28.10.2015 0 Comments

Plánovanie podnikových zdrojov v cloude rozširuje svoj záber

Oracle Enterprise Resource Planning Cloud ponúka nové funkcie, ďalšie lokalizácie aj riešenia pre jednotlivé segmenty priemyslu. Ide o najkomplexnejšie riešenie ERP poskytované formou cloudu.

Oracle Enterprise Resource Planning (ERP) Cloud je dnes najkomplexnejším ERP riešením poskytovaným formou cloudu. Má viac než 1 300 zákazníkov a uplatňuje sa najmä na riadenie financií, nákupov a projektov. Na konferencii Oracle OpenWorld 2015 sa oznámilo rozšírenie Oracle ERP Cloud o viac než 190 inovácií, napr. o funkcie pre jednotlivé priemyselné odbory alebo lokalizácie do ďalších jazykov.

Riešenie Oracle ERP Cloud dnes používajú zákazníci v 60 krajinách, dostupné je v 24 jazykoch, a predstavuje preto ideálnu voľbu pre globálne pôsobiace podniky. Navyše zahŕňa aj funkcie, ktoré je inokedy potrebné riešiť samostatnými softvérovými balíkmi: riadenie výkonnosti podniku (Enterprise Performance Management, EPM), riadenie rizík (Governance Risk and Compliance, GRC) a riadenie dodávateľských reťazcov (Supply Chain Management, SCM). Výhodou riešenia Oracle ERP Cloud je tiež natívna integrácia s portfóliom cloudových (SaaS) podnikových aplikácií spoločnosti Oracle, najmä na riadenie ľudských zdrojov (Human Capital Management, HCM) a riadenie zákazníckej skúsenosti (Customer Experience, CX).

Zatiaľ čo tradičný podnikový softvér má povesť prostredia pre používateľa ťažkého, Oracle ERP Cloud poskytuje jednoduché a intuitívne používateľské prostredie. Používatelia si môžu do popredia jednoducho zobraziť najdôležitejšie položky, vďaka tomu sa rýchlo dostanú k ďalším informáciám alebo priamo do podrobných ponúk podnikových procesov. Prostredie je prístupné z ľubovoľného zariadenia a umožňuje ihneď zvýšiť produktivitu zamestnancov.

Súčasťou Oracle ERP Cloud sú teraz nasledujúce moduly: Oracle Financials Cloud, Oracle Procurement Cloud, Oracle Project Portfolio Management (PPM) Cloud a Oracle Supply Chain Management (SCM) Cloud. Nová funkcionalita sa týka všetkých týchto modulov.

Riešenie Oracle ERP Cloud je postavené na spoľahlivej, zabezpečenej a škálovateľnej architektúre. Je možné ho nasadiť ako celok alebo iba niektoré funkcie (ide o modulárne riešenie), hladko integrovať v rámci cloudu, systémy na vlastnej infraštruktúre (on-premise) aj s riešeniami tretích strán. Súčasťou Oracle ERP Cloud sú napr. aj štandardizované osvedčené postupy (best practices) a šablóny na rýchlu implementáciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá