30.10.2015 0 Comments

Philips získal prestížnu cenu iF Design Award za minuloročnú novinku Voice Tracer 2500

Speech Processing Solutions, jednotka medzi predajcami profesionálnych diktafónov, získala na tohtoročnom udeľovaní cien iF Design Award 2015 ocenenie za vysoko kvalitný dizajn. Digitálne diktafóny Voice Tracer Philips, ktoré prinášajú kvalitný záznam zvuku, nech ste už na cestách, konferencii, prednáške, či zaznamenávate vaše poznámky alebo interview tak potvrdili, že navyše vynikajú svojim tvarom a dokonalým dizajnom, ktorý ocenia nielen profesionáli v odbore.

Ocenená kvalita

Minuloročná novinka Philips Voice Tracer 2500 získala na tohtoročnom prestížnom udeľovaní cien iF Design Award 2015 ocenenie za jeho vysoko kvalitný a dokonalý dizajn. Digitálny diktafón Voice Tracer 2500 bol vybraný spomedzi 4783 produktov z viac než 50 krajín sveta medzinárodnou porotou zloženou z 53 odborníkov v odbore, ktorí udeľovali ocenenie iF za prvotriedny dizajn. „Všetky naše produkty sú navrhnuté podľa potrieb našich zákazníkov a vďaka tomu vynikajú svojim tvarom a predovšetkým inovatívnymi funkciami," hovorí Thomas Brauner, CEO Speech Processing Solutions. Diktafóny Philips získali na iF Design Award nejedno ocenenie už v minulých rokoch a opäť potvrdili, že patria medzi špičkové produkty v oblasti nahrávacích zariadení.

Kryštálovo čisté záznamy

Pre vysoko kvalitný a kryštálovo čistý záznam ponúka Philips širokú paletu profesionálnych digitálnych diktafónov Voice Tracer. „Niekedy máte len jednu šancu k nahrávke. Vďaka Philips Voice Tracer ju už počas prednášky alebo interview nepremeškáte," hovorí Thomas Brauner. Diktafóny DVT2500/2700 sú vybavené minimálne dvomi vstavanými stereofónnymi mikrofónmi a vďaka farebnému displeju môžete digitálny diktafón jednoducho a intuitívne ovládať. Kryštálovo čistú zvukovú stopu zaisťuje funkcia AutoAdjust+ diktafónu DVT4000, ktorá znižuje nežiaduci šum na pozadí. Pre záznam zvuku z väčšej diaľky poslúži inovatívna technológia nahrávania s funkciou AutoZoom+ (automatické zaostrenie) diktafónu DVT6000, ktoré sa presne zameria na hlas rečníka. Naopak, v prípade nahrávania rokovaní oceníte mikrofón pre nahrávanie stretnutí 360° na diktafóne DVT8000. Stačí ho postaviť na stôl a on zaznamenáva všetky hlasy z každého smeru. Počas tohto roku sa rozširuje rad digitálnych diktafónov Voice Tracer Philips o dve novinky, a to o diktafón DVT1300 a DVT1500, ktoré ponúkajú kvalitné zaznamenávanie zvuku, ľahké a intuitívne ovládanie a vďaka svojej nižšej cene sa môžu stať výborným pomocníkom pre študentov. Ďalšie informácie a presné modely digitálnych diktafónov vrátane ich funkcií nájdete na adrese: www.dictation.philips.com/voice_recorders.

Špeciálne zariadenie prevýši univerzálne

Smartfóny v súčasnej dobe nahrádzajú množstvo ďalších zariadení, či sa už jedná o fotoaparáty, alebo práve diktafóny. A rovnako, ako aj v prípade fotoaparátov, aj pri diktafónoch platí, že univerzálne zariadenie nemôže poskytnúť takú kvalitu, ako zariadenia špeciálne určené k danému účelu. „Inteligentné telefóny nemôžu konkurovať zariadeniam špeciálne určeným pre záznam zvuku. Philips Voice Tracer ďaleko prekoná smartfóny, a to nielen v oblasti zvuku," vysvetľuje Thomas Brauner a dodáva: „Medzi dve kľúčové výhody patrí samotná kvalita zvuku vďaka prvotriednym mikrofónom a životnosť batérie. Zatiaľ čo typický smartfón sa vypne do niekoľkých málo hodín, batérie Philips Voice Tracer môžu vydržať až 50 hodín nahrávania."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá