13.2.2012 0 Comments

Podľa seba Naj prichádza s bezplatnou navigáciou, väčším balíčkom minút do všetkých sietí a kupónom pre blízkeho

Slovak Telekom uvedie v utorok 14. februára 2012 novú akciovú ponuku pre svoj bestseller v segmente mesačných programoch: Podľa seba Naj. Pri aktivácii alebo predĺžení zmluvy na 24 mesiacov získajú zákazníci množstvo nových benefitov pre seba i svojich blízkych - viac voľných minút, užitočnú aplikáciu či ďalší paušál s novou cenou.

Navigácia Sygic na 30 mesiacov zdarma

Telekom v novej akcii ponúkne zákazníkom voucher na navigáciu Sygic s mapami celej Európy úplne zdarma. Špeciálna Telekom edícia navigácie ponúka nielen mapy desiatok krajín v Európe, ale navyše aj navigáciu v SR s aktuálnymi dopravnými informáciami.

Zákazník získa voucher s unikátnym kupónom pre stiahnutie a využívanie aplikácie na mobilných telefónoch s OS Android. Pri prvom použití aplikácie vloží kód a následne ju môže využívať 30 mesiacov bezplatne.

Zmena balíčka voľných minút do všetkých sietí

Pre nové aktivácie a predĺženia zmluvy bude od 14. februára 2012 k dispozícii aj ďalšia novinka. Balíček voľných minút do všetkých sietí bude obsahovať až 50 minút a zákazníci si môžu tento balíček aktivovať pre svoj program Podľa seba Naj aj viacnásobne.

Volania najbližším naďalej v ponuke

Obľúbená služba z vianočnej ponuky Volania najbližším, ktorá prináša úplne neobmedzené volania, SMS a MMS na tri vybrané čísla v mobilnej sieti Telekom bude k dispozícii aj v novej ponuke.

Zákazníci získajú pri podpise zmluvy na 24 mesiacov službu na určité obdobie zdarma a až po jej uplynutí bude platiť štandardný mesačný poplatok 2,99 €. Služba je ponúkaná bez viazanosti, zákazník sa môže sám rozhodnúť, či ju bude ďalej využívať.

Zľava z mesačného poplatku sa uplatní nasledovne:

  • 3 mesiace pre Podľa seba Naj 3
  • 6 mesiacov pre Podľa seba Naj 5
  • 24 mesiacov pre Podľa seba Naj 7

Kupón so špeciálnym Podľa seba Naj 1

Pri každej transakcii Podľa seba Naj bude môcť zákazník požiadať aj o špeciálny kupón na program Podľa seba Naj 1 v špeciálnej verzii. Obsahovať bude dva balíčky volaní do všetkých sietí, t.j. 100 voľných minút, a to za extra cenu 6,99 €. Tento variant bude určený pre nové aktivácie bez akciového telefónu a cena platí celé dva roky. Špeciálny program obsahuje aj benefit neobmedzených volaní na telefónne číslo zákazníka, ku ktorému bol vygenerovaný kupón.

Zákazník takto môže venovať kupón svojmu blízkemu, ten získa na celé obdobie 24 mesiacov špeciálny paušál s volaniami do všetkých slovenských sietí za 7 centov za minútu v rámci predplatených minút a zároveň bezplatné volania na číslo blízkeho.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá