13.2.2013 0 Comments

PocketBook Touch – nový firmware prináša revolúciu v elektronickom čítaní!

Nový firmvér obohatí váš zážitok z čítania o spoločenský rozmer - priamo z čítačky môžu užívatelia spoznávať novú dimenziu sveta elektronického čítania. Otvára nový obzor, v ktorom sa budete môcť podeliť o svoje názory, názvy obľúbených kníh a citáty z nich so svojimi priateľmi a známymi priamo zo zariadenia PocketBook Touch. Verzia 4.0 podporuje službu ReadRate, ktorá jednoducho prepojí vaše zariadenie so sociálnymi sieťami, ako sú Facebook, Twitter, Vkontakte alebo Odnoklassniki.

Nový firmvér obohatí váš zážitok z čítania vďaka novému rozhraniu s optimalizovaným dizajnom, podstatne zdokonaleným menu a novými vlastnosťami obsahu. Teraz si budete môcť všetky bežne používané nástroje vyvolať jediným dotykom. Po stlačení a podržaní textu počas čítania budete môcť text zvýrazniť, robiť si poznámky, vyhľadávať na Google a Wikipédii alebo zdieľať text prostredníctvom ReadRate a sociálnych sietí.

Prepracované boli aplikácie „TTS" (prevod textu na reč), „Kalendár", „Slovník", „Prehliadač" a „Správy PocketBook" - teraz získali moderný, štýlový dizajn s jednoduchším ovládaním. Do zoznamu aplikácií pribudli s novým firmvérom „Šach" a „Kníhkupectvo".

Nástenka udalostí, ktorá sa zobrazuje na hlavnej obrazovke zariadenia, teraz obsahuje aktualizované zobrazenie, v ktorom môžete filtrovať udalosti podľa svojich požiadaviek.

Aktualizované menu, zdokonalené funkcie a nová funkcia ReadRate dajú používateľom možnosť objaviť nové skúsenosti a podeliť sa o svoju čitateľskú vášeň s ostatnými. Nový firmvér je doplnkom oceňovaného a veľmi obľúbeného modelu PocketBook Touch, ktorý sa už stihol osvedčiť ako pohodlný, spoľahlivý a verný priateľ milovníkov kníh na celom svete.

Podrobnejšie informácie o vlastnostiach nového firmvéru nájdete na webovej stránke podpory zariadenia PocketBook Touch http://www.pocketbook-int.com/sk/support/pocketbook-touch. Objavte nové prekvapenia, ktoré má PocketBook v zásobe pre milovníkov kníh z celého sveta.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá