29.2.2016 0 Comments

Platforma AT&T Digital Life pre smart domácnosti môže byť dostupná celosvetovo s podporou Ericssonu

Platforma AT&T Digital Life, ktorá poskytuje digitálne zabezpečovacie a plne integrované systémy pre inteligentné domácnosti, môže byť už čoskoro dostupná celosvetovo. Ide o riešenie, ktoré spotrebiteľom umožňuje virtuálne a odkiaľkoľvek ovládať svoje domovy – prostredníctvom smartfónov, nositeľných zariadení, tabletov alebo počítačov.

Riešenie je zatiaľ dostupné len v USA, to by sa však mohlo v blízkej budúcnosti zmeniť. Americký telekomunikačný operátor totiž rokuje s Ericssonom o rozšírení služby do celého sveta. Partneri svoj zámer oznámili na tohto týždňovom veľtrhu MWC 2016 v Barcelone.

Platforma AT&T Digital Life je schopná spoľahlivým, bezpečným a škálovateľným spôsobom integrovať zariadenia a služby tretích strán. Globálni poskytovatelia služieb môžu platformu začleniť do svojich sietí a uspokojiť tak neustále rastúci dopyt po pripojených domácnostiach. Platforma prinesie operátoromschopnosť flexibilne reagovať na konkrétne potreby zákazníkov.

Ericsson plánuje do spolupráce prispieť testovaním a integráciou platformy do firemných systémov. Vďaka svojmu globálnemu pôsobeniu je taktiež schopná poskytnúť technickú podporu.

Štúdia Ericsson Consumer Lab o pripojených domácnostiach (Connected Homes) ukazuje jednoznačný záujem spotrebiteľov o toto integrované riešenie. Podľa tejto analýzy existuje u spotrebiteľov takisto jasná preferencia jediného poskytovateľa služieb.

Autor: TS Ericsson

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá