13.2.2013 0 Comments

PocketBook Touch – nový firmware prináša revolúciu v elektronickom čítaní!

Nový firmvér obohatí váš zážitok z čítania o spoločenský rozmer - priamo z čítačky môžu užívatelia spoznávať novú dimenziu sveta elektronického čítania. Otvára nový obzor, v ktorom sa budete môcť podeliť o svoje názory, názvy obľúbených kníh a citáty z nich so svojimi priateľmi a známymi priamo zo zariadenia PocketBook Touch. Verzia 4.0 podporuje službu ReadRate, ktorá jednoducho prepojí vaše zariadenie so sociálnymi sieťami, ako sú Facebook, Twitter, Vkontakte alebo Odnoklassniki.

Nový firmvér obohatí váš zážitok z čítania vďaka novému rozhraniu s optimalizovaným dizajnom, podstatne zdokonaleným menu a novými vlastnosťami obsahu. Teraz si budete môcť všetky bežne používané nástroje vyvolať jediným dotykom. Po stlačení a podržaní textu počas čítania budete môcť text zvýrazniť, robiť si poznámky, vyhľadávať na Google a Wikipédii alebo zdieľať text prostredníctvom ReadRate a sociálnych sietí.

Prepracované boli aplikácie „TTS" (prevod textu na reč), „Kalendár", „Slovník", „Prehliadač" a „Správy PocketBook" - teraz získali moderný, štýlový dizajn s jednoduchším ovládaním. Do zoznamu aplikácií pribudli s novým firmvérom „Šach" a „Kníhkupectvo".

Nástenka udalostí, ktorá sa zobrazuje na hlavnej obrazovke zariadenia, teraz obsahuje aktualizované zobrazenie, v ktorom môžete filtrovať udalosti podľa svojich požiadaviek.

Aktualizované menu, zdokonalené funkcie a nová funkcia ReadRate dajú používateľom možnosť objaviť nové skúsenosti a podeliť sa o svoju čitateľskú vášeň s ostatnými. Nový firmvér je doplnkom oceňovaného a veľmi obľúbeného modelu PocketBook Touch, ktorý sa už stihol osvedčiť ako pohodlný, spoľahlivý a verný priateľ milovníkov kníh na celom svete.

Podrobnejšie informácie o vlastnostiach nového firmvéru nájdete na webovej stránke podpory zariadenia PocketBook Touch http://www.pocketbook-int.com/sk/support/pocketbook-touch. Objavte nové prekvapenia, ktoré má PocketBook v zásobe pre milovníkov kníh z celého sveta.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá