10.9.2014 0 Comments

PocketBook SURFpad 4 – nová abeceda tabletov

PocketBook predstavuje novú produktovú líniu PocketBook SURFpad 4, ktorá obsahuje tri osemjadrové tablety a najnovší operačný systém Android 4.4 KitKat.

Tablety série PocketBook SURFpad 4 dostali svoje názvy podľa písmen abecedy v nadväznosti na veľkosť uhlopriečky obrazovky. Najmenší 7-palcový predstaviteľ línie sa volá PocketBook SURFpad 4 S, tablet s rozmerom 7,85 palca dostal označenie PocketBook SURFpad 4 M, a tablet s najväčšou 9,7-palcovou obrazovkou PocketBook SURFpad 4 L.

Modely PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 L majú IPS obrazovky s rozlíšením 2048x1536, a 7-palcová verzia PocketBook SURFpad 4 S má obrazovku s rozlíšením 1920x1200, čo je viac ako formát FHD (Full High Definition). Pomer z strán obrazovky PocketBook SURFpad 4 S je 16:10, pri modeloch PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 L je to 4:3, čo robí zariadenia veľmi pohodlnými nielen pri pozeraní videa, ale aj pri prezeraní fotiek či stránok internetu.

Grafický procesor quad-core ocenia najmä fanúšikovia najnovších počítačových hier. Všetky tri zariadenia majú 2 GB RAM pre lepší prenos a interný flash drive 16 GB, ktorý je možné rozšíriť o pamäťové karty micro SDHC a SDXC. PocketBook SURFpad 4 L má megakapacitnú 8000 mAh batériu, zatiaľ čo PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 S majú batérie s kapacitou 4000 mAh.

Nové tablety disponujú aj senzorom gravitácie, Wi-Fi, 3G internetom aj Bluetooth 4.0. Tieto vlastnosti umožňujú užívateľovi byť kedykoľvek a kdekoľvek online a poskytujú neobmedzené možnosti komunikácie. Všetky tri modely sú tiež vybavené s zabudovanou GPS, ktorá umožňuje používať tablety ako navigáciu. Produktová línia PocketBook SURFpad 4 podporuje bezdrôtovú technológiu Miracast, ktorá umožňuje prehrávanie aj najzložitejších video a audio prenosov na iné zariadenie v reálnom čase.

PocketBook SURFpad 4 je vybavený dvoma kamerami - hlavnou (8 MP) s automatickým zaostrením s cieľom vytvoriť veľké rozlíšenie obrázkov, a prednou (2 MP) určenou na video hovory. Produktová línia PocketBook SURFpad 4 disponuje navyše aj balíkom predinštalovaných aplikácií. K setu patrí značková PocketBook 2A nabíjačka s rýchlym nabíjaním a USB kábel.

Užívateľ dostane príležitosť zhodnotiť novú líniu tabletov PocketBook SURFpad 4 už v polovici jesene 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá