Image
28.6.2016 0 Comments

Philips získal 37 ocenení Red Dot 2016

Spoločnosť Philips dosiahla veľký úspech počas udeľovania cien Red Dot Award: Product Design 2016. V konkurencii 5 214 produktov z 57 krajín získala celkovo 37 ocenení, vrátane toho najprestížnejšieho Red Dot: Best of the Best.

Odborná porota ocenila LED svietidlá aj mostík k systému inteligentného osvetlenia Philips Hue. Produkty excelovali premysleným dizajnom a jeho kvalitou, čo je vlastnosť, na ktorú Philips kladie veľký dôraz. Bez ohľadu na to, či ide o na prvý pohľad jednoduché svietidlo alebo prepracovaný systém inteligentného osvetlenia.
Ocenenia Red Dot Awards sa vyhlasujú každoročne od roku 1954 a na celom svete sú považované za dôkaz kvality produktov. Porotu tvorí 41 odborníkov z celého sveta, ktorí hodnotia viaceré kritériá produktov ako je miera inovácie, funkcionalita, ergonómia alebo ekologickosť. Ocenenia sú udeľované v 31 kategóriách.

Vybrané ocenené produkty:
Philips Hue Mostík
Philips Hue Mostík je srdcom systému inteligentného osvetlenia Philips Hue. K mostíku môžete pripojiť až 50 svietidiel Philips Hue, ktoré je následne možné ovládať pomocou mobilnej aplikácie. Predstavivosti sa medze nekladú. K zariadeniu takisto pripojíte až 10 príslušenstiev pre dodatočné zdokonalenie zážitku z osvetlenia. Mostík funguje aj s technológiou Apple HomeKit, takže vám virtuálna asistentka Siri stíši alebo vypne svetlá len na základe hlasového príkazu.

LED Sviečka
Stmievateľné LED žiarovky v tvare sviečky poskytujú krásny žiarivý svetelný efekt a výnimočne dlhú životnosť 15 tisíc hodín. Vyzerajú výborne bez ohľadu na to, či sú zapnuté alebo vypnuté a dokonale sedia aj v lustroch s malými päticami. Vytvoria tú správnu atmosféru pre prácu aj zábavu.

LED Žiarovka
Klasická LED žiarovka s Warm Glow efektom vytvorí čarovnú, útulnú atmosféru. Vyniká vysokým indexom podania farieb, vďaka čomu sú farby verné a prirodzené a svetlo rozptyľuje rovnomerne do všetkých smerov. So životnosťou 15 tisíc hodín a spotrebou 6 kWh za 1 000 hodín ide o ideálnu voľbu do každej domácnosti.

Viac informácií na www.philips.sk

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá