10.9.2014 0 Comments

PocketBook Sense with KENZO cover – “haute couture” v čítaní elektronických kníh

PocketBook predstavuje exkluzívnu módnu čítačku elektronických kníh PocketBook Sense with KENZO cover, ktorá kombinuje najnovšie trendy s vysokou funkčnosťou.

Nová prémiová 6-palcová E Ink čítačka PocketBook Sense with KENZO cover je k dispozícii v exkluzívnom obale od svetoznámej značky Kenzo. Svojmu majiteľovi dodáva sofistikovaný imidž, zvýrazniac jeho inteligenciu a atraktivitu.

Nový prémiový výrobok od PocketBook sa riadi filozofiou "užitočnosti v kráse". Zúžené okraje okolo displeja dodávajú zariadeniu nádych elegancie. Čítačka je dvojfarebná s použitím sýto šedej farby, takzvanej "cool gray".

Tlačidlá na listovanie sú umiestnené na zadnom paneli, čo umožňuje čitateľom pohodlné držanie zariadenia v jednej ruke. Jemné línie, hladký tvar a vysoká kvalita robia PocketBook Sense with KENZO cover najočakávanejšou novinkou vo svete "haute couture" čítania elektronických kníh.

Luxusný čierny obal s reliéfom pripomínajúcim krokodíliu kožu poskytuje príjemný dotykový zážitok. Hladká vnútorná podšívka ochraňuje obrazovku pred externými vplyvmi.

PocketBook Sense KENZO cover je vybavený displejom E Ink Pearl s HD rozlíšením 1024×758 a 212 dpi. Zabudovaný svetelný senzor prispôsobuje predné svetlo podľa podmienok v priestore automaticky. Silný 1000 MHz CPU procesor umožňuje rýchle a kontinuálne listovanie stránok.

Čítačka podporuje 19 populárnych textových a obrázkových formátov a disponuje aj sadou predinštalovaných slovníkov ABBYY Lingvo, čo uľahčuje čítanie kníh v cudzích jazykoch.

Vstavaná pamäť zariadenia má 4GB, prístup k internetu zabezpečuje vstavané Wi-Fi. Predinštalované služby Dropbox a Send to PocketBook zase umožňujú presun obsahu do zariadenia bez nutnosti prepojenia na počítač.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: HAL3000 Mega Gamer - zostava s vyváženým výkonom pre každého

01.12.2016 14:00

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou herní sestavu HAL3000 Mega Gamer  s plnohodnotným herním výkonem ve Full HD, která je dostupná opravdu každému kdo touží po skvělém herním zážitku. Herní sestava HA ...

Tlačové správy

Nalaďte sa na Vianoce s freeSAT-om

01.12.2016 13:30

Poskytovateľ satelitnej televízie freeSAT prináša svojim zákazníkom a priaznivcom vianočnú súťaž Adventný kalendár. Každý deň od 1. do 26. decembra v nej možno vyhrať zaujímavé ceny. Zákazníci freeSAT ...

Tlačové správy

ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

01.12.2016 13:00

Obyvatelia Košíc a okolia sa tešia z nového centra pre elektrobicykle. Osvedčený predajca ebajk – Svet elektrobicyklov otvoril v business centre Cassovar so známym komínom košického pivovaru svoju pob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá