2.2.2012 0 Comments

Piate výročie O2: SMS pre všetkých zákazníkov po celý deň zadarmo!

SMS po celý deň zadarmo na účastnícke čísla v sieti O2 budú mať všetci zákazníci pri príležitosti 5. výročia O2 na Slovensku. Už vo štvrtok 2. februára bude spoločnosť Telefónica Slovakia oslavovať 5. výročie od štartu komerčnej prevádzky na Slovensku. O tom, ktorý deň môžu zákazníci posielať SMS správy zadarmo ich bude O2 informovať formou SMS správy. V prípade, že má zákazník aktivovaný jeden zo SMS balíčkov, nebudú sa mu správy odoslané v konkrétny deň z neho odpočítavať.

Piate narodeniny O2 sú pre nás príležitosťou poďakovať sa všetkým našim zákazníkom. Je milým zvykom, že si k narodeninám dávame darčeky. V O2 dostávajú narodeninové darčeky všetci naši zákazníci. Chceme, aby vedeli, že si vážime ich podporu, a že nám záleží naozaj na každom, kto sa stal súčasťou komunity O2," uviedol Ramiro LaFarga Brollo, generálny riaditeľ spoločnosti Telefónica Slovakia.

5. výročie O2 na Slovensku
O2 sa chce aj prostredníctvom voľných SMS poďakovať všetkým zákazníkom za podporu počas piatich rokov existencie na slovenskom trhu. Ako jediný operátor na Slovensku myslí na všetkých svojich zákazníkov pri každom výročí, či zaujímavej udalosti. Pri príležitosti
výročia pripravilo O2 aj zaujímavé štatistiky spojené s poskytnutými mobilnými službami.

SMS
Zákazníci operátora zaslali spolu za 5 rokov pôsobenia O2 takmer 712,8 mil. SMS správ. Ak by chcelo O2 s textom: „Oslavujeme piate výročie" poslať po jednej SMS, takýto oznam by si prečítal každý obyvateľ Európy.

MMS
Počas piatich rokov zaslali zákazníci O2 takmer 25,2 mil. obrazových správ, teda v hrubom porovnaní by mohol každý obyvateľ Slovenska poslať svojim blízkym počas piatich rokov jednu dovolenkovú MMS.

Prevolané minúty
Celková prevádzka v sieti O2 predstavovala za uplynulých 5 rokov vyše 3,35 mld. minút. Ak by chcel takýto megabalík minút pretelefonovať jeden zákazník, musel by byť mobilný telefón používaným zariadením už v Mezopotámii okolo roku 4 300 pred našim letopočtom.

Prenesené dáta

Zákazníci O2 pri používaní internetu preniesli celkovo 758,9 tis. GB dát. Ak by sa tento objem dát vytlačil v podobe textu, na výrobu papiera by bolo potrebných vyše pol milióna stromov.
Všetky tlačové správy spoločnosti Telefónica Slovakia je možné nájsť na našej webstránke: www.o2.sk. Informácie sú k dispozícii aj na www.facebook.com/O2Slovakia a http://twitter.com/#!/o2_Slovakia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá