinary art of living a Business Woman.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá