10.9.2014 0 Comments

PocketBook SURFpad 4 – nová abeceda tabletov

PocketBook predstavuje novú produktovú líniu PocketBook SURFpad 4, ktorá obsahuje tri osemjadrové tablety a najnovší operačný systém Android 4.4 KitKat.

Tablety série PocketBook SURFpad 4 dostali svoje názvy podľa písmen abecedy v nadväznosti na veľkosť uhlopriečky obrazovky. Najmenší 7-palcový predstaviteľ línie sa volá PocketBook SURFpad 4 S, tablet s rozmerom 7,85 palca dostal označenie PocketBook SURFpad 4 M, a tablet s najväčšou 9,7-palcovou obrazovkou PocketBook SURFpad 4 L.

Modely PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 L majú IPS obrazovky s rozlíšením 2048x1536, a 7-palcová verzia PocketBook SURFpad 4 S má obrazovku s rozlíšením 1920x1200, čo je viac ako formát FHD (Full High Definition). Pomer z strán obrazovky PocketBook SURFpad 4 S je 16:10, pri modeloch PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 L je to 4:3, čo robí zariadenia veľmi pohodlnými nielen pri pozeraní videa, ale aj pri prezeraní fotiek či stránok internetu.

Grafický procesor quad-core ocenia najmä fanúšikovia najnovších počítačových hier. Všetky tri zariadenia majú 2 GB RAM pre lepší prenos a interný flash drive 16 GB, ktorý je možné rozšíriť o pamäťové karty micro SDHC a SDXC. PocketBook SURFpad 4 L má megakapacitnú 8000 mAh batériu, zatiaľ čo PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 S majú batérie s kapacitou 4000 mAh.

Nové tablety disponujú aj senzorom gravitácie, Wi-Fi, 3G internetom aj Bluetooth 4.0. Tieto vlastnosti umožňujú užívateľovi byť kedykoľvek a kdekoľvek online a poskytujú neobmedzené možnosti komunikácie. Všetky tri modely sú tiež vybavené s zabudovanou GPS, ktorá umožňuje používať tablety ako navigáciu. Produktová línia PocketBook SURFpad 4 podporuje bezdrôtovú technológiu Miracast, ktorá umožňuje prehrávanie aj najzložitejších video a audio prenosov na iné zariadenie v reálnom čase.

PocketBook SURFpad 4 je vybavený dvoma kamerami - hlavnou (8 MP) s automatickým zaostrením s cieľom vytvoriť veľké rozlíšenie obrázkov, a prednou (2 MP) určenou na video hovory. Produktová línia PocketBook SURFpad 4 disponuje navyše aj balíkom predinštalovaných aplikácií. K setu patrí značková PocketBook 2A nabíjačka s rýchlym nabíjaním a USB kábel.

Užívateľ dostane príležitosť zhodnotiť novú líniu tabletov PocketBook SURFpad 4 už v polovici jesene 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá