13.2.2013 0 Comments

PocketBook Touch – nový firmware prináša revolúciu v elektronickom čítaní!

Nový firmvér obohatí váš zážitok z čítania o spoločenský rozmer - priamo z čítačky môžu užívatelia spoznávať novú dimenziu sveta elektronického čítania. Otvára nový obzor, v ktorom sa budete môcť podeliť o svoje názory, názvy obľúbených kníh a citáty z nich so svojimi priateľmi a známymi priamo zo zariadenia PocketBook Touch. Verzia 4.0 podporuje službu ReadRate, ktorá jednoducho prepojí vaše zariadenie so sociálnymi sieťami, ako sú Facebook, Twitter, Vkontakte alebo Odnoklassniki.

Nový firmvér obohatí váš zážitok z čítania vďaka novému rozhraniu s optimalizovaným dizajnom, podstatne zdokonaleným menu a novými vlastnosťami obsahu. Teraz si budete môcť všetky bežne používané nástroje vyvolať jediným dotykom. Po stlačení a podržaní textu počas čítania budete môcť text zvýrazniť, robiť si poznámky, vyhľadávať na Google a Wikipédii alebo zdieľať text prostredníctvom ReadRate a sociálnych sietí.

Prepracované boli aplikácie „TTS" (prevod textu na reč), „Kalendár", „Slovník", „Prehliadač" a „Správy PocketBook" - teraz získali moderný, štýlový dizajn s jednoduchším ovládaním. Do zoznamu aplikácií pribudli s novým firmvérom „Šach" a „Kníhkupectvo".

Nástenka udalostí, ktorá sa zobrazuje na hlavnej obrazovke zariadenia, teraz obsahuje aktualizované zobrazenie, v ktorom môžete filtrovať udalosti podľa svojich požiadaviek.

Aktualizované menu, zdokonalené funkcie a nová funkcia ReadRate dajú používateľom možnosť objaviť nové skúsenosti a podeliť sa o svoju čitateľskú vášeň s ostatnými. Nový firmvér je doplnkom oceňovaného a veľmi obľúbeného modelu PocketBook Touch, ktorý sa už stihol osvedčiť ako pohodlný, spoľahlivý a verný priateľ milovníkov kníh na celom svete.

Podrobnejšie informácie o vlastnostiach nového firmvéru nájdete na webovej stránke podpory zariadenia PocketBook Touch http://www.pocketbook-int.com/sk/support/pocketbook-touch. Objavte nové prekvapenia, ktoré má PocketBook v zásobe pre milovníkov kníh z celého sveta.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá