29.2.2016 0 Comments

Platforma AT&T Digital Life pre smart domácnosti môže byť dostupná celosvetovo s podporou Ericssonu

Platforma AT&T Digital Life, ktorá poskytuje digitálne zabezpečovacie a plne integrované systémy pre inteligentné domácnosti, môže byť už čoskoro dostupná celosvetovo. Ide o riešenie, ktoré spotrebiteľom umožňuje virtuálne a odkiaľkoľvek ovládať svoje domovy – prostredníctvom smartfónov, nositeľných zariadení, tabletov alebo počítačov.

Riešenie je zatiaľ dostupné len v USA, to by sa však mohlo v blízkej budúcnosti zmeniť. Americký telekomunikačný operátor totiž rokuje s Ericssonom o rozšírení služby do celého sveta. Partneri svoj zámer oznámili na tohto týždňovom veľtrhu MWC 2016 v Barcelone.

Platforma AT&T Digital Life je schopná spoľahlivým, bezpečným a škálovateľným spôsobom integrovať zariadenia a služby tretích strán. Globálni poskytovatelia služieb môžu platformu začleniť do svojich sietí a uspokojiť tak neustále rastúci dopyt po pripojených domácnostiach. Platforma prinesie operátoromschopnosť flexibilne reagovať na konkrétne potreby zákazníkov.

Ericsson plánuje do spolupráce prispieť testovaním a integráciou platformy do firemných systémov. Vďaka svojmu globálnemu pôsobeniu je taktiež schopná poskytnúť technickú podporu.

Štúdia Ericsson Consumer Lab o pripojených domácnostiach (Connected Homes) ukazuje jednoznačný záujem spotrebiteľov o toto integrované riešenie. Podľa tejto analýzy existuje u spotrebiteľov takisto jasná preferencia jediného poskytovateľa služieb.

Autor: TS Ericsson

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: HAL3000 Mega Gamer - zostava s vyváženým výkonom pre každého

01.12.2016 14:00

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou herní sestavu HAL3000 Mega Gamer  s plnohodnotným herním výkonem ve Full HD, která je dostupná opravdu každému kdo touží po skvělém herním zážitku. Herní sestava HA ...

Tlačové správy

Nalaďte sa na Vianoce s freeSAT-om

01.12.2016 13:30

Poskytovateľ satelitnej televízie freeSAT prináša svojim zákazníkom a priaznivcom vianočnú súťaž Adventný kalendár. Každý deň od 1. do 26. decembra v nej možno vyhrať zaujímavé ceny. Zákazníci freeSAT ...

Tlačové správy

ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

01.12.2016 13:00

Obyvatelia Košíc a okolia sa tešia z nového centra pre elektrobicykle. Osvedčený predajca ebajk – Svet elektrobicyklov otvoril v business centre Cassovar so známym komínom košického pivovaru svoju pob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá