10.9.2014 0 Comments

PocketBook Sense with KENZO cover – “haute couture” v čítaní elektronických kníh

PocketBook predstavuje exkluzívnu módnu čítačku elektronických kníh PocketBook Sense with KENZO cover, ktorá kombinuje najnovšie trendy s vysokou funkčnosťou.

Nová prémiová 6-palcová E Ink čítačka PocketBook Sense with KENZO cover je k dispozícii v exkluzívnom obale od svetoznámej značky Kenzo. Svojmu majiteľovi dodáva sofistikovaný imidž, zvýrazniac jeho inteligenciu a atraktivitu.

Nový prémiový výrobok od PocketBook sa riadi filozofiou "užitočnosti v kráse". Zúžené okraje okolo displeja dodávajú zariadeniu nádych elegancie. Čítačka je dvojfarebná s použitím sýto šedej farby, takzvanej "cool gray".

Tlačidlá na listovanie sú umiestnené na zadnom paneli, čo umožňuje čitateľom pohodlné držanie zariadenia v jednej ruke. Jemné línie, hladký tvar a vysoká kvalita robia PocketBook Sense with KENZO cover najočakávanejšou novinkou vo svete "haute couture" čítania elektronických kníh.

Luxusný čierny obal s reliéfom pripomínajúcim krokodíliu kožu poskytuje príjemný dotykový zážitok. Hladká vnútorná podšívka ochraňuje obrazovku pred externými vplyvmi.

PocketBook Sense KENZO cover je vybavený displejom E Ink Pearl s HD rozlíšením 1024×758 a 212 dpi. Zabudovaný svetelný senzor prispôsobuje predné svetlo podľa podmienok v priestore automaticky. Silný 1000 MHz CPU procesor umožňuje rýchle a kontinuálne listovanie stránok.

Čítačka podporuje 19 populárnych textových a obrázkových formátov a disponuje aj sadou predinštalovaných slovníkov ABBYY Lingvo, čo uľahčuje čítanie kníh v cudzích jazykoch.

Vstavaná pamäť zariadenia má 4GB, prístup k internetu zabezpečuje vstavané Wi-Fi. Predinštalované služby Dropbox a Send to PocketBook zase umožňujú presun obsahu do zariadenia bez nutnosti prepojenia na počítač.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá